Jak wykorzystać event?

Temat na forum 'Dział młodego pirata (dla nowicjuszy)' rozpoczęty przez użytkownika CactusJack, 30 marca 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. CactusJack

    CactusJack Forumowy żółtodziób

    Witam :)

    przychodzę do was z pewnym problemem
    dziś o 12:30 kończy się większa salwa z amunicji konfetti ( co mnie trochę martwi :( )

    Dlatego przychodzę z pytaniem, w jaki sposób mogę teraz najbardziej efektywnie korzystac z tego eventu?

    Głębionowy czatownik bije do mnie około 40k, a ja jego teraz po 330~ bez tego dodatku do konfetti domyslam się zbey nawet do tego bota nie podpływac.

    Mógłby mi ktoś podpowiedzieć co mozna zrobic dalej aby wykorzystać ten event??

    Pozdrawiam :)
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Rob mapki grupowe :p
     
  3. CactusJack

    CactusJack Forumowy żółtodziób

    Podpowiesz jak mogę to robić sam??
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Sam nie wykonasz, ale jest to najbardziej opłacalna rzecz dla początkujących graczy. Wystarczy wejść w kolejkę i czekać na przeniesienie na mapę grupowa.
     
  5. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    tak i sobie można czekać bo grupki sobie robią a inni bo mają słabsze konta sobie mogą czekać godzinami