Sugestie kilimatu

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika *szablak*, 25 października 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

czy chcesz coś takiego

  1. tak

    27 głos(ów)
    73,0%
  2. nie

    10 głos(ów)
    27,0%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ZĩØвΣя™[ZŁY]

    ZĩØвΣя™[ZŁY] Okazjonalny autor

    nie wystarcza wam te skorki co sa ja mam na statku dobre ze 100 i szczerze polowe bym wywalil
     
  2. *szablak*

    *szablak* Okazjonalny autor

    Cieszymnie to niezmiernie ze masz tyle skórek ja potrzebuje tylko ghost kilimatu i tyle
     
  3. ajsber

    ajsber Młodszy ekspert

    Ja się z Tobą zgadzam. Większość to niestety gnioty, kilka może być i tych super fajnych jest zaledwie 5. Oczywiście to moja opinia, bo ktoś inny może uważać zupełnie odwrotnie. Dlatego właśnie powinni wrzucić wszystkie skóry i każdy kupiłby sobie to co chce. Wraz z wprowadzeniem klejnotów, skóra straciła ważność bo ważniejsze są kamyki. Gra idzie do przodu rozwija się i trzeba iść z duchem czasu.
     
  4. *szablak*

    *szablak* Okazjonalny autor

    I ciebie na prezydenta SF proponuje .... :cool:
    Ciekawe czy ktoś z ekipy to wogóle czyta ..... skoro takie pomysły są dobre
     
  5. .KontoBezNicku.

    .KontoBezNicku. Młodszy ekspert

    a gdyby zrobić możliwość wymiany skórek :)
    Lub zrobić ruletkę :) Gdzie by można było wchodzić z designem o jakiejś tam rzadkości. Im wiecej by się wrzuciło skórek tym większa szansa wygraną. Wygraną były by powiedzmy skórki które gracze by wrzucili do ruletki w danej grze :)
     
  6. ☆Janosik☆

    ☆Janosik☆ Czeladnik forum

    Moim zdaniem pomysł bez sensu, gracze męczyli się w żeby zdobyć te skórki . Posiadanie tych skórek świadczy o tym że gracz jest na morzach seafight od dawna. Poza tym te skórki są w pewien sposób są wyjątkowe. Tak jak kiedyś było z flyem jak tylko kilka osób na serwie go miało, ludzie pływalni nim zamiast elity która dawała % do salwy. Później był event że prawie każdy mógł go zdobyć i stał się pospolity. Jak każdy będzie miał ghost kilimatu to pływanie nim nie będzie miało większego sensu.
     
  7. *szablak*

    *szablak* Okazjonalny autor

    ghosta kilimatu ma kazdy przktycznie tylko nim nie pływa jest pospolity ja go nie mam bo go nie kupiłem jak był nie miałem kasy teraz mam i czekam
    A tak z drugiej strony o czym mowa i tak w tej grze liczy sie kasa kto ile wkłada i koniec wiec co za problem dać im skórki za kase wszystkie dotepne z kamieniami lub bez kto chce to kupuje kto nie chce nie kupuje proste i nieskomplikowane
     
    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2017
  8. Wampir_Equinox

    Wampir_Equinox Okazjonalny autor

    No właśnie. Mało kto chce teraz kupować skórki bo oznaczałoby to dodatkowe koszta. Nie każdy będzie chciał kupować nowe skórki jeżeli oznaczałoby to konieczność przeniesienia kamieni z jednej skórki na nową. A przy wyższych lvl klejnotów to jest 5 tys pereł za każdy. Dla niektórych osób suma niewielka ale czasem nie dla każdego. A i trzeba pamiętać, że często żeby ulepszyć jeden klejnot jak najlepiej wykorzystujemy klejnoty także z innych skórek. A to oznacza że mamy ich wtedy mniej niż przed przemianą. Oznacza to, że zmieniając skórkę stracimy plusy jakie dawała nam ta poprzednia.

    Dużo lepiej byłoby gdyby była możliwość zmiany skórek bez utraty mocy z aktualnie używanych klejnotów. W przypadku klejnotów można by zorganizować coś na kształt tego co mamy w przypadku ustawień armat, belek i galionów w polu gry - możliwość zmiany aktualnie używanych wg aktualnych potrzeb.
     
    Ostatnie edytowanie: 17 listopada 2017
  9. ajsber

    ajsber Młodszy ekspert

    Masz rację. Staż, zaangażowanie, wielogodzinne starania żeby zdobyć skórkę. To wszystko ma znaczenie. Pamiętaj, że nie każdy może poświęcić odpowiednio dużo czasu lub nie może grać codziennie aby zdobyć dany design. Może natomiast, sobie ją kupić. Dlatego, jestem za wprowadzeniem skórek do działu płatności. Jednak żeby było sprawiedliwie, można by było wprowadzić drobne zmiany w skórach zdobytych ciężką pracą a kupionymi w dziale płatności. I tak dla przykładu, światełko na dziobie Ghost Kilimatu miałoby inny kolor, co rozróżniałoby kupną od zdobytej. Z innymi designami byłoby podobnie. Inny kolor flagi, żagla, kadłuba. Drobna różnica ale zauważalna.
    Jedyny problem ze skórkami, gdzie dusze, ranking i inne rzeczy są nabijane przez nielegalne programy. Jak takie skórki znaczyć ??? :)
     
  10. *szablak*

    *szablak* Okazjonalny autor

    no akurat ten pomysł jest moim zdaniem do kitu
     
  11. wrednygoryl

    wrednygoryl Mieszkaniec forum

    dobrze gadasz
     
  12. ajsber

    ajsber Młodszy ekspert

    No dobra, a czemu niby ten pomysł do kitu? Jesteście to w stanie uzasadnić?

    Tak czy inaczej. Zmiany powinny być śladowe i jakoś zbytnio nie rzucające się w oczy ale możliwe do rozpoznania. BP zawsze może dodatkowo wprowadzić event gdzie będzie można zdobyć skórkę.

    Najlepsze zostawiłem na sam koniec :)

    Już nawet nie jestem za dożywotnim banowaniem oszustów. Oszust maksymalnie może dostać na miesiąc bana, na tak zwane odchamienie się od gry :) i wszystkie skórki miałby zmienione na kolor różowy :D. I już widzę jak większa część serwera pocina np. różowym Nerusem :D:D:D :p

    Pozdrawiam i życzę miłego dnia
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.