Opinie Globalne łączenie serwerów wkrótce! - Rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 14 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Która z propozycji połączenia serwerów bardziej się Wam podoba?

  1. Połączenie w 6 Mega Serwerów

    289 głos(ów)
    51,7%
  2. Połączenie w 11 Mega Serwerów

    270 głos(ów)
    48,3%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Wybacz, ale od jakiegoś czasu nie ma możliwości zamieszczania na naszym forum informacji pochodzących z innych for narodowych sf i nie będą one traktowane jako oficjalne informacje, musiałam zatem tą część postu usunąć. Takie jest stanowisko naszych przełożonych i takiego porządku my jako moderatorzy musimy pilnować. Nikt nikomu nie może oczywiście zabronić zajrzenia na obcojęzyczne forum, ale informacje zamieszczane tam dotyczą tamtych społeczności i my nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne nieścisłości lub ich brak zastosowania do naszych realiów.
    Może informacja taka jeszcze pojawi się oficjalnie u nas :)
    Pozdrawiam :)
     
  2. Croppelka

    Croppelka Młodszy ekspert

    Informacja dotycząca łączenia serwów amerykańskich i azjatyckiego dotyczy również graczy polskich. Na tych serwerach są czaty polskojęzyczne i od wielu lat graja tam również Polacy.
    Żenujące jest to, że zamiast z tego forum, musimy czerpać informacje z innych. W ubiegłym tygodniu była długa przerwa w działaniu serwerów i do tej pory żadna informacja oficjalna nie pojawiła się. To są nasze realia.
    Nie pamiętam żebym przy zakładaniu konta została poinformowana o tym, że polska ekipa zastrzega sobie prawo do nieinformowania o wydarzeniach (szczególnie przerwach technicznych) dot. serwera na którym gram.
    Do pewnego czasu takie informacje były na polskim forum, w tej chwili ich brak.
     
  3. SMOD_*Angua*

    SMOD_*Angua* Guest

    Rozumiem Cie i na pewno czułabym się tak samo, gdybym grała na którymś z tych serwerów. Mogę tylko zgłosić wyżej, że jest potrzeba zamieszczania takich informacji dla Was i mam nadzieję, że będą się pojawiać i u nas :)
     
  4. MOD_Tesla

    MOD_Tesla Guest

    Już jest zamieszczona oficjalna informacja:
     
  5. Croppelka

    Croppelka Młodszy ekspert

    Dziękuję bardzo.
    Mam nadzieję, że "góra" uwzględni potrzebę takich informacji i w przyszłości nie będziemy się czuli jak "dzieci we mgle". ;)
     
    SMOD_*Angua* lubi to.
  6. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    teraz tylko czekac na nowe lvle oraz event zimowy
     
    admiraljachas lubi to.
  7. Puchuś_Kubatek

    Puchuś_Kubatek Okazjonalny autor

    Ja gram na Amerkańskim, o niebo łatwiej jak na Polskich, różnica czasu 6 h , do 14 nieliczni pływają, przeważnie z Europy. Gra wielu Polaków, są polskie bractwa. Bez inwestowania ani złotówki rozbudowałem statek na tyle , że na Polska 1 lub 2 wydałbym kuuuupę real kasy. Polecam.
     
  8. Nowe lvl..to będzie istna rewolucja wg mnie ;p momentem może nawet większą niż całe transmodyfikacje ;)..w seafight będą nowe mapy!coś więcej niż 20 lvl! ;D dla mnie gracza który mimo licznych przerw ktory gra praktycznie od początku istnienia tej gry to naprawdę wielkie wow! ;D
    Ale niestety boje się ze nie prędko się tego doczekamy;/
     
  9. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    jak dlamnie to dlugo strasznie mysleli nad nowymi poziomami juz bedzie z 4-5 lat jak wprowadzili z 13 do 20 lvle nie ?
     
  10. admiraljachas

    admiraljachas Młodszy ekspert

    Śledząc fb można się nawet dowiedzieć jakie boty tam będą pływały :)
     
  11. Owszem można jednak nie jest to oficjalna informacja i wciąż nie wiemy kiedy to wejdzie w życie...
     
  12. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Zbędne posty poleciały. Proszę trzymać się wątku.
     
    Cezary.1992 lubi to.
  13. PierDzoncy

    PierDzoncy Forumowy żółtodziób

    na bylym serwerze azjia zostal tylko angglojezyczny czat inne nie sa czynne jest to blond czy tak juz zostanje
     
  14. Łączenie odbyło się kilka miesięcy temu.
    Brak aktywności w temacie.
    Zamykam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.