Opinie Globalne łączenie serwerów wkrótce! - Rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 14 września 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Która z propozycji połączenia serwerów bardziej się Wam podoba?

  1. Połączenie w 6 Mega Serwerów

    289 głos(ów)
    51,7%
  2. Połączenie w 11 Mega Serwerów

    270 głos(ów)
    48,3%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    No będą wyglądać gorzej niż teraz :) Nie jest to wcale takie logiczne, tak Ty byś chciał i w sumie nie tylko Ty ale nie wiadomo jak by to wyglądało jeżeli połączą te 5 serwerów, swoj głos już oddałem, wystarczy połączenie PL1 i PL2.
     
  2. *KubsonPL*

    *KubsonPL* Czeladnik forum

    Osobiście gram na azjatyckim, nie robi mi różnicy czy to będzie 6 w 1 czy 4 w 1. wiem że zacznie się zabawa ;)
     
    BlackPearl§ lubi to.
  3. kopi

    kopi Okazjonalny autor

    MOD Mikser na jakim serwie grasz ?
     
  4. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Polskim ;)
     
    CM_Sunshine lubi to.
  5. Croppelka

    Croppelka Młodszy ekspert

    Dziwna ta cała ankieta.
    Są dwie propozycje dotyczące CAŁEJ społeczności Seafight, wiec oddając głos na jedną z nich, musiałabym się wypowiedzieć nie tylko w sprawie serwera na którym gram, ale też wszystkich pozostałych, o których nie mam pojęcia.
     
  6. Bad*Dream*

    Bad*Dream* Czeladnik forum

    Jeden z adminów na serwerze niemieckim powiedział,że w przypadku połączenia serwerów eventy będą bardziej zbalansowane i częstotliwość botów będzie sporo większa.
     
  7. kopi

    kopi Okazjonalny autor

    Mikser,fajnie spotkamy się :)
     
  8. ☆Shademan☆®™®

    ☆Shademan☆®™® Forumowy żółtodziób

    ktos tu napisal ze gracze top 100 trzymia cala szturmowke i nie daja zarobic slabszym to fakt i to jest jeden z gwozdzi do trumny tej gry osoby odpowiedzialne w aliansach za pewne reguly sa same sobie winne ze traca graczy bo przestaja grac wystarczylby nap na mapach szturmowych i botach eventowych kazdy by dostal perly i nikt nie zniechecal by sie do tej gry. smod sunshine pisze ze polaczenie serwerow z francuzami to zly pomysl szkoda tylko ze alianse z pl1 nie moga sie nigdy dogadac od poczatku tej gry a dodajac do tego pl2 to juz totalna katastrofa najlepsze lajby beda trzymac szturmowki i bedzie ich stac na walke tyle z tego i napewno nowi gracze przyjda ale jako mieso armatnie na 2 dni.Polaczone sily pl vs francja to lepsze rozwiazanie polaczone sily i niebyloby zmiluj sie walka i trzymanie sie razem bledy? sushine pokaz mi gre gdzie nie ma bledow i wylaczen serwera....
     
    BlackPearl§ lubi to.
  9. będzieplum

    będzieplum Aktywny autor

    Gram kajaczkiem z 15 poziomem pirata i jak do tej pory dawałem sobie radę na mapie słonecznej ;)
    Osobiście jak większość głosujących jestem za 11 serwerami gry.
     
  10. Bad*Dream*

    Bad*Dream* Czeladnik forum

    Ale ciekawe co bedzie z behemotem i z amaterasu przy tej ilosci graczy.
     
  11. Sympatyczny[USS]

    Sympatyczny[USS] Czeladnik forum

    Czy grajac na pl1 bede mogla złożyc podanie do bractwa z pl2 po polaczeniu serwerow?
     
  12. wrednygoryl

    wrednygoryl Mieszkaniec forum

    będzieplum Ty na wszystkich mapach dasz rade;)
     
  13. Jack_Majer®

    Jack_Majer® Forumowy żółtodziób

    Jak narazie zostanie przy 15 poziomie i takim obrębie map ;p
     
  14. Sympatyczny[USS]

    Sympatyczny[USS] Czeladnik forum

    Czy jakiś MOD może odpowiedziec mi na pytanie odnośnie :Czy grajac na pl1 bede mogla złożyc podanie do bractwa z pl2 po polaczeniu serwerow?
     
  15. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    Ba pisal ze po polaczeniu wspolna bedzie tylko mapa morza wszystkie inne bazy danych beda oddzielne wiec raczej sie nie bedzie dalo ,,,,,,,,, a wiadomo kiedy bp zdecyduje co do ilosci mega serwerow
     
    Ostatnie edytowanie: 17 września 2015
  16. BlackPearl§

    BlackPearl§ Aktywny autor

    Nie ośmieszaj się :p Gracz top 1 w PB i PD :D
     
  17. ๖ۣۜKiciaツ

    ๖ۣۜKiciaツ Zaawansowany

    No i co ? sam nikomu nie da rady a te pb to widziałem jak ludzie pisali ze mu sie podstawiaja więc nic dziwnego.Na pl1 napewno będzie miał spory problem :)
     
  18. -Pit7-

    -Pit7- Forumowy żółtodziób

    Mi też się wydaje że wystarczy połączenie serwerów PL1 i PL2 nie wiem po co chcą nam dorzucić [...] nie mamy praktycznie z nimi nic wspólnego więc nie widzę sensu łączenia się z [...] to już bliżej mamy do Niemców albo stworzyć w ogóle jeden globalny ze wszystkimi bo nie rozumie dlaczego chcą nam akurat dokooptować Francuzów?

    /Proszę nie używać takich określeń.
    Smod*Angua*
    */
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 18 września 2015
  19. BlackPearl§

    BlackPearl§ Aktywny autor

    Bo akurat u nich są 3 mało uczęszczane serwery, a Niemcy to siedziba bp, myślisz, że by kogoś dodali do siebie ? Prędzej zostawiliby jeden serwer. Ja się cieszę bo oni to chyba są 2 za turkami, zakatowali by nas.
     
  20. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    wiesz tak sie zastanawiam kiedys byl tylko serwer polska 1 i bylo mnostwo graczy wojenki po kilkaset statkow i wogole dzialo sie i serwery wtedy dzialaly moze byly lagi od czasu do czasu ale sie cos dzialo wiec dlaczego teraz by serwery mialy padnac moze i by byly male problemy ale po poprawkach gra bedzie zyc a tak co polacza w te 11 mega serwery i jak dlugo to pociagnie nie oszukujmy sie jak isc do przodu lepiej zrobic 2 kroki niz jeden w przod i potem cofamy sie i panowne laczenie serwerow bo znow bedzie malo graczy co do eventow to mogli by dac inne np boty na design plywaly by wszedzie z duzo iloscia zycia kto by chcial latwilby sobie ekipe i bil a nie jak np ten dzisiejszy typhon na ktorego leci caly serwer i prawie nikt nic z niego niema dlatego prosze ludzie pomyslcie i zmiencie nastawienie opcja numer 1 polska plus francja
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.