[Я†P]Ożywieni PL1

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika [R✝P]Ożywieni, 3 września 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. žlá†án®***™

    žlá†án®***™ Czeladnik forum

    Gan zacznij plywac swoim.
     
  2. _Sℓιωa_ρℓ-

    _Sℓιωa_ρℓ- Czeladnik forum

    To ja też dorzuce coś od siebie i po raz ostatni (mam nadzieje):
    Gun- to skoro tu piszesz ze mamy latac solo nie w parach to czemu jak wyskakuje na te waszą radną basie to jedyne co potrafi 1vs1 to rzucać bomby i uciekać ? Przypadek niesądze :D
    Niewinny:Wystarczy zobaczyc co bylo wczoraj okolo 12 zaczeliście dostawać w trąbe to zawołaliście GITY :D i powiedz mi że nie było tak:) na 10/2 wczoraj WMFY przeklepały wam wyspe to się chowaliście i gdzie byla pomoc w postaci GIT? "a ze slabi jestescie to w trabe dostajecie<-----Ahahahahaha stary zjedz snickersa. Macie cichutkiego napa z GIT żeby nie bylo że wielkie niegdyś USS nie gryzło dna :) I nie mów mi że tak nie jest bo ten wasz nap z GIT po evencie był do przewidzenia i to jest amelinium tego nie pomalujesz.

    I jak myślicie że my bedziemy bronić tej wyspy na dłuższą mete to sie mylicie :D
    Nawiedzony a skoro jestescie takimi koksami to wpadnijcie na mape SP albo WMF przeklepcie im wyspe i pokażcie tego JEDNORAZOWEGO skila :D
     
  3. Niewinny*Vinetou{38}

    Niewinny*Vinetou{38} Młodszy ekspert

    Widze malo wiesz a duzo piszesz . Gosciu po co nam te wyspy nowa strategia powstaje a ty smetki i wypociny piszesz gwiazdo MORZA . Poczekaj przyjdzie czas to zrozumiesz chyba ze krecik szybciej zadziala to sie dowiesz . A tak pozatym to o 12 wy dostawaliscie w trabe a my zawolalismy tylko Pioruna na dobijanie was na ranking widze mylisz swoja fantazje wy w 4 na nasze 10 elit z USS HAHAHA za duzo Harrego Pottera sie naogladales pozdro MOCARZE haha normalnie nie wyrabiam czekam [...] pokaz filmik jak wy nas rozjezdzacie . A propo to ledwo dawaliscie rade 2 elitom Bobasowi i Maxsiusiowi wczoraj kolo 22 bajbaj poeto

    /* Proszę nie trollować, rozumiem, że dyskusja gorąca, ale obrażać nikogo nie ma potrzeby.

    Mod_*Angua* */
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 5 maja 2015
  4. _Sℓιωa_ρℓ-

    _Sℓιωa_ρℓ- Czeladnik forum

    Weź odejdz od kompa Niewinny bo nadmiar internetu nawyraźniej szkodzi twojej osobie, twoja Eksytacja wami u ciebie sięgła zenitu normalnie Miód Cud i orzeszki :) Wszystko było ładnie pieknie jak siedzieliśmy w aliansie bo byly że tak powiem nowe murzyny które marnowały bezsensownie kule by bronic jakieś wyspy :D I kończe te bezsensowną dyskusję z czlowiekiem u którego ego jest mniejsze niż paznokcie u nóg, gdyz nie mam w zwyczaju ciskać słowami bezsensownie :D (A tak na marginiesie filmiki nagrywam w Inncyh grach Metin2,Batelfild 4,3, Sniper Elit v2 znadziesz duzo moich filmików na necie.)Wczoraj o 22 bylem w pracy bo gra dla mnie to tylko FUN :DA tak jeszcze dorzuce to dlaczego basia widząc mnie pali wrotki ?i rzuca bomby?

    Dziękuję Dobranoc :D
     
  5. žlá†án®***™

    žlá†án®***™ Czeladnik forum

    Porownajcie sie do WMFek czy moze ZŁY albo XXL, nie do nas. Jestesmy za młodym bractwem na takie porownania ;)
     
  6. bobas_japy_

    bobas_japy_ Okazjonalny autor

    cytuje Aliansu nie ma , Napu tez ;p Wolne bractwo :D

    Lubimy odbijać takich na wojenkach :D wyspy tez nie mamy bo to problem :D

    hah jak na razie to was odbijamy a nie my nas do zobaczenia na mapkach o ile się nie boicie
     
  7. [R✝P]Ożywieni

    [R✝P]Ożywieni Czeladnik forum

    Panu dziękujemy zapraszamy ponownie :
    Proponuje skakać z niewidki
    2015-05-20 11:39:47Otrzymałeś 9 pkt. bitwy.
    2015-05-20 11:39:47Zatopiłeś statek pirata [...]
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 stycznia 2016
  8. bobas_japy_

    bobas_japy_ Okazjonalny autor

    ta może i dostałem ale jak was 2ch ja bez paszy to masz się czym jaraz ale jak jestem na paszy to wroty palicie az się smiac się zlatan codziennie pb oddaje haski nie lepszy może zrobmy zadyme USS vs Ożywieni no chyba ze nie macie ochoty to trudno wasza strata
     
  9. žlá†án®***™

    žlá†án®***™ Czeladnik forum

    bobasku zrobcie sb solowke z równym przeciwnikiem ;) a pb oddajecie tak samo wy nam jak i my wam :) nie kazdy ma fulla voodo i dobre kamienie :)
     
  10. [R✝P]Ożywieni

    [R✝P]Ożywieni Czeladnik forum

    Ożywieni zapraszają w swoje szeregi!
     
  11. LaLuś..

    LaLuś.. Czeladnik forum

    A co oferujecie?
     
  12. Czort

    Czort Młodszy ekspert

    LaLuś.. [ДДMeXiCaNa_LoЯdДД] akurat się nie kwalifikujesz bo od 17 lat :)
     
  13. LaLuś..

    LaLuś.. Czeladnik forum

    Ja nie będę się zniżał do waszego poziomu
     
  14. [R✝P]Ożywieni

    [R✝P]Ożywieni Czeladnik forum

    Ożywieni zapraszają w swoje szeregi!
     
    Kяzуś lubi to.
  15. Kяzуś

    Kяzуś Aktywny autor

    Super jest w tym bractwie :D Idzie się pośmiać jak i są chwile powagi bractwo polecam na 1000% Pozdo :)
     
  16. lolek1989

    lolek1989 Okazjonalny autor

    haski ale zem trafil nie wiedziałem ze jestes zalozycielem dasz unbana>
     
  17. PunioLPAA

    PunioLPAA Forumowy żółtodziób

    Bardzo chętnie bym dołączył, ale brakuje mi lvl-u... Mam 20 lat ts3 i 7lvl :(
     
  18. lolek1989

    lolek1989 Okazjonalny autor

    Super bractwo a szczególnie co nie ktorzy gracze bardzo pomocni jedynie naczelnika i 1 radnego można zmienić:) W sumie to najlepiej za dużo nie gadać a słuchać:) Pozdro!!! Ban Życiowy:)
     
  19. Łabałbał

    Łabałbał Okazjonalny autor

    Wystarczyło nie pic :)
     
  20. lolek1989

    lolek1989 Okazjonalny autor

    nom dokladnie juz nie pije tylko okazyjnie:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.