INFO: Nowy system tarcz Voodoo - FAQ

Temat na forum 'FAQ - Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Lilith, 15 listopada 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    155ae31d46fc3bd9e7aa71d5a4644d384ffab1a6.jpg

    Ciesz się na nową tarczę Voodoo, która sprawi, że walka na morzach Seafight stanie się jeszcze bardziej uczciwa i wymagająca. Od 10.07.2012 czeka na Ciebie:​
    • System tarcz Voodoo z punktami Voodoo, które można ponownie naładować​
    • Amulety Ogouna, Agwe i Legby do doładowania punktów Voodoo​
    • Majtek od napraw, który montuje nowe belki​
    • Całkowicie naładowana tarcza Voodoo dla każdego gracza​
    • Maksymalna ilość PŻ, której nie można przekroczyć​
    Pytania & odpowiedzi

    Czym jest tarcza Voodoo i czemu ona służy?

    Tarcza Voodoo to nowy sposób ochrony Twojego statku. Wszystkie statki otrzymają tę nową tarczę. Wszystkie szkody, które zostaną Tobie wyrządzone zostaną najpierw potrącone z Twojej tarczy. Dopiero, gdy wszystkie punkty Voodoo zostaną wykorzystane, atak zostaje skierowany bezpośrednio na punkty życia Twojego statku.

    Ile punktów Voodoo ma mój statek?
    To zależy od rodzaju Twojego statku! Liczba punktów Voodoo jest zawsze dwa razy większa od podstawowej wartości punktów życia, które posiada Twój statek. Jeśli Twój statek posiada więc np. 5000 PŻ bez bonusów, to Twoja tarcza posiada 10 000 punktów Voodoo.

    Czy muszę najpierw naładować moje punkty Voodoo?
    Praktycznie rzecz biorąc, tak. Punkty Voodoo na Twojej tarczy muszą być zawsze doładowywane. Jeśli Twoja tarcza poniesie straty podczas bitwy, nie będzie jej można tak po prostu naprawić. Do tego potrzebujesz amuletów.

    Z okazji wprowadzenia nowego systemu tarcz, mamy dla Ciebie szczególny bonus: kompletnie naładowaną tarczę w prezencie.

    Jak mogę doładowywać punkty Voodoo?
    Doładuj swoje punkty Voodoo za pomocą amuletów. Do wyboru masz trzy rodzaje amuletów: amulet Ogouna, Agwe i Legby, które mają różną moc doładowywania. Amulet Legby jest najpotężniejszym z trzech amuletów.

    Gdzie mogę zdobyć te amulety?
    Zależy to od rodzaju amuletu. Amulet Ogouna i Agwe możesz zdobyć za perły, ale najpotężniejszy amulet jest trochę trudniejszy do znalezienia. Miej oczy i uszy szeroko otwarte!

    Czy coś się zmieniło w mojej maksymalnej wartości PŻ?
    Nie! Nadal możesz powiększać maksymalne PŻ, ale nowy system zapobiega przekraczaniu ich maksymalnej wartości.

    Co zmienia nowy system PŻ w kwestii belek?
    Nie będziesz mógł montować nowo nabytych belek natychmiast po ich zakupie. Do tego zadania wyznaczony został teraz majtek od napraw! Przeciągnij belki ze składnicy na pokład i jednym kliknięciem wydaj polecenie majtkowi od napraw, aby zamontował daną belkę.


    Aby dać Wam szansę w pełni cieszyć się z nowych medalionów Voodoo to przez pierwszy tydzień nie będzie żadnych limitów czasowych pomiędzy używaniem tych przedmiotów. W przyszłym tygodniu po kolejnym Patch Day, pojawi się limit czasowy 30 sekund.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 17 listopada 2015
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.