Jak powstał Twój nick ?

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Lilith, 29 listopada 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    Wielu z nas długo myślało nad wyborem swojego nicku.
    Nie jeden zmienia nick co jakiś czas.
    Piszcie co Was skłoniło do wyboru takiego a nie innego nicku:)

     
  2. Pumcia

    Pumcia Młodszy ekspert

    Ja na początku miałam Biała_Puma, później różne wybryki tego np Wściekła Puma i tak się przekształcało aż nagle... na ts kolega powiedział "umcia umcia pękła gumcia" i mnie zaczęto nazywać pumcia gumcia, więc miałam takowy nick. Później nazywali mnie futrzak, bo jak to z rodziny kotowatych jest to futrzak. A mały wredny nie wiem skąd się wziął, wena twórcza kolegi, bo mała i wredna nie jestem :) może czasami. A teraz jest pumcia piekiełko. Pumcia - mój nick, lecz bez drugiej połowy czyli gumci, a piekiełko - zdrobnienie od nicku mojego chłopaka czyli piekło :D a więc jest piekiełko. <3 a jest to przez to, że gramy na moim koncie wspólnie.
     
    Jokeros lubi to.
  3. Jokeros

    Jokeros Zaawansowany

    Ciekawa historyjka :p a mnie fascynował zawsze joker :p i tak zostało.
     
  4. Pumcia

    Pumcia Młodszy ekspert

    ja na PL2 znałam takiego Jookera, braci dwóch nawet z czego z jednym mam kontakt nadal a drugi lubi mnie drażnić na czacie ;)
    Joker w filmie w ogóle miał boskie sceny, inspirował mnie nawet, haha, taki szalony jakby to ująć. :p
     
  5. PL_Scooby_PL

    PL_Scooby_PL Czeladnik forum

    Witam,
    Mój nick w grze, czyli "DOOGY" powstał dlatego że nick "Scooby" był używany przez pewnego gracza, a że nie chciałem takiego samego nicku jak on to pomyślałem że dam sobie "DOO" ... ale po chwili zastanowienia się uświadomiłem sobie że ten nick mi nie pasuje ... I nagle do główy wskoczył mi nick "DOOGY". :D
    Pozdrawiam,
     
  6. †CYPIS†

    †CYPIS† Okazjonalny autor

    hmmm. A więc tak mój nick dałem CYPIS na grze sf dlatego że moja babcia jak byłem malutki mówiła na mnie cypisek:) i tak zostało;]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.