Opinie Kryształy w botach

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika zlotnik2, 6 sierpnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy jesteś za powrotem kryształów za Admirały?

  1. Tak, zdecydowanie!

    96,1%
  2. Nie, to kiepski pomysł.

    2,6%
  3. Jest mi to obojętne.

    1,3%
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. black_tar

    black_tar Czeladnik forum

    Ja chciałbym tylko poinformować, że w ostatnim okresie zatopiłem dość sporo, jak na swoje możliwość admirałów sinclar'ów (w ostatnim tygodniu około 5-6) i otrzymałem już 8 kryształów. Widać więc, że są już one częścią nagrody za tego bota (4 za jednego) może tylko ich częstość występowania jest trochę mała.
     
  2. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Ja ostatnie kryształy z admirała dostałem kilka lat temu, a sugestia jaką tutaj napisałem ma na celu zwiększenie szansy zdobycia kryształów lub nawet zagwarantowanie kryształów za admirała, którego zatopienie nie jest tak łatwe jak regularnych NPC.
     
  3. Errew

    Errew Hrabia forum

    jest latwe poprostu uzywaj elitara na admiraly :)
     
  4. Pantzer

    Pantzer Naśladowca mistrzów

    Ja powiem tak.Oczywiście kryształ niech wpada wszelkimi sposobami.Jeśli jednak za tym kryje się chęć rozwijania talentów to niestety muszę cię rozczarować.W ten sposób rozwiniesz talenty może do 20 później ceny są tak duże że zbierając po kilka kryształków zajmie ci to całe życie.Powinieneś rozwijać statek( kasztele,talenty ,klejnoty ,sloty ,armaty 60f uszlachetniane ,wszystko sukcesywnie) w taki sposób by uzyskać jak najwięcej z eventów. To na eventach zdobywa się kryształy na dalsze talenty.Oczywiście są eventy w których można zdobyć więcej i łatwiej a w innych trudniej i mniej ,ale to i tak dużo więcej niż to co byś uzyskał z admirałów.Chyba lepiej zdobyć 120 kryształów z jednego bota niż bić najpierw 50 by wyskoczył admirał nie wiadomo gdzie i po zbiciu go zdobyć kilka kryształków.A był taki event gdzie tyle bot dawał.Warto więc "przygotować " się do eventów by móc z nich wycisnąć jak najwięcej.
     
  5. black_tar

    black_tar Czeladnik forum

    Co do mojego poprzedniego wpisu to chciałbym tylko zaznaczyć, że te kryształy, które dostałem dwa razy po cztery sztuki zdobyłem topiąc admirała z pustaka.
     
  6. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Nie wiem jakie admirały bijesz, ale ja mam 13 lvl pirata i topie "wysokie" admirały, więc gdyby za każdego stopionego admirała np. Admirał Łucia dostawało się kryształy to można by było w moment zrobić wszystkie talenty, a kryształy by jeszcze zostały.;)
     
    Ostatnie edytowanie: 7 września 2015
  7. CM_Sunshine

    CM_Sunshine Guest

    Skoro kolega dostaje nagrodę za admirała sinclara podejrzewam, że z elitarnymi kulami nie ma szału na statku. Lepiej już chyba jakby pozbierał błyskotki :)
     
  8. Errew

    Errew Hrabia forum

    ile musi byc glosow za zeby pomysl przeszedl ?
     
  9. ___Adrian___

    ___Adrian___ Nadzorca forum

    Głosy nie maja znaczenia :)

    A krysztalki za admiralki sa :D Rzadko bo rzadko ale sa :D
     
    MOD_Nathaniel lubi to.
  10. Errew

    Errew Hrabia forum

    to te tematy i zdanie graczy wogole sie nie liczy ? to te forum jest bez sensu i znaczenia ?
     
  11. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Oczywiście że się liczy. Było wiele ankiet, tematów, pomysłów, które były brane pod uwagę i wprowadzone do gry.
     
  12. Liczy się ale to nie jest tak jak myślisz że jeśli wielu graczy czegoś chce i głosuje za na forum to BP to wprowadza. Przykład? 1000 graczy chce aby przy codziennym logowaniu zamiast kryształu dostawało sie armatę admiralską - pomysł dobry? Wielu graczy zagłosuje za? Ale czy wprowadzenie tego jest logiczne i sprawiedliwe? No właśnie :)
     
    ___Adrian___ lubi to.
  13. Errew

    Errew Hrabia forum

    nie porownuj mercedesa do syrenki bo chyba nie o to chodzi ?
     
  14. To był tylko przykład aby pokazać jak to wygląda :)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.