Koniec Gry PL2 Powodzenia

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika ๖ۣۜBelfego®™Darek, 9 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ๖ۣۜBelfego®™Darek

    ๖ۣۜBelfego®™Darek Forumowy żółtodziób


    Zaczełem grać od 2011 2 miesiące po powstaniu PL2 ;) Pozdrawiam wszystkich powodzenia!!!
     
  2. dynia432

    dynia432 Naśladowca mistrzów

    powiem tak: byłeś chytry jak większość na Pl2 :D a że chytry podwójnie traci to potrójnie straciłeś, ponieważ zaczął się potrójny event, a ty nie masz nawet statku xD
    PS. życzę powodzenia w realnym życiu
     
  3. ๖ۣۜBelfego®™Darek

    ๖ۣۜBelfego®™Darek Forumowy żółtodziób

    Nie byłem chytry mi zależało by się dobrze bawić a skończyłem grać bo mi się odechciało ile można a także czas nie pozwalał nieraz dzięki i także życzę powodzenia ;)
     
  4. »ARTYSTA◊ЯРK«™

    »ARTYSTA◊ЯРK«™ Czeladnik forum

  5. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    Bez Ciebie nie będą mi się tak żagle często łamać... Powodzenia Darku w realnym świecie :)
     
  6. Oj, Walker...
    Łamią się maszty a nie żagle :p
    Co prawda nie znam kolegi ale pożegnać można i życzę sukcesów w portowych tawernach :)
    A także i głębiej na lądzie :D
     
  7. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    Oj się czepiasz, wiadomo o co chodzi :p
     
    MOD_Archanioł lubi to.
  8. KPPmalpa2001

    KPPmalpa2001 Mieszkaniec forum

    nieeeeeeeee :( belfciu z kim ja się bedę teraz topił :( Mam nadzieje że wrócisz bo wszyscy czym wcześniej czy poźniej wracają ;) Powodzonka :)
     
  9. ๖ۣۜBelfego®™Darek

    ๖ۣۜBelfego®™Darek Forumowy żółtodziób

    No co do wrocenia to niebylbym taki pewien ja juz raczej nie wroce za dlugo gralem teraz mam wazniejsze sprawy ;)ale nie zapomne o was za dobrze sie rozmawialo i bawilo. Dzieki i wzajemnie
     
  10. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Darku i tak wrócisz :D
     
  11. Errew

    Errew Hrabia forum

    Potwierdzam jako jedni z nielicznych pozwalali bic Freedomy^^ :) Wporzo koles Pozdrawiam i powodzenia:)
     
  12. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    Zgodnie z informacją zawartą w temacie --> (SF)ilmy
    Temat zamykam i przenoszę do archiwum.
    Zapraszam teraz do dodawania filmów i komentowania w wyżej wymienionym wątku:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.