Sugestie Kule regenerujące

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika zlotnik2, 24 marca 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Witam, proponuję by usunąć regenerujące kule ze skrzyń oraz z kotła z aruby, a w zamian dodać w bezpiecznym porcie nieeventowego NPC, dającego możliwość wykonania codziennie dosyć prostych zadań, za które nagrodą była by właśnie amunicja regenerująca.
    Amunicję regenerującą trudno zdobyć w zadowalających nas ilościach, a kończy się w ekspresowym tempie, gdy jest w ciągłym użyciu, pozdrawiam.:)
     
  2. Errew

    Errew Hrabia forum

    y amunicji reg juz w skrzyniach chyba nie ma
     
  3. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    W skrzyniach już nie ma to się zgadza ;)
    A co do tych zadań to mi to wygląda na następną codzienną misję do odklepania :confused: już i tak mam dosyć codziennego klepania renownów i warriorów na misje do lvla :confused:
    A jeśli już to dlaczego w bezpiecznym porcie o_O nie lepiej na zwyklej mapie morzao_O
    Ale jesli chodzi o mnie to raczej na nie jestem ;)
     
  4. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Może być na zwykłej, ale NPC niech będzie w porcie by każdy mógł misję wziąć, nie tylko najmocniejsi, a misje te będą dla chętnych, jak ktoś nie potrzebuje regenerek to nie będzie misji robił.
     
  5. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Jeśli pozostaną dotychczasowe możliwości pozyskania tych kul to ja osobiście raczej nie będę robil ;)
    W ciągłym użyciu to jest ostatnio na mapie z rekinem ;) a tak to mi to raczej zalega;)
     
  6. TRYTON

    TRYTON Okazjonalny autor

    W kotle ta amunicja nie jest jakąś specjalną rzadkością, skoro jej potrzebujesz to skąd pomysł żeby ją stamtąd wycofać ? Jakby nie patrzeć amunicja regenerująca to amunicja elitarna, ma taką samą wartość i jest równie dostępna jak amunicja wybuchowa :) Osobiście nie odczuwam specjalnej potrzeby żeby to zmienić, jeśli ktoś jej tak bardzo potrzebuje zawsze ma możliwość kupienia jej za perły na placu targowym ;)
     
    Alferr lubi to.
  7. Cezary.1992

    Cezary.1992 Komandor forum

    ja bym zostawil jak jest a i ps wyrwalem owoca na 7dni na chat ale jestem niewinny napisalem juz odwolanie :)
     
  8. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    W mojej sugestii zawarte są 2 pomysły: pierwszy by zwiększyć atrakcyjność kotła z aruby m. in. zmniejszając liczbę mniej potrzebnych dla wielu graczy przedmiotów (w tym wypadku amunicja regenerująca), a drugi to dać możliwość uzupełnienia deficytu amunicji przydatnej uszkodzonym sojusznikom (amunicji regenerującej).
    NPC zlecający te zadania byłby zlokalizowany w bezpiecznych portach, a wykonywaliby te zadania tylko Ci gracze, którzy potrzebowaliby regenerek, ponieważ byłaby to jedyna nagroda za te misje.:)
     
  9. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    Wrzucanie mojo do kociołka zajmuje mi chyba jednak mniej czasu ;) niż robienie jakichś tam misji ;)
    Jak dla mnie to dobrze jest jak jest:)
     
  10. Errew

    Errew Hrabia forum

    ale jako dodatek moga wprowadzic dla rozrywki :) i wszystkie misje i poziomy pirata powinny byc w porcie npc by je dawal :)
     
  11. ★™General_Ratmus™★

    ★™General_Ratmus™★ Młodszy ekspert

    A ja się zgodzę z pomysłem;) Nie każdy gracz inwestuje w armaty regenerujące i owa amunicja jest mu zbędna, a wprowadzenie takiej opcji urozmaici nieco grę i 2 strony będą zadowolone.
     
    zlotnik2 lubi to.
  12. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Są gracze, którzy nie używają amunicji regenerującej i jest ona dla nich straconym mojo, są także tacy, którzy często z niej korzystają, pomysł przeze mnie przedstawiony miał być swoistym kompromisem tych dwóch różnych podejść do tego typu amunicji, pozdrawiam.:)
     
  13. Alferr

    Alferr Wyjątkowy talent

    A potem mamy event jak teraz - mapka z rekinem ;) i ci co na codzień nie korzystają mogą wykorzystać zachomikowane zapasy;)
    A tak to coo_O mają na szybko misje robic bo regenerka potrzebnao_O
    Ja tam przeciw nie jestem pod warunkiem że mi od czasu do czasu z mojo troche regenerki wpadnie ;) i zadnych dodatkowych misji nie będę musial robić ;)
     
  14. ★™General_Ratmus™★

    ★™General_Ratmus™★ Młodszy ekspert

    z tego co wydedukowałem z jego wypowiedzi to wynika iż owe misje były by na zawsze a nie tylko w okresie eventowym. Więc komu by były potrzebne to robił by sobie takie misje, nawet powtarzalne by mogły być co 3h jak np teraz ta ostatnia eventowa misja, więc wcale na gwałt by nie trzeba było robić misji przed eventem.

    Ale to tylko moje skromne zdanie:)
     
    zlotnik2 lubi to.
  15. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Zgadza się, właśnie to miałem na myśli.;)
     
  16. TRYTON

    TRYTON Okazjonalny autor

    Wybaczcie ale to nie przejdzie, tak jak pisałem amunicja regenerująca to amunicja elitarna dlatego nie może być "rozdawana na lewo i prawo" bo inaczej straci ten status. Każdemu z nas tu grających czegoś brakuje ale to nie znaczy że BP ma nagle zacząć nam to wszystko rozdawać :) Trzeba się postarać żeby do czegoś dojść i coś zdobyć nie można organizować kolejnych koncertów życzeń i non stop szukać drogi na skróty ;)
     
    Alferr lubi to.
  17. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Moim zdaniem to nie jest żaden skrót, wielu graczy się skarży, że tracą mojo na kulach regenerujących, których w ogóle nie używają, więc znalazłem sposób by regenerki były tylko dla tych, którzy ich potrzebują.:)
     
  18. TRYTON

    TRYTON Okazjonalny autor

    Nie no w porządku, ceni się każdy pomysł :) Akurat poświęcając mojo na kule regenerujące jeśli się nie mylę jesteśmy na plus ( dla niektórych plus ujemny :p ) Jakby nie patrzeć gorsze rzeczy niż regenerki z niego wypadają :p Koniec końców w kotle zawsze muszą być jakieś straty, na tym polega cała zabawa ;)
     
    Alferr lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.