Klient 2.0

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika Emp59, 28 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Emp59

    Emp59 Okazjonalny autor

    Prawie nie gram od dłuższego czasu, ale po zalogowaniu pobrałem klienta 2.0. Po zainstalowaniu jakież to zdziwienie jak Northon wykrył, ze klient 2.0 może mieć dostęp do naszej kamerki internetowej. Oczywiście dostęp został permanentnie zablokowany, ale nie oszukujmy się, nie każdy dba z nas o swoje bezpieczeństwo w sieci za pomocą dobrego antywirusa + kawałka taśmy, który i tak zakleja kamerkę (jeszcze się taki haker nie urodził co by mi taśmę z lapka odkleił :D ) No i moje pytanie: czy ktoś z ekipy wie coś na ten temat co to za akcja z dostępem do kamerki? Czyzby nas chcieli kontrolować czy automat lata czy gracz gra? Ps. Nie ładne BP....
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Zrób zrzuty ekranu i wyślij do PT i zapytamy co jest grane.
     
  3. kristofer1973*

    kristofer1973* Okazjonalny autor

    Generalnie Klient to wielka sciema nie dziala prawidlowo trzea sie logowac po pare razy zeby wejsc na mape,mapa scina sie co jakis czas a jak stanie to F5 i stoi na 37 %, nawetklikajac na oferty za gotowke wylogowuje z gry .Wielka lipa i sciema
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Temat nieaktywny - zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.