koło fortuny

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika Sylwunio, 28 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    Witam! mój pomysł polegał by na tym, iż, po codziennym logowaniu się na grę, po 7 dniach, było by coś takiego jak koło fortuny. było by jakies 6-10 opcji do wygrania, np. 5tys kul szrapnela, czy 7tys kul fosforowych, 50 harpunów poziomu V, 1000 pereł, czy coś takiego. Co o tym sądzicie???
     
  2. Mariochester

    Mariochester Czeladnik forum

    pomysl nie glupi ale nie wypali
     
  3. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Widze kolega ma glowe pelna pomyslow, ciekawe by to bylo :):)
     
  4. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    dobry pomysl ale nie w tej grze gdzie niedosc ze blad jest bledem popedzany to oszust oszusta pogania a bp tylko patrzy jak kase od uczciwego gracza wyrwac
    wszystkiego dobrego w nowym roku
     
  5. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    dziekuje :p no z ty sie zgodzę #*PITER2979* ale to zawsze było by coś nowego, a bp moze sie zmieni z czasem, moze z nowym rokiem ?? :D
     
  6. marcinosso

    marcinosso Forumowy żółtodziób

    pomysł podoba mi się, byłby ciekawym dodatkiem do gry. Pozdrawiam
     
  7. ב♦д♦ם♦д

    ב♦д♦ם♦д Baron forum

    Az sie boje co nam wymysla w 2014 roku, wrrrr:eek:
     
  8. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    ja czekam na konkursy na forum poki co :D a co wymysla nam w tym roku, to sie juz okaze, trzeba cierpliwie czekac :D
     
    Sylwek[UP] lubi to.
  9. Sylwek[UP]

    Sylwek[UP] Forumowy żółtodziób

    pomysł mi się podoba.
     
  10. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    dziekuje za akceptacje pomysłu :D
     
  11. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    do tego losowania dorzuciłbym 100 kryształów i 100 mojo i pomysł git malina:):p
     
  12. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    Pomysł ciekawy , niby nic a jednak by cieszył :D
    Do tych osób co wyżej pisali że tego nie wprowadzą , wg mnie była by spora szansa na to z tego powodu że bp zależy żeby gracze byli i się logowali , a takie 10k kul , to by każdy chciał się zalogować ;) Bo to co jest w tej chwili , to równocześnie dobrze mogło by w ogóle nie być.
    pozdrawiam :D
     
    dunacanPC lubi to.
  13. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    z tym racja, 1 kryształ i 200 pereł to nic fascynujacego na chec zalogowania :p
     
  14. Sylwek[UP]

    Sylwek[UP] Forumowy żółtodziób

    po jakies 5k czy 10 k mozna bylo by wygrac, badz tezz jakies kryształy. to bylo by na plusie, skoro boty, oprocz eventowych ich nie daja :p
     
  15. Sylwunio

    Sylwunio Aktywny autor

    MOJA PROPOZYCJA : w kole fortuny codziennie po 5 opcji. 1 do wylosowania.
    1. dzień. : 20 kryształow, 500pereł, 1k szrapnela, amulet agwe, 100 prochu
    2 dzien: 22 kryształy, 550 pereł, 1k rozswietlajacej, 1 klucz, 100 tarcz
    3 dzien: 25 kryształow, 600 pereł, 1k wybuchowej, 2 żagle elit, 5 wybuchow
    4 dzien : 30 kryształow, 650 pereł, 1k snieznej, 4 belki elit, 2 pioruny
    5 dzien : 32 kryształy, 700 pereł, 1k kul voodoo, 1medalion swiatła/ behemota, 10 harpunow 5 poziomu
    6 dzien: 35 kryształow, 750 pereł, 30 mojo, 1k regenerujacej, 30 desz odlamkow
    7 dzien : 50 kryształow, 1k pereł, 5k szrapnela, 50 mojo, 10 kluczy.
     
  16. Nick

    Nick Czeladnik forum

    nie głupi pomysł. mogli by fajną nimacje zrobić do tego i było by git. Do tego można jeszcze dodać medalion który reperuje voodo np. legby albo agwe
     
  17. MOD_Kali

    MOD_Kali Guest

    Brak dalszej aktywności tematu. Zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.