Gniew Kalipso 2018 - rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 18 lutego 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. CM_siebie

    CM_siebie Guest

    Nie można wszystkiego na tacy dostać ^^ co to by za frajda była z gry ...
    A swoją droga wystarczy pierwszego lepszego CM zapytać, wiele graczy o to pytała i dostała odpowiedź ,że Reputacja eventowa
     
    BA_margarites lubi to.
  2. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

    Tu kamyczki ze skórki :

    [​IMG]

    Także całkiem przyjemne :D
     
  3. krystian0301

    krystian0301 Stały bywalec

    Trzecia misja powtarzalna jakie zadanie tzreba wykonać?
     
  4. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    Nie musialo mam podobna ilosc z czego 90%wpadlo w weekend jak wiesz co i jak bic to na luzie tyle wbijesz
     
  5. marek28!XXL

    marek28!XXL Moguł forum

    taka kwestia co do reputacji , na forum napisane że czym więcej to lepsza nagroda? z czego ? ja posiadam 2,5 tys i mam takie same nagrody jak gracze którzy maja po 500 ?
     
  6. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

    Znane są przypadki gdzie w ciągu dnia udało się uzbierać dusz na stateczek - także dla chcącego i mającego kulki bądź perły - jest to możliwe.
     
  7. marek28!XXL

    marek28!XXL Moguł forum

    tak brutus . duzo skrzynek
     
  8. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    wiadomo cos jak będzie wyglądać wymiana dusz?
     
  9. ..rozar..

    ..rozar.. Stały bywalec

    Ewent udany
    Promieniujące dusze 4107
    Przeklęte dusze 7007

    5 skórek kupionych i jeden towarzysz.
    Jakieś 7 tyś kryształów i 2,5 mln pereł.
    Jak na takiego kajaczka nie jest źle. :)
     
    KrYs1916 lubi to.
  10. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    Bardzo ładnie :) tez nie narzekam ok 12k kryształów 2 skórki ok 10k dusz jednych i drugich :)
     
  11. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

    Ahoj Piraci!

    Wymiana odbędzie się jutro, o godzinie 12:00 w południe (lokalny czas serwera):
    WalutaProporcjaWymiana
    klucze eventowe1 : 1normalne klucze do skrzyń
    przeklęte dusze1 : 50amunicja łamacza serc
    promieniujące dusze1 : 500amunicja łamacza serc
     
  12. marek28!XXL

    marek28!XXL Moguł forum

    piekna wymiana :D
     
  13. scarface79[PL-]

    scarface79[PL-] Zaawansowany

    Ja do tej pory nie Miałem wymiany , jak zwykle opóźnienie
     
  14. .BlackSabbath.

    .BlackSabbath. Moguł forum

    jutro czyli w niedziele ;P
     
  15. $_DG_$™87

    $_DG_$™87 Zaawansowany

    Ahoj Piraci!

    ratio dusz promieniujących zostało zmienione na 1 : 100.

    Za zmiany przepraszamy.

    Wasza Ekipa Seafight czy wy jaja sobie rovbicie ???? ja specjlanie zostawiłem te dusze bo mialy byc kulki a co do czego zabieracie mi 4 mln kul>??" wy powazni jestescie!!!??? zadam zwrotu wszystkich dusz i odblokowania czarnego rynku!!! wprowadziliscie graczy w bład ktory kosztował bardzo wiele. co za tumany tam siedza !!??? samo przprzaszma ma załatwic sprawe????
     
    Arti lubi to.
  16. *marcin1*

    *marcin1* Stały bywalec

    No to lipa z tą wymiana człowiek kupi mniej łamach bo mu z wymiany ma dojść a tu takie ochlapy kpina po co czytać to forum jak się nic nie zgadza
     
  17. Preze$PL[*]

    Preze$PL[*] Młodszy ekspert

    Hehe pracujesz miesiąc masz zarobić 2500 na rękę a szef ci daje 500. Niepoważne zachowanie.
     
  18. Buszek

    Buszek Forumowy żółtodziób

    dlatego sens grania w SF juz zbliza sie do 0 nawet tworcy gry robia graczy w jajo i smieja sie im prosto w twarz haha ta gra padnie tak smao jak Dark Orbit prowadzona przez Big Point wyludzacie pieniadze i tyle :)
     
  19. Ruda_Istota

    Ruda_Istota Czeladnik forum

    Co bardziej myślący ludzie już dawno konta sprzedali na allegro. Tracą i tak po'nad 200% poniesionych kosztów na te "wyprzedaże", które są co tydzień. Średnio 2 razy w miesiącu są takie pakiety, że jak nie kupisz to się skajaczysz" - ta gra to pay to win. Więc posprzedawać konta o ile ktoś zechce bo gra 200 osób na krzyż i olać tą grę.
     
  20. Arti

    Arti Okazjonalny autor

    W przypadku tak znaczącej zmiany w wymianie dusz, czarny rynek powinien zostać przedłużony o jeden dzień. Pożałowali ludziom kulek , a teraz część z nich skończy grę. Brawo , jesteście mistrzami w zachęcaniu klienta do swoich produktów!
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.