Sugestie .:: GDM ::. Guardian Del Mar a reszta to abstrakcja.. ;-)

Temat na forum 'Bractwa' rozpoczęty przez użytkownika ZiomsterPL, 20 marca 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. ZiomsterPL

    ZiomsterPL Forumowy żółtodziób

    Ahoj arrr.. Jak w temacie, jestem ciekaw czy pamięta ktoś według mnie jedne z ciekawszych oraz mega trudnych Wojen z powiedzmy 2007-2009r. Ta gra w ogóle żyje jeszcze ?

    Można by było jak za starych dobrych czasów poucierać komuś nosa Polską ekipą na Globalu.

    Halu ??
     
  2. Kondzio

    Kondzio Forumowy żółtodziób

    A no zgłaszam się.
    Dodatkowo może i moja mama wróci na wody i oceany czyli missKAdarka. :)
     
  3. I_am__Murder

    I_am__Murder Forumowy żółtodziób

    Sam myślę o powrocie do Gry, ale nie mogę znaleźć żadnego polskiego bractwa :/
     
  4. adax75

    adax75 Mistrz forum

    To trzeba założyć
     
  5. Kondzio

    Kondzio Forumowy żółtodziób

    Powoli będziemy do tego dążyć. :) Staram się zgarniać wszystkich polaków do siebie i rozwijać im stateczki. :) Więc mam nadzieję, że się to uda i wróci więcej polaków. :)
     
  6. Agaker

    Agaker Forumowy żółtodziób

    Hejo, zgłaszam się! Kiedyś gdzieś znalazłem kontakt do Grega, zaraz do niego napisze jak macie namiary na jeszcze kogoś ze starej ekipy to dawać ich tutaj i działamy!
    Pozdro
    Michał
     
  7. -kolum-

    -kolum- Forumowy żółtodziób

    witam po 10 latach przerwy
     
  8. Agaker

    Agaker Forumowy żółtodziób

    Jak już ktoś wbije na globala to zapraszam do Guardian Del Mar *