Konkurs: "Zbieraj kody - wygrywaj nagrody" - dyskusje.

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika MOD_WindWhisper, 22 stycznia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Ahoj piraci!​

    Miesiąc temu zakończył się świąteczny konkurs na forum i już teraz ponownie spotykamy się w tym dziale, aby oznajmić, że specjalnie dla polskiej społeczności przygotowaliśmy kolejny konkurs, w którym każdy będzie miał równe szanse na zdobycie cennych nagród, które z pewnością pomogą wam w przetrwaniu na mapach Seafight. Tym razem postanowiliśmy, że konkurs skierujemy dla każdego gracza, który aktywnie przegląda wątki, pojawiające się na naszym forum. Ponadto – jak wspomniano wcześniej – jest to konkurs, w którym każdy będzie miał takie same szanse na wygraną, gdyż jest to konkurs typu: „kto pierwszy, ten lepszy”.

    Konkurs polega na znajdowaniu kodów, które przez 7 dni będziemy dołączać do postów moderatorów forum. Aby dokładnie zrozumieć zasady konkursu przeczytaj poniższe punkty regulaminu:
    • Konkurs przeznaczony jest dla polskojęzycznej społeczności Seafight. Nie mogą brać w nim jednak udziału członkowie ekipy oraz ich rodziny.
    • Kod może zostać dołączony do posta moderatora forum, który został napisany po rozpoczęciu konkursu.
    • Kod konkursowy to ciąg 2 liter oraz 4 cyfr, które poprzedzają litery „SF”. Przykład: SF_FB3810
    • Każdego dnia pojawią się 3 kody konkursowe o wybranych porach dnia.
    • Każdy kod jest jednorazowy. Oznacza to, że tylko jedna osoba może go zgłosić w temacie do tego przeznaczonym.
    • Każdy znaleziony kod należy zgłosić w temacie: Konkurs: "Zbieraj kody - wygrywaj nagrody - zgłoszenia" poprzez napisanie nowego postu. Konto, z którego umieścimy kod musi być przyporządkowane do konta w grze, do którego ma zostać dopisana nagroda.
    • Nagrody zostaną przyznane po zakończeniu konkursu. Została również przewidziana dodatkowa nagroda dla gracza, którzy zbierze największą ilość kodów.
    • Zwycięzcy po ogłoszeniu na forum wyników, proszeni są o zgłoszenie się do Supportu w celu dopisania nagrody.
    Niezastosowanie się do wyżej wymienionych zasad dotyczących uczestnika skutkuje jego dyskwalifikacją!

    Nagrody:
    1x kod: 20.000 pereł
    Największa ilość kodów: Pokład Voodoo (14 dni)

    Konkurs trwa od 22/01/2015 – 28/01/2015

    Temat służby do dyskusji odnośnie konkursu. Kody zgłoszeniowe należy umieszczać pod poniższym linkiem:
    https://board-pl.seafight.com/threads/konkurs-zbieraj-kody-wygrywaj-nagrody-zgloszenia.54228/
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 22 stycznia 2015
  2. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    A to jak np. podam kod i muszę swój nick podać i ID oraz serwer dołączyć do tego posta?
     
  3. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Tym razem nie podajemy ID konta na forum. Wystarczy podać sam nick. Należy pamiętać o tym aby post był wrzucony z konta na forum przyporządkowanego do konta na które chcemy otrzymać ewentualna nagrodę. ;)
     
    MOD_WindWhisper lubi to.
  4. bartek12341

    bartek12341 Weteran forum

    aha to czyli że podaje taki nick np. jaki mam teraz na profilowym a nie jak przy logowaniu używam
     
  5. KPPmalpa2001

    KPPmalpa2001 Mieszkaniec forum

    Konkurs trwa od 22/01/2014 – 28/01/2014 hmmmm czyli konkurs już się zakońćzył ? :D
     
    SMOD_Mróz lubi to.
  6. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Dzięki za zwrócenie uwagi - poprawione, pozdrawiam.
     
  7. [PolishPower][MM]

    [PolishPower][MM] Czeladnik forum

    To ja odnośnie tego mam pytanko, gdyż gram na holenderskim serwerze i jak po zalogowaniu na konto kliknę na odnośnik Forum to wiadomo że przenosi mnie na holenderskie forum i aby korzystać z polskiego forum to czasami loguję się na polskim serwerze i wtedy mnie przenosi do tego konta. I tu pojawia się moje pytanie czy jak coś to nagroda w takiej sytacjii zostanie poprawnie dopisana do konta na serwerze Holenderskim jeżeli podam tylko nick z Holandii?
     
  8. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Jeżeli odnajdą 3 kody jako pierwszy mogę je wstawić ? Czy jeden gracz jeden kod na dzień ?
     
  9. Możesz :)

    SF_CB1366
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 25 stycznia 2015
  10. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    nie znajdziesz:p
     
  11. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Czas pokaże :D Najpierw kompa musze zrobić bo z telefonu troszkę lipa :p
     
  12. Jutro kody będą rozrzucone o różnych porach dnia, a to oznacza utrudnienie, bo nie tylko będzie trzeba znaleźć kod, ale w dodatku trafić na odpowiednią porę dnia :)
     
  13. KpinA

    KpinA Młodszy ekspert

    Pierwsza!;)
    KOD: SF_KP9184

    i nastepny: KOD: SF_WK2991
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 23 stycznia 2015
  14. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    SMOD_Leonardo lubi to.
  15. KpinA

    KpinA Młodszy ekspert

  16. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Chodzi o nick z morza. ;) (Ponieważ nick z forum i morza może być różny). Tak aby przy dopisaniu nagrody można było sprawdzić czy na pewno zgłosiła się po nagrodę ta osoba która odkryła kody czy ktoś się pod nią nie podszywa.
    Jeżeli grasz na innym serwerze niż PL i uda Ci się coś wygrać zgłaszając się do Supportu po ewentualną nagrodę podajesz serwer i ID konta.

    Powodzenia wszystkim życzę. :)
     
  17. Patrykhg12

    Patrykhg12 Książę forum

    mam takie pytanko bo nigdy nie miałem nicku z dziwnych literek i na morzu wygląda trochę inaczej niż tu na forum :p czy z tym będzie problem ? dodam ze kopiowałem nick z Home nad id :p
     
  18. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Nie powinno być problemu. :)
     
  19. emsi20

    emsi20 Wielki mistrz forum

    mi to nawet posta usunął jak by nie mógł przenieść nie no ale bawmy się szukajmy w postach z poprzedniego forum!
     
  20. I gdzie w tym SS jest dowód na jakieś ustawianie lub niezgodność z regulaminem? Radzę ponownie przeczytać zasady konkursu i nie oskarżać nikogo bez dowodów.

    Jakiś "przenosiciel" postów jestem? To nie był temat do dyskusji, więc post zniknął. Proste.


    SF_EP1811
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 28 stycznia 2015
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.