Galion Undine

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Dark_Maiden, 20 lipca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Dark_Maiden

    Dark_Maiden Forumowy żółtodziób

    Witam, gdzie mogę kupić taki galion, bo w sklepie na mapie morza go nie mam, a powinien być za 20.000 złota?
     
  2. wadaaa.74

    wadaaa.74 Okazjonalny autor

    Masz 2 glony w sklepie dostepne jeden do PE drugi do zlota i czegos jeszcze,sa tez dodatkowe ale je mozna zdobyc za wbicie rangi Punktow Bitwy.
     
    Ostatnie edytowanie: 20 lipca 2020
  3. Dark_Maiden

    Dark_Maiden Forumowy żółtodziób

    To wiem i już kiedyś jeden kupiłem, ale podobno można posiadać dwa takie galiony, jak pisze nasza "ekipa". I ja chce mieć dwa. Po to zrobilem kasztel "Plany szkutnika" Więc Gdzie???????


    Galion Undine

    [​IMG]

    Dodaje bonus + 5% PD oraz + 5% więcej złota za zatopione potworki jak i npc. Jednocześnie można założyć dwa takie galiony.
    Do nabycia za 20.000 złota .​
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lipca 2020
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Opcja dwóch galionow służy do tego abyś założył dwa różne. Dwa takie same nic nie dają, bonusy się nie łączą.
     
  5. Puchuś_Kubatek

    Puchuś_Kubatek Okazjonalny autor

    To ,droga ekipo, zmieńcie opis, bo może wprowadzać on graczy w błąd, jest napisane że jednocześnie można założyć dwa takie galiony. A można jeden z danego rodzaju.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lipca 2020
  6. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Nikt Ci nie broni wrzucenia tam dwóch takich samych galionow. Otrzymałeś informacje iż takie coś po prostu nic nie daje.
     
  7. Puchuś_Kubatek

    Puchuś_Kubatek Okazjonalny autor

    To spróbuj kupić drugi , geniuszu. Bo jak kolega wyżej napisał że ma z tym problem ,to ja spróbowałem i jak masz kupiony jeden, to drugiego ,takiego za złoto, nie da sie kupić. Ale może ekipa ma jakiś specjalny sklep.
     
    Ostatnie edytowanie: 21 lipca 2020
  8. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Drogi Geniuszu gdybyś czytał ze zrozumieniem moje posty byś odkrył iż chodzi o możliwość wrzucenia przedniotow na statek a nie możliwość zakupu przedmiotu.
     
  9. Puchuś_Kubatek

    Puchuś_Kubatek Okazjonalny autor

    To wrzuć dwa za złoto , bo sugerujesz że jest taka możliwość.....Sprawdź czasem coś zanim napiszesz.
     
  10. wadaaa.74

    wadaaa.74 Okazjonalny autor

    To jak to jest z galionem na PE (Galion Ran) nie sumuje sie ?
    Galion Ran

    [​IMG]

    Dodaje bonus + 5% PE. Można jednocześnie założyć dwa takie galiony.
    Do nabycia za 5.000 pereł.
     
  11. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    A Proszę:

    Screenshot_2.jpg
     
  12. Puchuś_Kubatek

    Puchuś_Kubatek Okazjonalny autor

    Zgadza sie.Mój błąd bo nastąpiło małe niedopowiedzenie z mojej strony. Chodziło o młodsze konta lub takie które dawno temu nie kupiły kilku takich galionów, kiedy sklep był normalnie na stronie głównej ,a nie na mapie morza,jak teraz. Stare konta mają być może ich więcej. Kiedyś można było kupić ich nawet 500, ale teraz się nie da kupić drugiego ! A o to chyba chodziło koledze który zakładał ten temat.
     
    Ostatnie edytowanie: 23 lipca 2020
  13. Dark_Maiden

    Dark_Maiden Forumowy żółtodziób

    Dokładnie o to mi chodziło. Szkoda że nie da się i ze się nie sumuje, bo na serwie PVE zależało by mi na złocie z npc i potworów. Pamiętam że na starym koncie (nie powiem gdzie ,kiedy i za ile) miałem kilka tych galionów, a nadmiar można było sprzedać, tak samo jak armaty. A tak swoją drogą ,to może dopiszcie,że można posiadać dwa (jeśli ktoś ma) ,ale ich bonusy się nie sumują.
    Jak widać po wpisach to część graczy o tym nie wie. Można zamknąć.
     
  14. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Temat nieaktywny zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.