Jak powinno wyglądać NASZE forum?

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Kiwi™, 15 listopada 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

     
  2. HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY

    HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY Młodszy ekspert

    Ja też właśnie zauważyłem, że forum coś śpi ... :(
    hmm, co można poprawić. Moje pytanie co można na tym forum zmieniać, w sensie co Ty jako SMOD może zmienić? Ikony i inne rzeczy ? Czy masz na myśli tworzenie nowych tematów itp ?
     
  3. ๖ۣۜSpartanin

    ๖ۣۜSpartanin Książę forum

    Wrócić do starych desek :D
     
  4. HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY

    HĘŁŁÓ-ĘŃĘMY Młodszy ekspert

    O co chodzi z tym "Lubie to" na forum ?
    Chcecie zrobić facebook'a z SeaFight'a ? :( :(
     
  5. ๖ۣۜSpartanin

    ๖ۣۜSpartanin Książę forum

    Nie wiem ale dzięki za lajka :D
    Te 'Lubie to' to jeszcze nic, trofea są lepsze xD
     
    ♥Riczi♥ lubi to.
  6. PL_Scooby_PL

    PL_Scooby_PL Czeladnik forum

    Moim zdaniem forum jest w sam raz. Wystarczy tylko zachęcić graczy Seafight do korzystania z niego. Reklama na czacie, jakieś konkursy itp.
     
  7. ๖ۣۜSpartanin

    ๖ۣۜSpartanin Książę forum

    Po co reklamować forum? Konkursy na starym były i zależy od rodzaju konkursu bo raz było mniej raz więcej chętnych. Ludzie i tak głównie wchodzili na forum przeczytać czy będzie event albo gdzie napisać skargę :D A teraz to już w ogóle nic nie łapią xD
     
  8. -SzaLeJot-

    -SzaLeJot- Forumowy żółtodziób

    wiadomo stare drewno ma swój klimat :D , poki co jest tu za "świeżo"

    ... oddajcie funkcję logowania do forum ! :)
     
  9. ๖ۣۜSpartanin

    ๖ۣۜSpartanin Książę forum

    Bo jak serwery padną to na forum nie wejdziemy, smuteczek :c
     
  10. -SzaLeJot-

    -SzaLeJot- Forumowy żółtodziób

    otóż to :p o tym oczywiście nikt nie pomyślał, chyba ze to celowy zabieg :D zamiast spamować o tym na forum i do pomocy technicznej, będzie tylko spam w jedno miejsce :D Tym samym część ekipy będzie leżeć.....do góry ...... brzuchem :)
     
  11. ๖ۣۜSpartanin

    ๖ۣۜSpartanin Książę forum

    Czyli nic a nic się nie zmieniło, bezsensowna zmiana :D
     
  12. -SzaLeJot-

    -SzaLeJot- Forumowy żółtodziób

    nie no to już uzgodniliśmy - mamy nowe deski :D

    Ciekawe czy ktoś w ogóle zajmie się tą sprawą?
     
  13. ๖ۣۜSpartanin

    ๖ۣۜSpartanin Książę forum

    Chodziło mi o 'życie' ekipy :D
     
  14. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    ja tęsknię za starymi deskami:( ale i tu się wszyscy oswoimy:) parę drobnych poprawek na pewno będzie więc pisać co wam jeszcze nie pasuje na nowym forum:)
     
  15. Nick

    Nick Czeladnik forum

    Niejest aż tak źle. Może troche jaśniejsze kolory. Jasny brąz :p
     
    dunacanPC lubi to.
  16. GANDZIU

    GANDZIU Forumowy żółtodziób

    Ogulne stare forum bylo bardziej czytelne i przejzyste szybciej mozna bylo cos znalesc rozmawiajac z graczami na ts na ten temat to juz nikt tak chetnie nie wchodzi wola sie popytac kolegow z gry o zmianach niz szukac na forum, a tak wogule to niemam pojecia po co zostalo to zmienione skoro tamto forum sie sprawdzalo
     
  17. †Naznaczona†

    †Naznaczona† Młodszy ekspert

    Nowe nie zawsze oznacza gorsze ,to tylko kwestia przyzwyczajenia;).Na starym forum na początku tez pewnie nie wiedzieliście co i do czego ,wystarczy trochę po buszować i będzie ok .Uszy do góry. :)
     
  18. wWp

    wWp Okazjonalny autor

    Co zabija aktywność? - nadmierny kaganiec. Karanie zamiast partnerstwa nigdy nie wychodzi na dobre dyskusji.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 3 lutego 2015
  19. ...pirat13...

    ...pirat13... Koneser forum

    a dla mnie za malo konkursow jest na forum
     
  20. dorka

    dorka Okazjonalny autor

    to może polsat zrób 15 pływania a potem 10 minut reklam :) powodzenia za wiele telewizji jak brakuje ci reklam włącz polsat:)