Które wybrac

Temat na forum 'Dział młodego pirata (dla nowicjuszy)' rozpoczęty przez użytkownika ..I-IVDR1VN.., 1 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ..I-IVDR1VN..

    ..I-IVDR1VN.. Forumowy żółtodziób

    Mam dylemat związany z tym że powrócilem do gry po latach, mam 2 statki do wyboru w sensie 2 konta, ktore są moje:

    1, 6 level jak kazde konto poczatkowe malo armat i kaszteli 300k perel zastanwiam sie nand ty i to dosc mocna nawet skoro to drugie jest lepiej rozwiniete poniewaz na kazdym levelu za test pirata i za kazde zadanie dostaje sie perly za ktore molbym je mocniej rozwinac

    2, 21 poziom(wbity niestetety, na wyzszych mapach od 20 lev jesli chodzi o sezon jest mniejszy zarobek jesli chodzi o pkt sezonowe) sporo armat i kaszteli i talentów okolo 500k perel


    Które lepiej rozwijać w sensie na nim grac a nie tylko odhaczac dzienny login do mapy? Jaka mi objasnicie co mam wstawiac na forum to zaczne wstawiac by wam pomoc w pomocy w zdecydowaniu mi jakie konto mam wybrać.
     
  2. będzieplum

    będzieplum Aktywny autor

    2 konto z tych perel za lv zbytnio nic nie rozwiniesz tam potrzeba dziesiątki milionów pereł, koron (troche mniej) i setek tysiecy yulongów
     
  3. ..I-IVDR1VN..

    ..I-IVDR1VN.. Forumowy żółtodziób

    czyli jak widze wracać na sf sie nie opłaca, choc moglby mi ktos doradzić z wyborem głównego konta

    o co chodzi z tą korektą jak sie loguje na mapę ciągle mam -10%, jak zaczynam grę
     
    Ostatnie edytowanie: 4 września 2020
  4. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    Nie nawalaj w gierkę po 18h dziennie i będzie git z korektą :p
    Chyba że to jest korekta +10%(dostajesz, jeżeli nie grasz dość długo, tylko raz dziennie, i na 1h) a nie -10%, bo tak szczerze wątpię czy jest możliwe trzymać przez dłuższy czas korektę -10% po zalogowaniu ... no przez 2 -3 dni da radę ale co potem? :eek:
     
  5. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Brak aktywności
    iGWDIJ7 (1).png
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.