Gracze równi i równiejsi

Temat na forum 'Uwagi na temat gry (skargi, opinie, pochwały)' rozpoczęty przez użytkownika aamanda_PL, 2 listopada 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aamanda_PL

    aamanda_PL Okazjonalny autor

    Szanowne BP, w ostatnim czasie zarówno do polskiego BP jak i do innych wpłynęły informacje o zachowaniach nie tylko niezgodnych z kulturą (tzn. stosowanie inwektyw pod naszym adresem, pod adresem naszych rodzin itp.) ale również niezgodnych z waszym własnym regulaminem gry:
    1.2.8 Stosowanie programów, które powodują nadmierne obciążenie serwera, jest niedozwolone, jak również stosowanie każdego oprogramowania, które miałoby wpływ na rozgrywkę, w szczególności oprogramowania do systematycznego lub automatycznego sterowania Grami lub poszczególnymi funkcjami Gier (boty, makra itp.). Reprodukcja, analizowanie lub modyfikowanie Gier, ich elementów lub treści umieszczonych w zakresie Serwisu, są również niedopuszczalne.
    1.2.9 Zabrania się wykorzystywania bugów i/lub błędów w kodzie Gry dla własnych celów. Rozpoznane bugi lub błędy należy możliwie szybko zgłaszać poprzez formularz kontaktowy z Działem Wsparcia.
    Gracze z Global 6 dostarczyli Wam dowodów na łamanie tych zasad przez tureckich graczy, dostali informacje, że to błąd z waszej strony i karać nikogo nie będziecie, co świadczy o tym, że sam BP nie stosuje się do własnego regulaminu, traktując w ten sposób część graczy na specjalnych warunkach.
    Niestety efektem takich ruchów z waszej strony jest to, że normalni, uczciwi gracze czują się jak chłopcy do bicia, zniechęcając się do tej gry. Proszę aby BP albo zweryfikowało swój własny regulamin albo zaczęło traktować nas wszystkich tak samo
    Dowód: po raz chyba kolejny, proszę:
     
    szamankasc lubi to.
  2. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    Aga zapomniałaś dodać, że:
    1. jak foo wpada na mapę to się ich nie da zaznaczyć
    2. jak już zaznaczysz to się nie da strzelić bo mieli wtedy armaty
    3. są takie lagi, że nagle ci nimb wyskakuje
     
  3. aamanda_PL

    aamanda_PL Okazjonalny autor

    Fakt, zapomniałam. Dzięki za przypomnienie ;)
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Wszelkie skargi na graczy wraz z dowodami proszę kierować do pomocy technicznej na forum nikt będzie w stanie Wam pomóc.
     
  5. FrickyFLy

    FrickyFLy Okazjonalny autor

    standardowa formułka odpisywana przez cm i support by sie pozbyc problemu jakim jest zajecie sie tym co sie dzieje na mapach :) przeciez to kazdy wie ze wlasnie wy odpisujecie na te emaile i nie ma co ukrywac tego przed swiatem a jak nie wy to cmi, oraz kazdy bardzo dobrze wie jak wyglada wasza odpowiedz na email a dokladniej bedzie brziala : zgloszenie przyjete lec znie informujemy o postepach itp itd , nic nie robicie i nic nie chcecie z tym zrobic bo liczy sie tylko kasa kasa kasa prawda?:) a moze czas poruszyc kolejny temat jakim jest roznica w cenach? dlaczego przy przeliczeniu waluty my placimy krocie za pakiety ktore oni maja za drobne tka naprawde? ja place za pakiet tyle co ich kosztuja 2 takie pakiety? i nie gadaj mi o inflacji bo nikogo to nie obchodzi, ceny powinny byc takie same dla kazdego gracza ?
     
  6. MOD_Blendsky

    MOD_Blendsky Guest


    Standardowa formuła, bo taka jest prawda i tak to wygląda. Możesz sam się przekonać składając podanie do Ekipy i zobaczyć jak to naprawdę wygląda. Wcześniej myślałem bardzo podobnie do Ciebie, zostałem moderatorem kilka miesięcy temu i na własnej skórze doświadczyłem, że nie jest to takie proste jak sobie to wyobrażałem. Na forum nie możemy nic zrobić chociaż bardzo chcemy pomóc w tej kwestii.

    Każda gra w modelu Free-To-Play, zarabia najczęściej na reklamach i mikropłatnościach to specyfika tego gatunku co nie znaczy, że nie informujemy o postępach. Dużo informacji można także uzyskać (oczywiście oficjalnych i ogólnodostępnych) na oficjalnym serwerze Discorda Seafighta.

    Płacimy tyle za dane rzeczy w grze ponieważ dla przykładu w Wenezueli siła nabywcza pieniądza jest kilka set razy mniejsza niż w Polsce czy innym kraju. Nawet gdyby ceny miałby być równe to równały zapewne by się do tych największych.
     
    BA_PP187 lubi to.
  7. adax75

    adax75 Mistrz forum

    W Polce też jest mniejsza i jakoś nikt tego nie bierze pod uwagę o_O
     
  8. FrickyFLy

    FrickyFLy Okazjonalny autor

    dokladnie tak i dokladnie o to mi chodzi , polska waluta jest przeliczona 1 :1 w stosunku do euro? bigpoint uwaza ze polacy zarabiaja tyle co niemcy? to oczywiscie przyklad. Niestety tak nie jest , niemiec zarabia powiedzmy 2tysiace euro przecietnie co mieisac a wydaje na pakiet 60 euro natomiast Polak zarabia 2tysiace zlotych a pakiet kosztuje 220 zlotych dalej uwazasz ze to wszystko o czym nas informuje bp w tym temacie pokrywa sie z prawda? moje zdanie jest takie ze ta gra robi sie gra dla wybranych i niestety dzieki temu tracicie graczy , oczywiscie rozumiem ze wy nie mozecie nic z tym zrobic ale tylko wy mozecie poruszyc ten temat i przekazac go dalej , na kazdym forum spotkasz te same tematy , i niestety jestesmy olani przez bp od jakiegos czasu, od tygodnia wisza filmy na graczy uzywiajacych bugow , innych programow i nie mowie tu o botach , tylko smieszynch autonamierzaczach , uzywaniu celowym bugow a do supportu mozemy slac mase filmow , screenow a i tak nigdy to nic nie zmienilo :) wiec nie dziwmy sie ze gracze przestaja tam pisac , starac sie poprawic jakos tej gry skoro niestety nie przynosi to efektow.
     
  9. michbo15

    michbo15 Hrabia forum

    "Każda gra w modelu Free-To-Play, zarabia najczęściej na reklamach i mikropłatnościach" ale w niektórych grach mikropłatności dają tylko zmiany kosmetyczne w ogóle nie wpływają na rozgrywke :v
     
  10. Wiedźma

    Wiedźma Aktywny autor

    Tak trzymając się faktów (niezależnych od BP), jak znajdziesz listę 25 najbogatszych najbogatszych krajów świata to wśród nich będzie również Polska. :D :D :D Nie róbmy z siebie nędzarzy bo nimi nie jesteśmy :cool:

    W części dotyczącej łamania OWH - uwierz, ekipie i firmie też zależy żeby gra była fair play. W tym względzie intencje są wspólne.
     
  11. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    jakoś tego nie widać
     
  12. MOD_Blendsky

    MOD_Blendsky Guest

    Regulamin zabrania podawania nazw gier innych producentów tutaj na forum ale chętnie bym takie poznał a grałem w kilkadziesiąt produkcji od kilku producentów i zwykle ten model gry wiązał się z mikropłatnościami :p


    Tak to racja ale nie jest tak strasznie mała jak np. w Wenezueli. Polska wbrew pozorom nie jest biednym państwem.
     
  13. michbo15

    michbo15 Hrabia forum


    ***, liczą się tam jedynie umiejętności a jeśli chcesz skina mieć to wydajesz złotówki.

    Nawet takie pełnoprawne gry z mikropłatnościami nie mają nacisku na MIKROPŁATNOŚCI, kupujesz gre za 250zł jak tutaj cena pakietu i grasz cały czas. Wydatek realnej gotówki jest wskazany jeśli chcesz skórke na broń/opancerzenie/postać nową. np.***, ma mikropłatności ale czy one wpływają na rozgrywke? Nie, ***? Nie, teraz wyszła gra *** i w listopadzie bedzie tryb Online. Bedziesz chciał szybciej wbić gotówke? Wydajesz realne pieniądze ale gotówka w takich grach jest tylko potrzebna na pierdoły A NIE PŁYWA NA ROZGRYWKE. Tutaj na każdym kroku mikropłatności. Armaty, rozbudowania, pergaminy ( w kotle z aruby nadal mamy tylko 4 pergaminy a w dziale płatności co raz więcej ). ***, afera o mikropłatności aż w końcu firma się ugieła i wycofała swój system, za gry pełnoprawne które kosztuja po 250zł na premiere czesto mozna znaleźć w nich tryb wieloosobowy. Czy te gry mają takie beznadziejne serwery z lagami jak Seafight? Nawet taka głupia gra *** np ***, czy tam mikropłatności wpływają na rozgrywke? Tam sie liczy jak taktyka i czy potrafisz strzelać a nie "Wydałem 1000zł na mikropłatności to będę wygrywał cały czas".

    Nie jestem zwolennikiem DLC w grach fabularnych, ale jak gra jest naprawde niezła i dodatki tylko dodają nowe wątki w fabule to dlaczego mam nie dać 40-50zł na taki dodatek? a tutaj? Armaty w pakietach, 8 armat miotaczy ognia 80zł, chyba na głowe upadli z takimi cenami.

    w *** masz skórki na bronie i teraz pytanie: Skórki na bronie dają przewage czy to tylko wygląd kosmetyczny a tutaj? Młoty lub siewce dają tylko wygląd kosmetyczny czy dają przewage nad graczami :v

    w Seafight więcej graczy by było gdyby nie to że wszędzie są mikropłatności i boniarki. w *** wybierasz ze chcesz solo zagrać mecz, jak spróbujesz wejść ze znajomym na tą samą rozgrywke i będziecie grać we 2 w trybie solo od razu leci ban na konto, tutaj nic nie jest robione. Czy ktoś dostał bana za błąd z przeładowaniem? Można było zauważyc kto korzystał z tego podczas eventu w rankingach eventowych, może mieli zabrane nagrody, hmm?

    Gdy to pisałem, próbowałem kilka razy wejść na perga, po odliczaniu nagle LAG i nie wchodzi statek na dany pergamin

    Różnica między grą fabularną za 250zł a Seafight: w grze fabularnej ile przejdziesz w danym dniu tyle przejdziesz, wrócisz na drugi dzień a w Seafight? zadania dzienne które zajmują cały dzień a gdzie czas na perga lub event? Niektórzy sobie radzą odpalając pewien program na noc na perga i robią pergaminy w taki sposób

    a dyskusja jak z normalnym człowiekiem na czacie czy forum jest na poziomie zerowym bo CM lub MOD mają sie za Bogów i od razu banują :D


    /Znasz regulamin, napisałem jeszcze tutaj, że podawanie nazw gier innych producentów jest zakazane a Ty i tak to robisz gdzie w tym logika?. Zostaje nałożona kara 51 pkt. MOD_Blendsky
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 listopada 2018
  14. MOD_Blendsky

    MOD_Blendsky Guest


    Wszystkie gry, które podałeś nie są grami przeglądarkowymi a jedynie produkcjami Triple-A to termin, którym określa się gry o najwyższych budżetach przeznaczonych na produkcję i promocję i od których oczekuje się wysokiej jakości i dobrej sprzedaży.

    Można znaleźć w internecie badania na temat, że sama podstawka to jest jedynie promil na czym zarabia producent.

    W Seafight nie masz ani abonamentu ani ceny wejściowej za grę, BP ma innym model biznesowy taki sam jak setki innych gier przeglądarkowych innych producentów, które jak widać się sprawdzają dlatego może go nie zmieniają? Dodatki do Seafighta też były kiedyś jak widać nie ma ich kontynuacji czyli zapewne się nie sprawdziły w tym modelu biznesowym. Gram w tą grę o 2008 roku i wtedy też gracze kupowali perły i wysłali SMSy na MHH (i także mieli przewagę nad innymi graczami) teraz zmieniło to tylko formę oraz uwzględniono inflację pieniądza.

    Jeżeli widzisz jakieś nieregulaminowe zagrania innych graczy wyślij do PT dowody i opisz sytuację.

    Mogę pisać o lagach cały czas ale co to da jeżeli ja napisze, że 80% graczy nie ma lagów gdzie jest to poparte statystykami to i tak będziesz pisał, że jest to wina serwera gry a nie Twojego sprzętu komputerowego czy internetu. Mogę jedynie doradzić Ci wymianę przeglądarki na nowego Maxthon 5 może to przyśpieszy i zwiększy liczbę klatek na sekundę w grze co da płynniejszą rozgrywkę oraz częste czyszczenie plików cache i cookies właśnie z przeglądarki.


    Ja chętnie mogę dyskutować, bo po to jest forum, ale żeby dyskutować trzeba prowadzić rozmowę zgodnie z regulaminem forum a Ty widać albo nie szanujesz naszej pracy albo za nic masz regulamin. Napisałem, że zgodnie z regulaminem nie wolno podawać nazw gier innych producentów a Ty to wprost zrobiłeś...

     
  15. FrickyFLy

    FrickyFLy Okazjonalny autor


    mijamy się z celem tego wszystkiego o czym powstał ten post , tutaj rozmawiamy o tym ze nie raz wysyłaliśmy filmy , zdjęcia itp ale niestety wobec społeczności Tureckiej nie są wyciągane żadne konsekwencje , i wiem co i odpiszesz , wiem również dlaczego , oraz wiem to ze są traktowani ulgowo :) a skąd to wiem pochwalili się wasi pracownicy :) jeżeli mamy płacić i grać chcemy mieć równe szanse , co do lagów masz racje i o tym tez było wspominane ze dziwnym trafem jest list osób które się pokazują na mapie i nagle server dostaje jakiś dziwnych lagów i niestety bynajmniej ja nie rozumiem dlaczego nie informujecie o postępach ? czy ten film na gorze to nie jest dla Ciebie dowód ze bug był wykorzystywany rozmyślnie ? takich rzeczy dzieją się na globalach setki i o to w tym wszystkim chodzi , my piszemy o bugach błędach itp ponieważ chcemy grac fair , a tacy gracze założę się ze ani razu o tym nie poinformowali ponieważ to dla nich czysta korzyść :) ja czekam z niecierpliwością aż przestanie gra być obsługiwana przez przeglądarkę , możne to zniweluje programy i innej takiego rodzaju szaleństwa ,ale do tego czasu musimy walczyć o swoje! :)
     
  16. .PABLO.VIII

    .PABLO.VIII Okazjonalny autor

    Najpierw to niech się wezmą za lagi na KAŻDYM serwerze bo to jest patologia co się dzieję od jakiegoś czasu. Masa ludzi przestaje o to grać.
     
  17. Aga-Khan

    Aga-Khan Aktywny autor

    niestety wobec społeczności Tureckiej nie są wyciągane żadne konsekwencje

    Sugeruję poprzeglądać materiały o tym kto jest kim w BP... To wyjaśni wszystko.
     
  18. FrickyFLy

    FrickyFLy Okazjonalny autor

    to wiadomo od dawna , podam Ci przyklad zostalem ukarany na miesiac za bugowanie, do tej pory nikt z laskawcow naszego supportu nie potrafi mi dac dowodow , powiedziec co jak i kiedy, bo tak sobie comunity menager wymyslij , to kpina jest i olewanie graczy ze strony bp, lecimy dalej jak widzisz w poscie turek lata i uzwya specjalnie bugow , i co big point odpisal ze to nie jego wina ze czasem tak sie stanie gracz uzyje bugu , tak wyglada ta gra wlasnie , zero szacunku do klienta i uprawiana samowolka , wkoncu ludzie zmadrzeja a gra niech sie opiera wtedy na tych ''wybranych'' :) i nawet nie wpisuj mi tu ze sprawy wyjasniamy przez support polski support nic nie potrafi wyjasnic tylko formulki wysylac , a dowodow jak nie bylo tak nie ma miesiac bana bo kogos cos strzyka w karku i wielce nic sie nie da z tym zrobic , mozliwosci go zdjecia nie ma , a to ciekawe bardzo jest bo wystawic bez dowodow sie da ale zdjac juz nie :D ot to nasze piekne dzialanie supportu :) wiec nie dziwmy sie ze juz 90% graczy nawet was nie wspiera , a kolejne 10 ma juz dosc :) gracze odchodza i juz nie wroca skonczy sie jak z 2 gra dark orbit i wlasnie takim traktowaniem, mnie ciekawi jeszcze 1 rzecz jak to jest ze POlski support jako jedyny , nie podpisuje korespondencji? i nie wiadomo z kim trwa konwersacja? w innych supportach nie ma takich sytuacji ?
     
    Cezary.1992 lubi to.
  19. Aga-Khan

    Aga-Khan Aktywny autor

    Jeśli gracz został"zaopatrzony" w bananka, to w momencie gdy zgłosił zastrzeżenia do jego zasadności winien otrzymać informację od "zaopatrzeniowca" co i za co. I to dokładnie. Ów "zaopatrzeniowiec" bananka przydzielając winien zarchiwizować logi serwera z zaistniałej sytuacji. Choćby tylko po to by móc odrzucić zażalenie.

    Nie do końca zrozumiałe jest dla mnie żądanie kierowania wszelkich skarg i zażaleń do suportu. Wszak suport to inaczej wsparcie a nie straż pożarna. No ale to ja się pewnie mylę mimo kilkuletniego doświadczenia w moderowaniu pewnego forum... Dość zresztą licznego.

    Wiem tylko że istniała komunikacja między załogą forum a strony, i wiele spraw zgłaszanych na forum było rozwiązywanych. Osoba z załogi forum która sprawę przekazała, poczuwała się w obowiązku sprawdzenia czy sprawa nabrała biegu. Odwrotnie niż tutaj.
    Zakichana formułka i zasada spychoteki, to nie on to Leon.

    Co do technicznej strony zdjęcia bananka... Jest to jak najbardziej możliwe, trzeba tylko chcieć
     
  20. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    kiedys ekipa sie podpisywala ale pozniej jak dobrze pamietam bylo obrazanie i nagonka na niektore osoby i to zostalo zlikwidowane
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.