GRA OD ZERA

Temat na forum 'Dział młodego pirata (dla nowicjuszy)' rozpoczęty przez użytkownika JustHubcio, 8 listopada 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. JustHubcio

    JustHubcio Forumowy żółtodziób

    Witam, w szczególności starych graczy bo pewnie nowych mało co przybywa.
    Zakończyłem swoją przygode z 3-4 lata temu. Z pewnością doszło wiele do gry. Po paru minutach zauważyłem oczywiscie nowe levele na mapie, chyba połączyli serwery itp.
    Ale wracając do mojego pytania. Mając oczywiście świadomość że obok nazwy SEAFIGHT można byłby napisać SEAPŁAĆ i byłem tego świadom; to czy jest rozwijać konto zupełnie nie poświęcając pieniędzy lub absolutne minimum? Eventami i ligą mapa słoneczka sie do czegos "doczłapie"?
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Teraz bardzo szybko można rozwinąć konta nawet od zera. Misje, eventy, sezon na wszystkim można skorzystać, wystarczy troszkę czasu i cierpliwości. Rób lvl i wyżej tym bardziej opłacalnie, nie zatrzymuj się na niskich lvl.
     
    »σяρ|Dσkeя lubi to.
  3. Kafes999

    Kafes999 Czeladnik forum

    ogólnie to od zera trudno coś uzyskać - evventy czesto są podpasowane pod mocne elity, ale np. sa eventy na których są mapy wspólne PvE gdzie nawet najsłabszy gracz może fajnie zarobić wystarczy, że poczeka az inni załatwią przeciwników :).
    kody są bardzo fajne- dają fajne wyposazenie, a i z eventów łatwo zdobywac dobre armaty z wraków- władcy, bastiony i zguby. na lvl 0, jezeli chcesz walczyć to tutaj niestety, ale gracze są tak silni, że większość dla Ciebie jest niezatapialna.. chyba, ze zlapiesz kogoś z koncem hp :).
    fajną opcją są aury ochrony- codziennie dostajemy 1 aure ochrony- po aktywacji mamy tryb pve (60 min) i zaden gracz nie moze cie zaatakowac, co tydzień tez dostaje sie aure która dzała na 3g. :)
     
  4. *KubsonPL*

    *KubsonPL* Czeladnik forum

    Wiem że nie na temat, ale w którym dziale mogę szukać osób z dawnego serwera azjatyckiego? Nie mam pojęcia jak wyglądają obecnie połączone serwery
     
  5. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Zapytaj w tym dziale:
    https://board-pl.seafight.com/forums/bractwa.434/
     
  6. Aga_Khan

    Aga_Khan Wielki mistrz forum

    nie to ze mam cos przeciwko... ale szykuj sie na banana...;)
     
    BA_PP187 lubi to.
  7. URCTOS2

    URCTOS2 Czeladnik forum

    Moje przemyślenia po powrocie do gry po wielu latach są takie, że mimo iż pvp jest ciężkie do ogarnięcia to można fajnie się pobawić pve i dojść dość daleko. Event zimowy zacząłem na starym koncie, ale jak zobaczyłem, że nowy gracz dostaje 150 fajnych armat i 800k pereł to stwierdziłem, że zacznę od zera. W trakcie trwania akcji specjalnej (minus pierwszy tydzień eventu) wbiłem 21 lvl, kupiłem sporo członków załogi za perły, doszedłem do 335 armat i nazbierałem jakoś 6kk pereł na zakupy podczas dnia kaszteli. Do tego bardzo dużo pergaminów. Jak pamiętam dawniej to nie było takich możliwości żeby tyle pereł dostawać.
     
  8. jones123

    jones123 Forumowy żółtodziób

    jak uzyskales te darmowe armaty 800k perel? jakis kod daj info? dzieki
     
  9. URCTOS2

    URCTOS2 Czeladnik forum

    Poprostu założyłem nowe konto. Jeśli dobrze pamiętam było to: 150x siewca zniszczenia, 100 kk złota i 800k pereł.
     
  10. OkretJackSparrow

    OkretJackSparrow Czeladnik forum

    to nic takiego nie ma bo tez zalozylem nwm skad masz ladnie
     
  11. wrednygoryl

    wrednygoryl Mieszkaniec forum

    na global 8 chyba tak jest
     
  12. URCTOS2

    URCTOS2 Czeladnik forum

    Faktycznie gram na global 8, więc na innych może nie być. W każdym razie daje to lepszy start.
     
  13. ..I-IVDR1VN..

    ..I-IVDR1VN.. Forumowy żółtodziób

    Macie jakieś rady z Armatami i zarobkiem dla nowych graczy skoro co wyjde z sh to dostaje topke? Mówią rób sezon wróciłem 5 dni temu znowu i mi on srednio idzie. A i jak się nazywa nasz serwer teraz?
     
  14. URCTOS2

    URCTOS2 Czeladnik forum

    Każdy gracz dostaje jedną niestabilną aurę ochrony każdego dnia za logowanie, więc jest to jakaś namiastka spokoju. Ponadto aktualnie serwer gry ma być hybrydowy więc będą dni w spokoju na morzu. A to że są gracze mocarni to chyba zawsze tak było, tylko skala się zmieniła. Jak kiedyś się grało z salwą 8-9k z amunicji elitarnej to byli tacy co ciągle topili mając salwę ponad 20k. Dzisiaj salwy i poziomy HP zwiększyły się wielokrotnie, ale zawsze to była gra piracka ;). Może warto pomyśleć o bractwie, żeby było raźniej ;).
     
    Teletubis245777 lubi to.
  15. Teletubis245777

    Teletubis245777 Okazjonalny autor

    Nareszcie ciekawy wpis, a nie tylko narzekanie :)