ikona mapy morza

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Sylwunio, 4 stycznia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    Witam! Propozycja jest taka. klikajac podwojnie na ikonce mapy morza wyznaczamy kierunek dla statku. zamiast przesuwac, czy tez wpisywac kordy.
     
  2. кσяѕαяz

    кσяѕαяz Czeladnik forum

    hmm nawet dobre tylko ciekawe czy sie sprawdzi
     
  3. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Odpowiem krótko będzie jeszcze wiecej lagów, tak jak jest, jest dobrze moim zdaniem. Gram prawie od początku tej gry, więc się przyzwyczaiłem do tego i nie widzę innego rozwiązania.:) Ciesze się że jest dużo nowych pomysłów, pozdrawiam.
     
  4. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    tak, tez gram prawie od poczatku tej gry. Ale, to by ułatwiło znacznie grę. Wątpie by takie cos dało więcej lagów. Nie jest to żadna grafika czy tez poruszajace sie stworki
     
  5. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    w sumie to przydatne dla kogoś kto w ułamku sekundy jest w stanie precyzyjnie określić w którym miejscu na mini mapce są dane kordy albo z małym rozrzutem i wtedy jeden click i płyniemy zamiast przesuwać mapę itp.
    na pewno wygodniej by się z tym grało :)
     
  6. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    dookładnie o to mi chodzi :D
     
  7. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    Ja co prawda przyzwyczaiłam się do tego jak jest, ale pomysł nie jest zły:) Pewnie bym z tego korzystała.
     
  8. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    No fajny pomysl, mysle ze by te lagi troche zmniejszyl
     
  9. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

  10. Sensowny i warty uwagi pomysł :)
     
  11. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    Dziękuję wszystkim za podzielenie się swoją uwagą dotyczącą mojego pomysłu :) pzdr
     
  12. Nick

    Nick Czeladnik forum

    przecież można na mini mapce wybrać część maty i liknąć żeby tam płynoł. jak dalmnie jedno i to samo
     
  13. MOD_Kali

    MOD_Kali Guest

    Brak aktywności w temacie. Zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.