Opinie Globalne łączenie serwerów wkrótce! - Rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 14 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Która z propozycji połączenia serwerów bardziej się Wam podoba?

  1. Połączenie w 6 Mega Serwerów

    289 głos(ów)
    51,7%
  2. Połączenie w 11 Mega Serwerów

    270 głos(ów)
    48,3%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    No ma to sens co piszesz, takie po prostu mam wrażenie że może być tego za dużo, jednak jeżeli ogłosili że dojdą nowe regiony, nowe mapki, levele, misje to może się to jakoś pomieści, największe obawy mam właśnie o te lagi na grze, czy np. podczas eventów, popatrz teraz ile ludzi gra, jak jest event to jest sporo ludzi, bez eventu gra sie robi nudna bo nie ma co robić po prostu.
     
  2. -Pit7-

    -Pit7- Forumowy żółtodziób

    Chyba sam za bardzo nie wiesz co piszesz wszyscy (cały serwer) lecą na jednego typhona i nikt z tego nic specjalnie nie ma a z drugiej strony piszesz że jesteś za połączeniem z Francuzami to pomyśl sobie ile zarobisz na takim ewencie jak cały taki serwer łącznie z Francuzami poleci na tego typhona to ile zarobisz ??? jedną dziesiątą tego co teraz a już w tej chwili zarobek tobie nie pasuje. Zastanów się co piszesz i się zdecyduj albo tak albo tak ;)
     
  3. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    podczas eventow beda wprowadzane zmiany co do czetotliwosci czy poprawianiu innych rzeczy tak wiec gorzej napewno nie bedzie..
     
  4. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Aktualnie jestem za tym żeby połączyć tylko PL1 z PL2 to wystarczy, ale jeżeli ma być tak jak piszą czyli dodatkowe mapy, płynnie działająca gra (w to raczej początkowo wątpię) oraz zbalansowane eventy tak żeby każdy coś zarobił to możemy być według mnie połączeni z tymi Francuzami.
     
  5. ♠MίSίΣK♠

    ♠MίSίΣK♠ Czeladnik forum

    Bardzo dziękuje za przywrócenie mojego postu:D
     
  6. ΩTheJokerΩMiniΩ

    ΩTheJokerΩMiniΩ Czeladnik forum

    "kajaczkiem" yhmmmm :D haha :)
     
  7. ☆Ewelina☆ツ38

    ☆Ewelina☆ツ38 Zaawansowany

    wiekszosc jest 6 nie 11 i tak ma byc
     
  8. 3Maj...

    3Maj... Czeladnik forum

    Za to na Francuskim forum jest więcej na 11 niż na 6 ciekawię jak oni to rozwiążą i tak nie każdy zagłosował z tego co widać
     
  9. ♠MίSίΣK♠

    ♠MίSίΣK♠ Czeladnik forum

    mój post nie miał nic wspulnego z ankietą bo jeszcze jej wtedy nie było :D
     
  10. ΜΔRСЇΠøภε

    ΜΔRСЇΠøภε Młodszy ekspert

    Mam pytanie odnośnie bractw na nowym serwerze: Czy ludzie z powiedzmy Pl2 będą mogli dojść do bractwa założonego na Pl1 ??

    PS. Proszę o odpowiedź osobę kompetentną.
     
  11. Jankes

    Jankes Okazjonalny autor


    Nie wiem czy wiesz ale na wszystkich serwerach można głosować na 6 lub na 11 serwerów, później zsumują wszystkie głosy ze wszystkich serwerów i wybiorą to na które zagłosuje wiecej serwerów
     
    BlackPearl§ i Errew lubią to.
  12. TutiLimoni

    TutiLimoni Okazjonalny autor

    Zbilansowane nie będą bo bp nie jest w stanie od dawna poprawnie zbilansować gry , jeżeli zrobią event dośc opłacalny dla nowych graczy to gracze z dużym stażem osiagną za dużo i róznica miedzy graczami jeszcze sie powiekszy :D zreszta po co nowym graczom wieksza czestotliwosc botów jezeli starzy gracze nie pozwola im ich bic ? :D
     
  13. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    juz wybrali 11 mega serwerow bedzie tak nasz ba dzis napisal mi na chacie
     
  14. -Zagłada-

    -Zagłada- Czeladnik forum

    ale kto wybral ? BA czy gracze ? bo jak BA to po co ta ankieta ?
     
  15. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    BA odpisal mi ze bedzie 11 mega co do decyzji pewnie wzieli pod uwage ankiety, opinie graczy..
     
  16. BlackPearl§

    BlackPearl§ Aktywny autor

    Szkoda, byłoby coś ciekawego, a tak "tylko" naparzanka pl1vsPL2 :D
     
  17. Bad*Dream*

    Bad*Dream* Czeladnik forum

    BP kolejny raz pokazał,że opinie graczy ma w szerokim tyłku.Wiekszość serwerów była za opcją nr 1.Wybrali tą opcję,która nie wymusza na nich zbytniej pracy. No bo po co wielcy ynformatycy od bp mają się napracować.
     
  18. Errew

    Errew Hrabia forum

    hehe ja tan sie nie znam ale ankieta jeszcze nie zostala zamknieta wiec jaka opinie skoro wszystko moze sie zmienic ??
     
  19. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    W środę serwery połączone będą w 11 mega serwerów. Taki jest plan.
    Ani gracze ani BA. Decyzja uwzględniająca opinie graczy z wszystkich serwerów zapadła w firmie.
    Obaw i preferencji graczy firma nie zlekcewarzyła. Możlowożć kolejnych zmian w dalszej przyszłości nie została wykluczona. Wydaje mi się że to jest dobre. :cool:
    Eventy zawsze są balansowane :) Na całe szczęście reakcję na potrzeby graczy widać w każdym evencie.
    Według mojej wiedzy - tak.
     
  20. kamil.2^turbo15[ZSB]

    kamil.2^turbo15[ZSB] Okazjonalny autor

    Pani BA na wszelki wypadek robic screny z konta? :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.