Kompas Gisnu

Temat na forum 'Nieaktualne ogłoszenia' rozpoczęty przez użytkownika JacekBalcerzakBoxer, 27 września 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. JacekBalcerzakBoxer

    JacekBalcerzakBoxer Młodszy ekspert

    Witam, kupiłem pakiet z kompasem Gisnu, wszystko fajnie, wchodzę na kompas biorę misję lecę na mapę w prawo, misja zabij 1x potworek i 2x słona bryza, wszystko fajnie tyle że pływam po tej mapie już 15 minut, botów pełno pływa a słonej bryzy ani jednej nie widziałem. To błąd jakiś jest?
     
  2. -Johny_Bravo-

    -Johny_Bravo- Mieszkaniec forum

    Słona bryza mapy 31/1 i 31/2 co 15min jest wysyp tych NPC może ktoś tak wybija je ostro :D
     
  3. JacekBalcerzakBoxer

    JacekBalcerzakBoxer Młodszy ekspert

    Ale to właśnie nie o te mapy chodzi, na tych próbowałem ale nie zalicza, na kompasie jest specjalna mapa, tyle że tych botów tam wgl nie ma
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

  5. wito91

    wito91 Okazjonalny autor

    Na innym kompasie tez kiedys szukalem bota 20 m8n ale w koncu znalazlem niektore plywaja dosc szybko moze sie mijales z nim i sprawdz czy na pewno podplynales do tej krawedzi mapy gdzie trzeba
     
  6. MOD_BRUTUS

    MOD_BRUTUS Guest

    Poradziłeś sobie z kompasem ? Masz jakieś dodatkowe pytania ?
     
  7. MOD_Lynx

    MOD_Lynx Guest

    Brak dodatkowych pytań, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.