Konkurs Walentynkowy - rozmowy

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_CHRISTOFORO, 13 lutego 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MOD_Stark

    MOD_Stark Guest

    Twój post został przeniesiony w odpowiednie miejsce, wątek w którym go dodałeś służył do rozmów.
     
  2. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    W regulaminie konkursu masz napisane: zgłoszenie należy wstawić z konta na forum, które jest przyporządkowane do konta w grze, na które ma zostać dopisana ewentualna wygrana.
     
  3. Tak możesz brać udział.
     
  4. crossx1

    crossx1 Mieszkaniec forum

    :D nie ma to jak brać udział w konkursie skopiować wierszyk i zmienić raptem 4 słowa, ekipa raczej dojdzie o kim mowa
     
  5. W moim poście prosił bym o poprawienie błędu

    "opadł mu masz z braku wrażenia."

    Powinno być : opadł mu maszt z braku wrażenia.
     
  6. Po zakonczeniu konkursu wszystkie prace zostana sprawdzone a wylapane plagiaty poniosa za to kare :)
     
  7. MOD_Stark

    MOD_Stark Guest

    Poprawione ;)
     
  8. Dzięki wielkie ;d

    Ktoś tu chyba żywcem z neta przepisał xD
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 16 lutego 2017
  9. Errew

    Errew Hrabia forum

    i poszlo :D hehe na szybcika przypadkiem na konkurs wpadlem :) zapomnialem dopisac wszelkie prawa zastrzezone :)
     
  10. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Spokojnie wszystko jest sprawdzane :)
     
  11. MOD_Stark

    MOD_Stark Guest

    Bez obaw, wszystko zgodnie z tym co wyżej napisał MOD_Widmo będzie w odpowiedni sposób sprawdzone.
    Jednak chciałbym Cię poprosić byś na przyszłość zamiast pisania postu pod postem używał opcji edytuj ;)
     
  12. KrYs1916

    KrYs1916 Moguł forum

    Drogi Modzie prosze o zmiane nicku w pierwszym poście na ★☩Mคгςเภ☩«. Dziękuje :D
     
  13. MOD_Stark

    MOD_Stark Guest

    Zrobione ;)
     
  14. Papa_Antonio

    Papa_Antonio Forumowy żółtodziób

  15. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Post usunięty już, jak wyżej SMOD pisał wyłapane plagiaty poniosą za to karę :)
     
  16. Ale jak ktoś nie rozumie to niech nie bierze udziału :)
     
  17. -TatiJestem-

    -TatiJestem- Młodszy ekspert

    Czemu moja praca została usunięta ? Raz została bo nie spełniała warunków 8-12 wersów , potem przeprawiłem i miała 12 , w czym rzecz ? Gram na serwerze europejski global , to konkurs tylko dla pl1 i pl2 ? Kolejna sprawa , że jak moja praca została usunięta za pierwszym razem, to jak wszedłem na forum miałem powiadomienie, teraz natomiast nie miałem , czemu ? Praca była zbyt dobra i stanowi dla kogos zagrozenie ? :)
     
  18. kemoT

    kemoT Książę forum

    Może jest to związane z tym, że każdy mógł tylko 1 zgłoszenie podesłać i jak pierwsze zostało usunięte to każde klejne było ponad to 1 dopuszczalne. Ale to sa tylko moje przemyślenia.
     
  19. MOD_Stark

    MOD_Stark Guest

    Usunięta tak jak napisałeś została Ci jedynie pierwsza praca ale znasz powód dla którego tak się stało, poprawiona wersja wciąż jest w wątku :)
     
  20. -TatiJestem-

    -TatiJestem- Młodszy ekspert

    A no faktycznie jest :) a patrzyłem wcześniej 2 razy , to jak ja patrzyłem :D
     
    MOD_Stark lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.