Konkurs z okazji Dnia Matki

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika *GTL_Eviana*, 26 maja 2017.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. *GTL_Eviana*

    *GTL_Eviana* Community Team Team Seafight

    roza-tlo.jpeg

    Ahoj Piraci!

    Dzień Matki coraz bliżej, Matkę mamy tylko jedną i należy pamiętać o jej święcie.
    Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs!
    Napiszcie nam jak macie zamiar świętować ten dzień, oraz jaki prezent chcecie podarować Waszej mamie.


    Zasady konkursu:
    • Napisz w kilku zdaniach jak zamierzasz świętować Dzień Matki, jaki szykujesz dla Niej prezent, uzasadnij dlaczego akurat ten prezent.
    • Dodatkowym atutem podnoszącym ocenę Waszych pomysłów będzie, zdjęcie lub rysunek prezentu wykonany własnoręcznie, czy za pomocą programów graficznych.
    • Wasz opis powinien zawierać wraz z uzasadnieniem od 7 do 15 zdań.
    • Zdjęcie, bądź rysunek musi być autorskie. Nie życzymy sobie kopiowania prac z internetu, aukcji, gazet itp. - plagiaty będą usuwane z konkursu.
    • Opis niespełniający wymogów zostanie usunięty z forum i nie będzie podlegać głosowaniu.
    • Zgłoszenie musi być ściśle powiązane z tematem konkursu.
    • Zgłoszenie należy wstawić z konta na forum, które jest przyporządkowane do konta w grze, na które ma zostać dopisana ewentualna wygrana.
    • Prosimy żadnych zgłoszeń konkursowych nie przesyłać poprzez formularz kontaktowy z Supportem. Takie zgłoszenia nie będą w ogóle rozpatrywane.
    • W konkursie nie mogą brać udziału członkowie ekipy i ich rodziny.
    • W konkursie mogą brać udział tylko polskojęzyczni gracze.
    • Udział w konkursie następuje tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność.
    • W zgłoszeniu należy umieścić pracę, swój nick z gry oraz ID wraz z serverem gry.
    • Po ogłoszeniu wyników zwycięzcy proszeni są o napisanie ze swojego konta zgłoszenia do pomocy technicznej.
    • Prace w żaden sposób nie mogą naruszać Regulaminu Forum.
    • Zgłoszenia, które nie będą spełniały powyższych kryteriów zostaną zdyskwalifikowane.
    Uwaga!
    Biorąc udział w powyższym konkursie zgadzacie się tym samym na ocenianie prac przez specjalnie wyznaczone do tego celu jury, czyli Ekipę Forum oraz przedstawicieli Community Team. Wstawiając swoją pracę w Konkursie należy zdawać sobie sprawę z tego, iż może ona nie wygrać.

    Na Wasze prace czekamy od 26.05 do 31 maja (końca dnia) 2017r.

    Nagrody:
    1. Mapa Wodnika + Szaman voodoo na 10 dni (poz. 4) + 10 armat voodoo (poz. 0)
    2. Mapa Wodnika + Szaman voodoo na 5 dni (poz. 4) + 8 armat voodoo (poz. 0)
    3. Mapa Wodnika + 5 armat voodoo (poz. 0)
    4. Mapa Byka + Królewska Sakwa z klejnotami
    5. Mapa Byka + Książęca Sakwa z klejnotami



    Zadawać pytania i prowadzić dyskusje odnośnie konkursu możecie w poniższym temacie:
    >KLIK<


    Życzymy powodzenia i udanej zabawy
    Ekipa Seafight
    .
     
  2. krzysztofek1978

    krzysztofek1978 Forumowy żółtodziób

    *MordoR*PL*
    14/4819791
    Server: Europejski Glob 1

    Cześć, mój Dzień Mamy, to pierwszy taki bez Niej:(. Trudno mi opisać i pokazać prezent, ciężko mi opisać jak świętuje, ale mogę napisać jaka Była moja Mama, Była bardzo cudowną osobą(jak większość Mam), Była zawsze przy mnie, przy nas(mam Brata). Bardzo wyrozumiała, lecz stanowcza w Swoim postępowaniu, Wymagająca od Siebie i innych, to Ona pokazała mi świat, pokazała jak w tym świecie żyć. Swoją walką z ciężką chorobą i wiedząc że nastąpi ten dzień nie poddawała się do końca, Odeszła niespełna rok temu, byłem przy Niej do ostatniego tchu, była też jedna mi bardzo bliska osoba za co jej dziękuję, Arwena to Ty. Mamo Kocham Cię Mirek:)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 maja 2017
    MOD_Widmo lubi to.
  3. Mariu

    Mariu Młodszy ekspert

    *๒๏๓๒ค*
    ID 486/42001427
    serwer PL2

    Dzień Matki to wspaniała okazja do podziękowania, za Jej wszystkie trudy i starania.
    Ona zawsze za swoimi dziećmi stoi, wtedy nawet łysych dresów się nie boi.
    Jest najwspanialszą kobietą na ziemi, uśmiech na jej twarzy codziennie się mieni.
    W ten wspaniały dzień otrzyma bukiet róż piękny, a ja nie będę obojętny.
    Zabiorę ją na spacer i do kina, a potem napijemy się wina.
    Spędzimy razem dzień wspaniale, a wieczorem obejrzymy Jej seriale.
    Matka jest tylko jedna, więc przejdźmy do sedna,
    wspaniałej kobiecie należą się kwiatki, nie tylko w Dzień Matki.
     
    MOD_Widmo lubi to.
  4. arodikus

    arodikus Okazjonalny autor

    Nazwa użytkownika: "﴾ﺆARØDIXﺉ﴿TP®"
    ID użytkownika: "486/41912515"
    Serwer: "PL2"

    [​IMG]

    Mamo w twoje święto życzę ci byś była szczęśliwa i radosna.
    Zamierzam kupić mojej mamie piękny kwiat (Piękniejszy niż na obrazku).
    Po przyjściu do domu zamierzam jej go wręczyć ,po tym zazwyczaj pojawia się na jej twarzy uśmiech.
    Jak co roku o tej porze zazwyczaj jest piękna pogoda.
    A więc gdy wszystko się sprawdzi zamierzam spędzać ten dzień z moją mamą w pięknym ogrodzie gdzie świeci słonko i jest ciepło.
    Oczywiście niosę jej w ten dzień nadmierną pomoc i stronię od kłótni:p.
    Zamierzam się też popluskać w basenie by schłodzić tę temperaturę po słonku,które na mnie świeciło.
    I tak mija dzień ,ale wyżej można zobaczyć jak spędzam dzień matki;p
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 maja 2017
    MOD_Widmo lubi to.
  5. Fryzeek

    Fryzeek Czeladnik forum

    Nazwa użytkownika: Wonsz
    ID użytkownika: 58/39942744
    Serwer: PL1


    [​IMG]



    Dzień matki jest najlepszą okazją by podziękować swojej mamie za wszystko co dla nas robi/zrobiła.
    Nie robię tego "od święta" szanuję swoją mamę bardzo i kocham ją, Ona to doskonale wie.
    Ten dzień obchodziliśmy tradycyjnie, bez fajerwerków. Kupiłem swojej mamie różę oraz bombonierkę
    którą za chwilę zjedliśmy ( tak podzieliła się mama ze mną ;) ). Kupiłem różę i bombonierkę, bo to wydaje
    mi się takie tradycyjne. Moja mama wie, że Ją kocham i nie muszę jej dawać prezentów, by jej to okazać.
    Dzień w większości spędziliśmy na ławce w ogrodzie ( mieszkamy na wsi).
     
    MOD_Widmo lubi to.
  6. GrubyGrubcio

    GrubyGrubcio Forumowy żółtodziób

    Nazwa użytkownika: GrubyGrubcio
    ID użytkownika: 58/41933044
    Serwer: PL1

    Z okazji Dnia Matki zamierzam ofiarować mojej mamie książkę. Moja mama lubi czytać i zawsze wieczorami widzę ją z książką. Długo zastanawiałem się jaką książkę wybrać, przygodową o dalekich podróżach, a może o życiu jakiejś znanej osoby, a może kulinarną... ostatecznie wybrałem kryminał. Powinna się ucieszyć, trzymająca w napięciu akcja, napewno jakiś romans w tle, oderwie się trochę od rzeczywistości. Poszperam trochę w internecie i wybiorę odpowiedniego autora dla mamusi. Plan działania już mam, dokupię tylko czekoladki (tradycyjnie), prezent zostawię na stolę gdy mama wróci z pracy napewno się ucieszy. Pozostaje tylko przez resztę dni być grzecznym, uczynnym synkiem i mama powinna być ze mnie zadowolona. A resztę pozostawiam mojemu tacie. :)
     
    MOD_Widmo lubi to.
  7. Daniellox91

    Daniellox91 Czeladnik forum

    Nazwa użytkownika: Daniellox91
    ID użytkownika: 1216/223879
    Serwer: Europejski Glob
    Witam. Ja z okazji dnia mamy postanowilem jej dac kubeczek z napisem"dla najlepszej mamy"(napis wlasnej roboty:p). standardowo kwiatki i czekoladki:). Niestety jest to 1 raz kiedy te swieto spedze z daleka od niej. W tej chwili pracuje w delegacji i zadko bywam w miejscu zamieszkania. Prezet odtrzyma tydzien po dniu mamy ale mysle ze chociaz zyczenia telefoniczne ja uszczesliwia. Zwlokę zamierzam jej wynagrodzic zakupami:) wiadomo mama to tez kobieta wiec zakupy ja uciesza:)
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 30 maja 2017
    MOD_Widmo lubi to.
  8. Yawgmoth

    Yawgmoth Okazjonalny autor

    Witam
    Myślę, że dla każdego jego mama jest wyjątkowa, tak też jest i w moim przypadku. To Ona nauczyła mnie tych najprostszych i podstawowych rzeczy: chodzić, mówić, pisać, czytać. Pokazała co dobre a co złe, nauczyła szacunku i uczciwości. Myślę, że to dzięki niej jestem jaki jestem i tu gdzie jestem. W dniu jej święta chciałbym jej podarować "gwiazdkę z nieba" i życzyć wszystkiego najlepszego a przede wszystkim dużo zdrowia i sił aby jeszcze mogła to wszystko przekazać swoim wnuczkom. Dzień Matki to powinien być dzień wyjątkowy i taki był również w tym roku, chociaż zaledwie przez trzy godziny ale to zawsze coś i to były "nasze" trzy godziny. Z Mamą i siostrą poszliśmy na spacer, zjedliśmy szarlotkę na ciepło z lodami, wypiliśmy lampkę wina, a po powrocie do domu złożyliśmy życzenia Mamie i daliśmy upominek. Coś na słodko i jakiegoś ciucha. Mama się popłakała i myślę, że jej łzy szczęścia to najlepszy dowód, że Jej Dzień Mamy był dla niej wyjątkowy.
    [​IMG]
    Nick: Alabama[ŁS]
    ID użytkownika: 486/41949966
     
    MOD_Widmo lubi to.
  9. szamankasc

    szamankasc Moguł forum

    Nazwa użytkownika: Kinga
    ID użytkownika: 1216/166819
    Serwer: Europejski Global

    Dzień Matki w tym roku dla mojej rodziny był szczególny, co prawda plany co do jego spędzenia miały wyglądać zupełnie inaczej ale życie nie wybiera. W piątek całą gromadką- ja, mama, moja córka oraz siostra wybraliśmy się na pizzę- miła przyjemna atmosfera, rozmowy, szmery-bajery aż tu nagle, mojej siostrze odeszły wody. Całą imprezę przenieśliśmy do szpitala gdzie na świat przyszła maleńka Zuzia. Nieoczekiwanie sprawiła prezent całej rodzinie, moja mama ponownie została babcią, moja siostra została mamą w tym szczególnym dniu, zaś ja zostałam Matką Chrzestną( nie tą z Kopciuszka) a moja córka ciocią, jedynie nasz tata boleje nad tym, że zaś dziewczynka, no ale cóż w kobiece święta rodzą się dziewczynki- taki chyba urok naszej rodziny, bo mama urodziła się w Dzień Kobiet.
    Pomijając już powyższą historię uważam, że mamę należy kochać zawsze i okazywać jej miłość nie tylko 26 maja ale i w pozostałe 354/355 dni w roku. To ona nas urodziła, nosiła pod sercem przez 9 miesięcy, wstawała do nas gdy płakaliśmy, całowała stłuczone kolano, gotowała to co lubimy, pomagała w lekcjach, pocieszała gdy cierpieliśmy, pomagała przy dzieciach, nie zapominajmy o naszych mamach w dobie rozwoju, w dążeniu do kariery czy pieniędzy. Pamiętajcie o tym.

    A na koniec mój prezent:)


    [​IMG]
    [​IMG]

    Dla osób bez wyobraźni- pierwszy przedstawia pizzerię, drugi szpital.
     
    MOD_Widmo lubi to.
  10. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Termin zgłaszania prac konkursowych dobiegł końca.
    Po sprawdzeniu Waszych prac, w ciągu kilku najbliższych dni wyłonimy zwycięzców.
    Dziękujemy za udział w konkursie.

    Ekipa Seafight
     
  11. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Ahoj Piraci!

    Nadszedł czas na podsumowanie konkursu z okazji Dnia Matki.

    Na Wasze prace głosowali członkowie ekipy, dodatkową punktację stanowiły wykonane zdjęcia, rysunki i grafiki.


    A oto wyniki:

    Miejsce 1
    40 punktów głosowania
    Nick na forum: szamankasc
    Nick na morzu: Kinga
    ID: 1216/166819
    Serwer: Europejski Global
    Nagroda: Mapa Wodnika + Szaman voodoo na 10 dni (poz. 4) + 10 armat voodoo (poz. 0)

    Miejsce 2

    37 punktów głosowania
    Nick na forum: Yawgmoth
    Nick na morzu: Alabama[ŁS]
    ID: 486/41949966
    Serwer: PL2
    Nagroda: Mapa Wodnika + Szaman voodoo na 5 dni (poz. 4) + 8 armat voodoo (poz. 0)

    Miejsce 3

    29 punktów głosowania
    Nick na forum: Fryzeek
    Nick na morzu: Wonsz
    ID: 58/39942744
    Serwer: PL1
    Nagroda: Mapa Wodnika + 5 armat voodoo (poz. 0)

    Miejsce 4

    17 punktów głosowania
    Nick na forum: krzysztofek1978
    Nick na morzu: *MordoR*PL*
    ID: 14/4819791
    Serwer: Europejski Glob 1
    Nagroda: Mapa Byka + Królewska Sakwa z klejnotami

    Miejsce 5

    16 punktów głosowania
    Nick na forum: Mariu
    Nick na morzu: *๒๏๓๒ค*
    ID: 486/42001427
    Serwer: PL2
    Nagroda: Mapa Byka + Książęca Sakwa z klejnotami



    Zwycięzców prosimy o zgłoszenie się do supportu po nagrody podając link do konkursu, nick na forum , nick na grze, ID oraz serwer :)
    Jeszcze raz wszystkim dziękujemy za udział w konkursie ;).

    Ekipa Seafight
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.