Opinie Globalne łączenie serwerów wkrótce! - Rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 14 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Która z propozycji połączenia serwerów bardziej się Wam podoba?

  1. Połączenie w 6 Mega Serwerów

    289 głos(ów)
    51,7%
  2. Połączenie w 11 Mega Serwerów

    270 głos(ów)
    48,3%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Oj tam.. od razu "po kieszeniach" :oops:. Błąd zostanie naprawiony a gracze dostaną spowrotem co potrzeba tyle że chwilkę to potrwa.
     
  2. Sympatyczny[USS]

    Sympatyczny[USS] Czeladnik forum

    Dlaczego nie dołożyli wysp? Miało być 8 więcej? I co z tą zmiana pustaka na inny?
     
  3. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Rozszerzenie obszarów gry to dalsza kolejność, dalsze plany. Zmiana pustaka nie była zapowiadana. Dzisiaj - tylko połączenie serwerów.
     
  4. zakrecony

    zakrecony Młodszy ekspert

    ta jak wy nie potraficie policzyc 2+ 15 bo wedlug was to 16 to jak wy chcecie oddac tak jak powinniscie:)
     
  5. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    No i super, polaczenie PL1 z PL2 jak widac wystarcza :D sieczka na morzu 24/h :D
     
  6. Już zacząłem żałować tego połączenia... Owszem fajnie że jest dużo statków ale jak się w 50-100 zbierze to dla nich ubić wyspę to pestka. Trzeba wpłacać perły do bractwa na wieże a jak się rano obudzisz to już możesz wyspy nie mieć :p
     
  7. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    eee tam wyspy kulki fajnie ubywają.. jak na taka zabawę to kilka dni i kulek nie będzie bo co dzień ponad 500k elitara idzie na wojenkach :D
     
  8. No i właśnie tu problem... Będę musiał pustakiem bić xD
     
    BlackPearl§ lubi to.
  9. Narzekacie :p Przynajmniej coś się dzieje i dużo ludzi pływa a nie pustki jak wcześniej.
     
  10. Też zaczniesz żałować jak na event nic nie zarobisz :p
     
  11. .BlackSabbath.

    .BlackSabbath. Moguł forum

    dobra zagrywka,ludzie wywalą się z pereł,kul i reszty badziewia,zacznie sie seafight plus :p
     
  12. Errew

    Errew Hrabia forum

    hehe serwery polaczyli liczba blyskow zostala bez zmial lub nawet zmniejszyli zamiast po 1 admiral na serwer (w sumie 2 )z 50 botow zostal 1 :) wiec pewnie zamiast podwojnego eventu bedzie tak jak na 1 serwie wiec zysk jak nic :D a top 100 ciekawe jak wyglada w aktualnej akcji na kazdy serwer osobno czy tez tylko nagroda za ranking pojedyncza znaczy ogolna ? to juz nigdy do rankingu nie dam rady wskoczyc ;/
     
  13. Rankingi zostają serwerowe wszystkie więc o to nie ma co się tak bać :) Ale faktycznie teraz perły zarobić to będzie dopiero harówka...
     
  14. ..rozar..

    ..rozar.. Stały bywalec

    Na połączeniu serwerów osobiście zarobiłem :), nagroda na czacie i nagroda na forum (tu delikatnie) i więcej czasu bez gry.
     
  15. Diablątko

    Diablątko Czeladnik forum

    Oj, bo to tylko gra. Nie warto się denerwować, irytować czy podnosić sobie ciśnienia. Osobiście wiem, że to trudne ale wtedy najlepiej zrobić logaut - u mnie działa. :D
    Co do samego łączenia nawet mi się podoba, chociaż wydaje mi się, że jest znacznie trudniej niż do tej pory, a tym samym po części ciekawiej.
     
  16. Fear

    Fear Forumowy żółtodziób

    Owszem duzo wiecej botów pływa ;)(mam na myśli cheaterów)
     
    Ostatnie edytowanie: 28 września 2015
  17. john009

    john009 Koneser forum

    Pływają statki po 800 tys. hp i topią bez opiamiętania kilkoma salwami po kilka razy. Bywają dni, że zalicza sie kilkadziesiąt topek, więc gra nie ma sensu. Dodatkowo za nic dostaj sie bana na czat a gdy tzw. mocni gracze obrzucają sie iwnektywami to jest OK.
     
  18. Pantzer

    Pantzer Naśladowca mistrzów

    Napisałem po połączeniu swoje zdanie o nim.Spróbuję je uzupełnić.
    Na PL1 sklasyfikowanych jest 4tys kont na PL2 2,5tys kont.Ale grających jest znacznie mniej.
    Cześć graczy jest z faktu połączenia zadowolona a część nie.
    Zadowolenie wywołuje wśród zadowolonych większa możliwość zdobycia PB ,u niezadowolonych wręcz przeciwnie.Wielu twierdziło że przed połączeniem słabym statkom trudno było pływać choćby dla zbierania błyskotek ,to jak jest teraz?
    Szacuję że na PL2 regularnie grało 200-300 graczy ( z tych 2,5tys kont!!!) Oczywiście wiele kont to ci sami gracze.Myślę że na PL1 to może być max ok 500.W zasadzie te cyfry nie mają znaczenia bo jeśli
    dwa serwery się kurczą a ratunkiem na to ma być ich połączenie to oczywiste jest że to nic nie da.Proces kurczenia będzie postępował ponieważ nie wprowadzono NICZEGO NOWEGO co mogłoby to zahamować.Owszem zadowoleni zdobędą więcej i szybciej PB ale to tylko do czasu.Czy o to w tym chodzi? Czy to uratuje tą grę? NIEEEEE Za jakiś czas będziecie podstawiać swoje kolejne konta żeby robić PB bo w międzyczasie "wytniecie" większość która chce sobie spokojnie pograć?Zawsze można jeszcze połączyć parę innych serwerów, nie?:p I tak do ostatniego? Jednego niby GIGA SERWERA a tak naprawdę resztki z całego świata seafight. NIE TĘDY DROGA !!! Ta droga to autodestrukcja. Już o tym pisałem ale może znowu coś dodam.Wszystkiemu winny jest PB. Mówienie że to gra piracka i że wszyscy wszystkich mogą i powinni topić jest zbytnim uproszczeniem. Ale zastanówmy się co tak na prawdę dają nam te PB. Nic szczególnego.A już zbierania 0,5mln PB po śr 10 od statku dla uzyskania znikomej "nagrody" bo tych wszystkich wcześniejszych to nawet nie wspominam:D a jednocześnie zniechęcać słabszych do gry to...No tak każdy drobiazg jednak coś daje wiec topią wszystko co się nawinie .Twórcy w ten sposób uruchomili proces odchodzenia graczy bo tzw ochronka to delikatnie mówiąc nic nie daje.Albo inaczej.Kiepskie to urozmaicenie gry ( PB ) by na szali położyć istnienie gry.W innej grze internetowej gdy zaatakuje się gracza zbyt słabego dostaje się ujemne pkt tzn ich ubywa!!!!Tu np ranga gracza podpowiada jaki jest jego poziom.Gdyby PB dostawało się tylko za zatopienie statku o podobnej randze ,uchroniłoby to słabszych a w konsekwencji zwiększyło szansę na pozostanie ich w grze.Mocnym "mówiła by " tego nie ruszaj bo stracisz ".Ta gra oferuje wiele możliwości i wiele dróg aby się rozwijać.Tworzenie jednak mechanizmów które ją niszczą chyba nie jest najlepszym sposobem na jej rozwój.Zresztą osobiście nawet by mi nie przeszkadzało co roku robić te same eventy bo to i tak jest spore urozmaicenie.A jeśli już wszystko się zdobędzie to można zdobywać perełki żeby było za co kupić kule do walki itd.
    Jeszcze jest czas na przebudzenie i tego życzę BP żeby nie okazało się że łączenie serwerów to po prostu zwijanie manatków.:)
     
  19. xxxxxxxx

    xxxxxxxx Forumowy żółtodziób


    kolejne wywody jak to słabsi maja źle...
    ludzie zrozumcie ze my na poczatku rowniez bylismy topieni i nie plakalismy jak teraz 90% kajaczkow.
    Dla was to najlepiej jakbyscie sobie mogli plywac bez topki i tylko zbierac perly
    ale jak widzicie kogos na denku to na kamieniach zeby tylko utopic
    walka, topienie to najlepsza czesc tej gry, gdy tego zabraknie mozna zamykac serwery
    a dla tych co tak placza ze nie beda mogli ubic bota proponuje zmiane gry na jakas typowo pve, nikt was tu nie trzyma
    pozdro dla walecznych oby takich elit nie ubywalo
     
  20. Errew

    Errew Hrabia forum

    wprowadzcie jeszcze opcje oceny czyjegos posta ,,nie lubie,, bo widze jeden ktory bym okreslij jako nie lubiany XD
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.