Gniew oceanu - rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Tefnut, 4 września 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest


    Gratulacje ja nie miałem tyle szczęścia :)

    Jak przeczytasz poniżej jednak armatki wpadają .

    Gratki - u mnie 2 razy na 200 skrzynek .
     
  2. LEGOfan

    LEGOfan Czeladnik forum

    80 skrzyn zero armatek widocznie masz farta
     
  3. Globetrotter™

    Globetrotter™ Stały bywalec

    Nie działa klepsydra, za dużo akcji na raz, po zatopieniu bądź spotkaniu "niektórych" gości wywala mi flash w przeglądarce po mimo tego że mam dobry komputer nie narzekam po zatopieniu zawiecha na 10 min i żadne wspomogacze w grze nie działają. Ps logout nie pomaga, nie wierzę w przypadki.
     
  4. †Samotny†

    †Samotny† Okazjonalny autor

    fart jest ale wolalbym jakby perelki czesciej wpadaly z pletwy bo z te armatki i tak mi nie potrzebne
     
  5. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    A nie minął Ci czasem, czas ich działania? Zwykłe F5 może coś zrobi. Jeśli nie to proponuję napisać do PT i tam rozwiązać problem.
     
  6. Globetrotter™

    Globetrotter™ Stały bywalec

    Nie działało od początku do końca włączyłem klepsydrę po minucie zostałem zatopiony do tego zwiecha i zostało mi 18 min nie działających wzmocnień.
     
  7. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Może jakieś lagi były? Są "dni Łupieżców", więc jest większa salwa ze śrutu. Może to było powodem? Zawsze możesz skontaktować się z PT, by to sprawdzić.
     
  8. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent


    No nie wiem gdzie na pewno nie na PL1, 300 skrzynek otwartych i 0, no chyba że to jest dla wybranych
     
  9. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest


    Rozmawiałem z chłopakami i kobietkami w bractwie; również mówili że coś tam tych armat wpada - także musisz mieć wyjątkowego pecha ze na 300 skrzynek Ci nie udało się zdobyć armat.
     
  10. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    115 klucz 1 x2 armaty poz 1 wpadly na samym poczatku ale masz skrzynki z 2 eventow dlatego tak rzadko mozna na nie trafic osobiscie odpuscilem sobie szkoda perel a zawartosc nie jest jakas dobra
     
  11. _Rizi_

    _Rizi_ Czeladnik forum

    Potwierdzam całkiem fajny łup:

    2018-09-07 23:12:32
    Otrzymałeś 89274 x Perły.
    2018-09-07 23:12:32
    Zatopiłeś statek pirata Tygrysia Płetwa.
     
  12. Wiedźma

    Wiedźma Aktywny autor

    Tak hobbystycznie za całego Enkira Najeźdźcę:
    2018-09-10 02:35:50 Zatopiłeś statek pirata Enkir Najeźdźca.
    2018-09-10 02:35:50 Otrzymałeś 500 x Korony.
    2018-09-10 02:35:50 Otrzymałeś 323304 x Perły.
    2018-09-10 02:35:50 Otrzymałeś 500 x Korony.
    Żeby samodzielnie bić Enkira to defensywę trzeba mieć bardzo, bardzo mocną.
     
  13. taktak1

    taktak1 Czeladnik forum

    Ja nie chce nic mówić, ale jak patrzę na czołówkę rankingu eventowego, to tylko jedno słowo przychodzi mi na myśl

    P.S Pozdrawiam PRAWDZIWYCH piratów
     
  14. »~ŽEMŠŤĂ~«

    »~ŽEMŠŤĂ~« Młodszy ekspert

    Ja kupilem 400 kluczy i wpadlo jakies 20 armat. Niestey i tak ich nie uzywam :)
     
  15. LadyDarkshine

    LadyDarkshine Zaawansowany

    ja z 450 ani jednej same śmieci
     
  16. MOD_Lynx

    MOD_Lynx Guest

    Event zakończony, klucze wymienione, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.