Opinie Globalne łączenie serwerów wkrótce! - Rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 14 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Która z propozycji połączenia serwerów bardziej się Wam podoba?

  1. Połączenie w 6 Mega Serwerów

    289 głos(ów)
    51,7%
  2. Połączenie w 11 Mega Serwerów

    270 głos(ów)
    48,3%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Ok, ale gaczowi *KubsonPL* chodzi o łączenie serwerów nie europejskich ;)
     
    CM_Sunshine lubi to.
  2. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Zbędne posty, które nie dotyczą tematu zostały usunięte. Tym razem upominam.
     
  3. TutiLimoni

    TutiLimoni Okazjonalny autor

    Twoje posty sa zbedne nic nie wnosisz na to forum , chyba ze posty w których zaprzeczasz sam sobie są dla ciebie opiniotwórcze :D w przeciwieństwie do ciebie nie potrzebuję funkcji i związanych z nia przywilejów żeby poczuć sie lepiej :p , przed czym mnie ostrzegasz ? na czacie jak się pojawiam to zawsze uciekasz nie potrafisz rozmawiac z ludźmi ? :D


    Połaczenie serwerów za dużo nie wniosło :D tłumu nowych graczy nie widać :d jedyne co sie zmieniło to ograniczenie kosztów bp :p
     
    SMOD_Mróz lubi to.
  4. Adek[PL]

    Adek[PL] Młodszy ekspert

    zmieniło sie pszez ostatnie 2 tygodnie w błyskach mniej mojo jak wcześniej grałem 4 godziny ranoi zbierałem sobie około 500 mojo imogłem zdobyc pergaminy teraz gralem 4 goidziny i zbieram 140 -150 mojo i nie bedzie pergaminów czyli walka w lidze odpada pokończa mi sie powielacze i pszestane grać bo szkoda czasu i efektów nie widać czyli idzie bp w dobra strone żeby zrazić graczy chodzi mi o takie jak hp z raka i strzelca
     
    Ostatnie edytowanie: 29 października 2015
  5. TutiLimoni

    TutiLimoni Okazjonalny autor

    bp nie zależy na graczach poczytaj posty rózowego adriana :D a co do powielaczy to spójrz na to z innej strony :p kupiłeś powielacz a bp udaje ze coś robi zeby wyeliminować boty :D (ci co uzywaja botów okradają cię gdyby nie oni zebrałbyś o wiele wiecej ) jakbyś nazwał takie działanie ? przez własną biernosc i zaniechania bp staje sie wspólnikiem botorynek i wyrażnie widac że nigdy im nie zalezało na graczach tylko na ich kasie :D ta gra umarła juz dawno :p grają uzaleznieni nałogowcy :)
     
    krzychu1982[WMF] lubi to.
  6. Masła

    Masła Czeladnik forum

    NIE POPIERAM KTO TO WYMYŚLIŁ ?:mad:

    _____________________
    SMOD_Mróz


    Caps off proszę.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 listopada 2015
  7. Czyli skoro mamy połączone aktualnie pl1 i pl2 to teraz w przyszłości czeka nas połączenie z francuskimi serwerami? Czy źle rozumuje?
     
    BlackPearl§ lubi to.
  8. Idąc typ tropem w końcu dotarlibyśmy do jednego wielkiego oceanu pełnego piratów. Nieee już jest za ciasno na tych wodach nie kracz :eek::eek::eek:
     
  9. Nie ze kracze ;p ale na początku tego temutu widnieje takie info; )..wiec czekam na odpowiedz :)
     
  10. *Spirit_of_Death*

    *Spirit_of_Death* Młodszy ekspert

    Jak będziecie mało płacić i utrzymanie serwera nie będzie opłacalne to was połączą :p
    Serwerów Amerykańskich do tej pory nie ruszyli i są osobno, bo są opłacalne w utrzymaniu :)
     
  11. "Nie mogą zmusić " do korzystania z działu płatności bo on będzie cały czas dla chętnych. .ale mogą tak jak teraz zmieniać grę gdzie jest coraz to więcej nowości i najlepsza tutaj opcja niestety jest dział płatność. .
    Jak nie będziemy za wiele kupowac yo trudno niech łączą ;p znów będzie chaos. .tylko pytanie co będzie gdy zostanie max 3 duże serwery.?
    Dają radę to utrzymać? ;)..wątpię
    Wiec mimo że kasy dostaną mniej łączyć wszystkich nie będą :)
     
  12. GramFair

    GramFair Okazjonalny autor

    Nie jest źle z tym połączeniem PB multum lata a za starych serwerów musiało się nalatać albo kajaki topic. Event tez w miarę 1,5 mln pereł do przodu nie ma co narzekać tylko się cieszyć ze tak nas połączyli:)

    A kto nie płacił PLN to tak nie będzie płacił. To jest indywidualna kwestia co do PLN i każdy wie sam najlepiej.
     
  13. .BlackSabbath.

    .BlackSabbath. Moguł forum

    dwa globale połączyli i jest ciasno,a co będzie dalej hehe
     
  14. Ale pisali ze coś dodają mapek :rolleyes:..czekam co to będzie :)..:p
     
  15. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    To tylko lekkie opóźnienie. Was na amerykańskim też czeka łączenie w najbliższym czasie.
     
  16. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    jutro beda laczyc :cool:
     
  17. Croppelka

    Croppelka Młodszy ekspert

    Szkoda, że nie ma oficjalnego info w tej sprawie.
    Od dłuższego czasu mam wrażenie, że na oficjalne info czekamy dłużej niż społeczności innych narodowości. :(
     
  18. JestPompa

    JestPompa Okazjonalny autor

    amerykańskie jutro łączą ? Polskie juz tak zostana jak jest teraz ??
     
  19. Raczej tak. Nie ma informacji żeby coś miało się na Polskich jeszcze zmienić.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 listopada 2015
  20. igI*POLAND*

    igI*POLAND* Forum Pro

    Oficjalna informacja jest ale nie na tym forum, możliwe że dla naszych BA taka informacja jest bez znaczenia bo nie dotyczy serwerów polskich choć pośrednio dotyczy pewnej grupy graczy polskojęzycznych, możliwe że to za mało ;)

    [...]
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 24 listopada 2015
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.