Konkurs o chacie/forum - design - dyskusja.

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Kiwi™, 15 kwietnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Z racji tego, że na forum rozpoczął się nowy konkurs:

    Konkurs na przedstawienie sytuacji śmiesznej/ciekawej/zabawnej
    związanej z czatem/forum.


    Gdzie jedną z nagród dla któregoś z was - graczy jest design statku. Chcielibyśmy trochę pomóc ICM/TL w wyborze tegoż statku.

    Dlatego też, jeśli macie jakieś konkretne oczekiwania wobec tej nagrody. Macie jakiś wymarzony statek, który mógłby stać się jedną z nagród. Napiszcie o tym tutaj.

    Pamiętajcie: Statek wygra tylko jedna osoba. Zwycięzcę wybiorą ICM/TL. Powyższy temat też może nie być wiążący, ale być może nasi włodarze wezmą pod uwagę tzw. głos ludu :) W co głęboko wierzę.

    Tak więc nie krępować się, wrzucać propozycje, zobaczymy których będzie najwięcej.
     
  2. ☆EMΣЯGΣПCY☆

    ☆EMΣЯGΣПCY☆ Koneser forum

    Ostatni z Bokora Marzec 2014 lub Niemiecki
     
  3. ROZPYLACZ™±™

    ROZPYLACZ™±™ Zaawansowany

    Ghost Dragon Ghost Kokelau Rostperle Kartogas Ja bym chciał jedną z tych :) A najbardziej to Ghost Kokelau lub Rostperle :)

    Dobra przepraszam, że taki spamik :D ale szkoda, ze nie ma opcji edytuj :( Troszke popatrzyłem i zmieniam plany albo jakaś skórka z tych wyżej albo Skullbasher :)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 kwietnia 2014
  4. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Jest takowa możliwość pod postem na dole - zobacz dokładnie, pozdrawiam.
     
  5. ROZPYLACZ™±™

    ROZPYLACZ™±™ Zaawansowany

    W większości miejsc na forum owszem jest. W tym dziale niestety takowej nie ma :)
     
  6. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    Jak by była taka możliwość to ja bym chciał
    Smuggler King
     
  7. Herkules乂乂乂

    Herkules乂乂乂 Czeladnik forum

  8. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    Pirate king lub któraś z tych co podał eXpert :D
     
  9. Pirate king? :D
     
  10. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    No tak :D
    [​IMG]
    Pirate King
    HP: 75.000
    Armat: 105
    Prędkość: 25 węzłów
    Piratów: 255
    Bonus: 5.000 HP


    Design ten był do zdobycia za zniszczenie największej ilości HP oraz ostatni strzał do NPC Eventowego podczas Eventu 4-Urodzin Seafight.
     
  11. Mnie jakoś bardzo się nie podoba. :)
    Są fajniejsze. :p
     
  12. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    A ja się zakochałem od pierwszego wejrzenia :D Pamiętam dali ją chyba na weekend do zdobycia to grałem non stop :eek: Ale i tak jej nie trafiłem bo jeszcze kajaczek byłem :mad::mad:
     
  13. Też nie udało mi się trafić. Bodajże była chyba dwa razy do zdobycia? Pamiętam też, że wtedy były ogromne problemy z serwerem. :rolleyes:

    [​IMG]
     
  14. ROZPYLACZ™±™

    ROZPYLACZ™±™ Zaawansowany

    Ciekawe kiedy wyniki będą :D
     
  15. Dzisiaj, ani jutro raczej bym się nie spodziewał. :)
     
  16. MAJTEK™

    MAJTEK™ Książę forum

    No dokładnie, właśnie były błędy i przedłużyli go jakoś :D
    Jaka piękna fotka :D Ciekawe czy kiedyś powróci takie cuś że każdy będzie miał inny stateczek :rolleyes:
     
    SMOD_Mróz lubi to.
  17. Haha, screen właśnie był zrobiony jak mapa stanęła na dobre. :D:D
     
  18. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Mam ten design z 2010 roku. Co do screenu to widać różnorodność, która była dobra w grze - Każdy był wyjątkowy i Każdy inaczej wyglądał, pozdrawiam.
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 26 kwietnia 2014
  19. Voldemorth

    Voldemorth Czeladnik forum

    Hehe. Czytając Wasze posty sprawdziłem jakie skórki mam z tych wymieniownych :) Pirate King, Ghosty oba siedzą w stoczni :) Wloałbym aby dali tę skórkę która była w Bokorze w styczniu. Może nie najładniejsza, ale 18% do salwy.
     
  20. ROZPYLACZ™±™

    ROZPYLACZ™±™ Zaawansowany

    To wbij na TS i tam poproś by szybko dali wyniki bo ja nie wytrzymam dłużej :(