Sugestie Koszty przekładania kamieni na inną skórkę.

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika *OSTRY*, 17 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. *OSTRY*

    *OSTRY* Czeladnik forum

    Witam wszystkich mam taki pomysł ,sporo graczy chciało by sobie zmieniać wygląd statku ale nie stać ich na to ,może by tak zrobić aby przekładanie kamieni które mamy na skórce w całości na inną skórkę było za darmo , a zdejmowanie pojedynczo kamieni i ich ulepszanie pozostało płatne.Co Wy na to ? :)
     
  2. -^-LECH-^-[RiW]

    -^-LECH-^-[RiW] Młodszy ekspert

    Nie zaśmiecajcie forum takimi rzeczami jak ktoś nie ma 20k pereł to sobie nie zmieni to równie dobrze jak mnie nie stać na zrobienie talentów to bede miał kryształy połowe tansze.
     
    Ostatnie edytowanie: 18 grudnia 2015
  3. *OSTRY*

    *OSTRY* Czeladnik forum

    Koleś po to jest stworzony ten kanał na forum żeby każdy miał prawo do dzielenia się swoimi pomysłami , ja mysle tez o tych słabszych graczach , coś się nie podoba to nie patrz....
     
    SMOD_*Angua* lubi to.
  4. -Zagłada-

    -Zagłada- Czeladnik forum

    jak dla mnie to 25k :) bo mam specjalny ale widac ty masz tylko 4 biedaczek :(
     
  5. *OSTRY*

    *OSTRY* Czeladnik forum

    pewnie tak ale jednak go stać .. :p
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.