Handlowanie

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika daragonmt5, 18 maja 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -Prezesfazi-

    -Prezesfazi- Forumowy żółtodziób

    Ale inaczej z tym handlem zrobić :)
    Żeby bp miało coś z tego to handel powinien być możliwy miedzy graczami jak i inaczej ci którzy posiadają premium czyli gracz wystawia armatki to potrzebuje premium kupujący też premium powinien posiadać.Czyli bp coś z tego ma i gracze nowi też bo kupią premium a później tanio kupią uzbrojenie :)
     
  2. daragonmt5

    daragonmt5 Aktywny autor

    ale ja sie nadal nie dowiedzialem czy ktos to wyslal wyzej
     
  3. stary_trolson

    stary_trolson Młodszy ekspert

    Marnują mi się w składnicy 50f i 55f chętnie bym je odsprzedał słabszym za 1/2 ceny, pomysł dobry tylko nie dla BP i niema szans na wprowadzenie.
     
  4. daragonmt5

    daragonmt5 Aktywny autor

    Pisze do BP jak nikt inny tg niechce zrb
     
  5. WARIATELLO_Pączek

    WARIATELLO_Pączek Okazjonalny autor

  6. daragonmt5

    daragonmt5 Aktywny autor

    wezcie ktorys z modow to przekazcie dalej bo nwm jak to wyslac
     
  7. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Tego typu pomysł wątpię czy by wszedł do gry, mi osobiście ten pomysł się nie podoba, armaty łatwo zdobyć w Eventach. Handel pojęcie dość szerokie sam pomysł bez szczegółów. Krąży zbugowane złoto - pomysł odpada.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 6 czerwca 2014
  8. -=grzesiu1515=-

    -=grzesiu1515=- Aktywny autor

    nikt niewie jak wysylac takie tematy ? zawracanie 4 liter. wysylasz zwyklego ticketa do pomocy technicznej podajesz dzial temat i opisujesz dany pomysl. tresc ticketa. "pytania ogolne " pozdrawiam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.