Gniew oceanu - rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 4 września 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Tefnut

    BA_Tefnut Guest

    Ahoj Piraci!

    W dniu 6 września godz. 12:00 czasu lokalnego serwera rozpocznie się wydarzenie "Gniew oceanu", które potrwa do wtorku 11 września godz. 12:00 czasu lokalnego serwera.

    Zapraszamy do zapoznania się z FAQ i do rozmów.

    Wasza ekipa Seafight
     
    MOD_BRUTUS lubi to.
  2. CzystyHarry[PL-]

    CzystyHarry[PL-] Czeladnik forum

    kolejny event a jeszcze z poprzedniego klucze nie wymienione
     
  3. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    Ranking dla automatów , czyli wracamy do standardów :D i to tylko pierwsza 10ka . No poprostu szał. Towarzysz w dziale ? dobrze rozumiem ?
    Czyli co dla reszty? 4 misje !!!
    Zapewne limit na kulki ( to opcja optymistyczna bo może ich nie być wcale tzn w dziale)
    Cała nadzieja w Czarnym Rynku że tam znajdzie się coś o co będzie warto popracować.
    5 dni więc jak będzie coś nie tak to nie zdążą wprowadzić zmian.
    Czuję sukces:D:D:D
     
  4. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    Proporcje pozostają bez zmian z 24h gry teraz gramy 10h .Jedyna zmiana to -14h zarobku dla automatow i graczy
     
  5. SUMO1

    SUMO1 Zaawansowany

    Wymieńcie klucze jo bo ile można czekać zapewne przejdą na następny ewent i tyle z wymiany a i dajcie w końcu dni kaszteli bo lipa perły się kisza:):):):):):):):)
     
  6. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    "Klucze eventowe zostaną wymienione na zwykłe klucze w późniejszym czasie, prawdopodobnie przy najbliższej synchronizacji. Poinformujemy Was o tym jak tylko będzie to możliwe".
    Na chwilę obecną nie ma żadnego info w tej sprawie.
     
  7. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    Krótki event, pewnie z ograniczeniami na czarnym rynku ( jeśli będzie ) oraz całość będzię sie znajdowała w dziale płatności :)
     
  8. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

    Hehe nie ma co gdybać jutro się dowiemy - na szczęście niektóre statki chomikują w ładowni rożne kulki.
     
  9. LadyDarkshine

    LadyDarkshine Zaawansowany

    ale tylko na gl7:p
     
  10. req

    req Okazjonalny autor

    nie wiem jak wasze zdanie ale zamiast zrobic jakis porzadny event dlugi w ktorym byloby co robic zarywac nocki itp to oni robia jakies sciepy po pare dni zeby bylo.. wedlug mnie to rownie dobrze jakby takich "eventow" nie dawali wgl do gry
     
  11. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    eventy powinny byc krotkie badz podzielone na fazy jak np kasjozeby kazdy mogl wygrac cos z ranku przy dlugich boty zawsze wygraja wszystko
     
  12. req

    req Okazjonalny autor

    wiesz co akurat to jest kwestia gustu ja nie lubie krotkich eventow mi pasuja dlugie ciekawe itp a jesli cohdiz o boty to mi to wsumie nie przeszkadza jak nie ma jakis nagrod ktore sa bardz atrakcyjne bo akurat te ktore sa zazwyczaj to mi to tam lotto

    bo np po co mi jakies miotacze z rankingu jak ludzie typu veronka maja czas ladowania 1 sek :) no to i tak to miotacze nci mi nie dadza oprocz tego ze na mloty bede mogl je wymienic :)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 września 2018
  13. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

    Już mamy oficjalne info - klik - jutro o godzinie 10 mają wymienić klucze.

    Oby nie na klucze :D

    Ja osobiście lubię i takie i takie - każde mają swoje wady i zalety. Ważne aby się coś działo :).
     
    Ostatnie edytowanie: 5 września 2018
  14. ##ziper##[GIT]

    ##ziper##[GIT] Zaawansowany

    wkrzujace bedzie to ze lupiezcy maja skrzynki i ten drugi event tez wiec nie wiadomo ktora skrzynka ktory event..
     
  15. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    Dobra jest roznorodnosc, każdy sobie event znajdzie. Koksy musza gdzies się wystrzelać :)
     
  16. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    pozbieral bym sobie skrzynki bo leci vodo poz 1 po 2 szt ale skrzynie sa pomieszane z tymi od lupiezcow i sporo smieci leci na przyszlosc przekazcie im zeby albo zrobili rozne skrzynki albo nie dawali dwoch eventow w ktorych taki sam element gry wystepuje ...
     
  17. -Poszǔkiшаny-

    -Poszǔkiшаny- Aktywny autor

    2018-09-06 20:37:34
    Otrzymałeś 6986 x Perły.
    2018-09-06 20:37:34
    Zatopiłeś statek pirata Tygrysia Płetwa.
    2018-09-06 20:37:34
    Otrzymałeś 88576 x Perły.

    2018-09-06 20:48:46
    Zatopiłeś statek pirata Tygrysia Płetwa.
    2018-09-06 20:48:46
    Otrzymałeś 98236 x Perły.
    2018-09-06 20:48:46
    Otrzymałeś 7806 x Perły.
     
  18. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Jedna wielka porażka miały być armaty w skrzynkach a ich nie widać tylko same śmieci, jak zawsze event dla nielicznych, bo co tam kajaki by się obłowiły w końcu wszystko ma być w dziale płatności a gra ma być dla paru osób
     
    Ostatnie edytowanie: 6 września 2018
  19. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Jest wiele rodzajów eventów, jedne bardziej dochodowe, a inne mniej, na niektórych nawet się traci niż zyskuje, za to zdobywa się designy lub wzmocnienia. Nigdzie nie jest napisane też, że po otwarciu kilku skrzynek trafisz akurat armaty. Więcej cierpliwości w dążeniu do celu ;)
     
  20. †Samotny†

    †Samotny† Okazjonalny autor

    z wypadaniem armatek nie jest tak źle na 150 otwartych skrzynek wpadły 6x armatki
     
    BA_Tefnut lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.