Golden Rider

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_Mr.Incredible, 21 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Ahoj Piraci!

    Oślepcie swoich wrogów żeglując wraz z promieniami wschodzącego słońca nowym designem Golden Rider!

    Ten design zapewni Wam 5% bonusu do szkód oraz dodatkowe 20.000 PŻ, ale to co zmienia ten design w prawdziwe złoto to zwiększona o 20% szybkość naprawy. A jego cena jest... rewelacyjna!

    Odwiedźcie sekcje płatności i wyposażcie się w ten prawdziwy złoty design z historii Seafight.

    Wasza Ekipa Seafight
     
  2. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

  3. Czesiek_Legolas

    Czesiek_Legolas Okazjonalny autor

    Pff lepiej zajmijcie sie tymi lagami a nie skórki ... Ale 'HAJ SIE MUSI ZGADZAĆ" pozdrawia
     
  4. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    No nie. Nie moze juz BP nic wymyslec tylko ciagle cos za PLN? A gdzie wklad graczy w zdobycie przedmiotow? Niedlugo to i mape morza pewnie skasuja. Bedzie tylko dzial platnosci i czat gdzie bedziemy sie chwalic tym co kto ma kupione na statku. :mad:
     
  5. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    Zgłaszaliście już błąd bp że dali skórkę która wygląda jak statek ?:D

    A na serio , mam pytanie - to jest na stałe ? Bo nic nigdzie nie piszę , a chciałbym wiedzieć ?:)
     
  6. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    Co mi po nim jak zapewne nie moge go zmienic w trakcie plyniecia lub strzelania z morza bo jest z tym blad od chyba roku !!!
    Zanim zmienie w ,,stocznia /moj statek" to zajmie mi tyle ze sie i bez tego szybciej wyrepie ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 22 stycznia 2014
  7. rzucili jakis ochłap w dział płatności i teraz czekaja na oklaski?
     
  8. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

  9. Kisiel89

    Kisiel89 Forumowy żółtodziób

    Ile czasu będzie ten design obecny w dziale płatności? Te 20% szybszej reperki to zawsze coś :)
     
  10. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    A po co Ci te 20% skoro stracisz atrybuty z PV i PZ oraz salwe? Takie skorki powinny byc do zdobycia na morzu a nie w dziale platnosci. :D
     
  11. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    Sama zmiana designu zajmie tyle ze w normalnej osiagniesz ten sam czas a przy zmianie nie zapomnij ze moze Ci wtyke wywalic co oznacza ze potrwa to jeszcze dluzej ;)
     
  12. Ale chyba,tak jak mówili w podcascie, będzie można łączyć bonusy z designów. Więc te 20% sie przyda.
     
  13. Treu1

    Treu1 Zaawansowany

    obys mial racje :D
     
  14. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    nie dosc ze bezuzyteczna, to jeszcze wygladu jej brak :D
     
  15. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Wyglad nie jest zly, przynajmniej nawiazuje do starego SF, ciekawe czy jak daje wieksza predkosc to zostawia jakis efekcik, moze ktos cos napisze co ja nabyl ?
     
  16. Jokeros

    Jokeros Zaawansowany

    [​IMG]

    oczekiwanie ------------------------------------> rzeczywistość


    ale ujdzie
     
  17. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Nie ma zadnego dodatkowego efektu podczas plywania, juz widzialem kilku graczy z tym designem :)
     
  18. MacTavish

    MacTavish Młodszy ekspert

    Mi wygląd bardzo się podoba ;) do naprawy jak najbardziej przydatna daje sporą przewagę..
     
  19. Nick

    Nick Czeladnik forum

    ja żadnej skórki nie mam to by mi sie przydało ale... lepiej gdyby była do zdobycia na morzu
     
  20. Jokeros

    Jokeros Zaawansowany

    ale nie bedzie .... dlatego jak za kase. jak wszystko teraz
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.