gracze na programach

Temat na forum 'Uwagi na temat gry (skargi, opinie, pochwały)' rozpoczęty przez użytkownika aamanda_PL, 2 maja 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aamanda_PL

    aamanda_PL Okazjonalny autor

    Witam;
    Jakiś czas temu temat był poruszany ale polskie BP to ... Proszę alby wreszcie ktoś zajął się głównie tureckimi graczami, którzy; strzelają będąc na niewidce - od razu dodam celowo wykorzystują tego buga (szkoda że nie wiem jak działa, ale trudno) Przykład: już tutaj wklejaliśmy dowody. Rozumie że zdarzy się to raz aż do momentu kiedy BP wyłapię ale ciągłe stosowanie tego - moim zdaniem kumoterstwo. Dodać należy: wypływanie na naszych oczach z denka na full HP I PV, jak wcześniej padali po kilku strzałach tak po denku człowiek zadaje im o polowe mniej niż wcześniej obrażeń a oni walą 5 razy tyle co wcześniej. Nie to nie śrut lecz odmrażak, wiem co we mnie leje. Wiem, wiem polskie BP nie ma nic do tego, oni są Turkami i gra jest ich. Dziękuje, wcześniej czy później brak Waszej reakcji i obrona nas Polaków skończy się dla Was utratą pracy, o przepraszam zapomniałam, że polskie BP nie istnieje
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Takie sprawy należy zgłaszać do Pomocy Technicznej.

    Temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.