Łączenie serwerów - Dyskusja

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 6 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Ahoj Piraci !

    Od wielu dni dochodzą do nas plotki o łączeniu serwerów. Zapewniamy Was że nie planowaliśmy i nie planujemy na ten czas połączenia serwerów.

    W związku z tak dużym zainteresowaniem tym tematem chcielibyśmy dowiedzieć się co o tym myślicie.

    Oto przykładowy zestaw połączenia serwerów
    • Europe 1:
      • Global 1 14
      • Global 2 166
      • Global 3 281
      • Global 4 504
      • Global 5 631
      • International 11 1216
    • Europe 2:
      • Niemcy 3 283
      • Niemcy 4 605
      • Niemcy 1 38
      • Niemcy 2 148
      • Polska 1 58
      • Polska 2 486
      • Holandia 284
      • Anglia 39
    • Europe 3:
      • Turcja 1 65
      • Turcja2 149
      • Turcja 3 181
      • Rosja 1 66
      • Rosja 2 630
      • Włochy 1 42
      • Włochy 2 375
    • Europe 4:
      • Hiszpania 1 59
      • Hiszpania 2 282
      • Francja 1 41
      • Francja 2 147
      • Francja 3 370
      • Skandynawia 74
    W związku z tym iż nie ma możliwości połączenia serwerów amerykańskich z europejskimi oraz serwerów PvP i PvE nie będą one brane pod uwagę w dyskusji.

    Prosimy o Wasze opinie oraz zestawienie połączeń serwerów według waszego uznania.

    Wasza Ekipa Seafight !
     
  2. toiman

    toiman Naśladowca mistrzów

    No jak na rosyjskie serwery dojdą turasy, to będę miał po grze.
    Przecież turków to nigdzie nie powinni przyłączać.
    Po pierwsze oni mają tańsze zakupy za prawdziwą walutę, po drugie to sami bociarze i bugerzy.
    No ale to chyba nie to forum na te serwery
     
    mruczus lubi to.
  3. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Po pierwsze powinna być zasada tego samego czasu. Są serwery gdzie czas lokalny jest różny i wydaje mi się, iż w niektórych sprawach może to być niesprawiedliwe. Po drugie lagi, najpierw niech je zlikwidują, a potem niech sobie tam myślą :p. Po trzecie zbyt dużo serwerów jest w jednym mega serwerze.
     
  4. toiman

    toiman Naśladowca mistrzów

    To też jest ciekawe stwierdzenie :D
     
  5. marek***[WZ]

    marek***[WZ] Okazjonalny autor

    skoro pytacie, to znaczy ze macie to w planach. Jak najbardziej za, w koncu by sie cos ruszylo. Na pewno nie z tureckimi i rosyjskimi serwerami :D
     
  6. jankos

    jankos Aktywny autor

    Dawać ich . Widze samych zdajców . .:)
     
  7. _HUNTER_

    _HUNTER_ Okazjonalny autor

    BRAVO i Anglia witaja Polakow-czekamy na was a ja w szczegolnosci na tych co lubia walke,2 miesiace temu pisalismy do supportu o polaczenie i w koncu cos moze ruszy
     
  8. jankos

    jankos Aktywny autor

    Myślałem że to będą anglicy i francuzi ( z małej litery z taką nutą poga..y .)
    No cóż Niemcy ? (Widać to było na ostatnim evencie piłkarskim ilu pływało pod obcą flagą ,.. komentarz jak dla mnie zbędny . )
    I tak topię wszystkich i wszyscy mnie ,
     
  9. _HUNTER_

    _HUNTER_ Okazjonalny autor

    niemcy sa ciency=anglicy lepsi w walce tylko ze niemcow duzo,kiedys bylo z 200 polakow a zostalo niewiem czy z 10
     
  10. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Pamiętajcie że możecie zaproponować własne zestawienie serwerów.
     
  11. NAVAL

    NAVAL Aktywny autor

    Witam
    Dla mnie taki zestaw moze byc co dałes BA ,byle szybkie połaczenie było:DD bo nudy na naszym jest >>
    Pozdro
     
  12. $MATI$

    $MATI$ Stały bywalec

    Dla mnie i tak jest sporo graczy na naszym serwerze osobiście nie chce by z Polakami grali jakieś inne kraje myślę że tak jak było do tej pory jest dobre po co zmieniać system który się sprawdza. Po drugie zgadzam się z foczką że teraz na wojennych są duże lagi przy np 50 statkach na ciężko jest żeby statek zaczął strzelać albo żeby się ruszył na mapie jeśli dadzą kojenne serwery bedziemy stali w miesjcu i sie nie ruszymy. Moje zdanie jest takie by połączyć eventualnie Sewery gdzie graczy jest naprawdę mało i gdzie językowo było by łatwiej sie dogadać. Dając nam Niemców i Anglików nie wiadomo jak się dogadać czy po niemiecku czy po angielsku nie mówiąc Holandii. Tak samo Turcja i Rosja myślę że oba kraje będą mieli się ciężko dogadać. Pozdrawiam sweet |ave|
     
    Ostatnie edytowanie: 7 grudnia 2019
    mruczus lubi to.
  13. ραиιȻ

    ραиιȻ Forumowy żółtodziób

    Moglo by byc z Turcja ale dobre i takie jakby dali bo zrobil sie nieoficjalny serwer pve, $MATI$ gdzie ty masz duzo graczy? Chyba w porcie przy misjach grupowkowych..
     
  14. $MATI$

    $MATI$ Stały bywalec

    Jesteś bez tagu nia masz wojenych wiec nie widzisz tego ile jest graczy wystarczy tez popatrzeć na rankingi nie wszyscy siedzą tez na mapie o tej samej porze i nie czekają jak ty na walkę bo każdy ma inne preferencje w tej grze
     
  15. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    BA dodaj, że dyskusja, opinie, propozycje zapewne trwają do 19 grudnia o_O.

    $MATI$ co do komunikacji na czacie różnych narodowości miało być coś takiego (jeszcze zanim powstało pierwsze łączenie):
    Nas to nie dotyczyło, ale za pierwszym razem połączone zostały pewne narodowości w różnych językach.

    Poszperałam troszkę i jak ktoś chce zobaczyć jak obecnie wyglądają mega serwery to proszę >klik<. I w ten sposób proponowane zestawienie wygląda tak:
    MS1+MS2 + int 10+11 (chyba)
    MS3 + MS4 + MS8
    MS7 + MS6
    MS5 + MS9

    Co niektórym proponuje poczytać na innych forach co sądzą o tym i tam też w pierwszej kolejności chcą aby zlikwidowano, zminimalizowano lagi, bo po połączeniu wiadomo z czym się to wiąże;).
     
  16. ραиιȻ

    ραиιȻ Forumowy żółtodziób

    Wcale nie jestem na wojennych, w godzinach wieczornych staram sie byc wszedzie gdzie jest jakas akcja i zwykle jestem do konca jak juz gracze sie rozplywaja po portach mapach itp, chyba zapomniales juz co to jest duzo graczy, porponuje zagrac na innym ms zeby zobaczyc jak zle jestm na pl1/pl2, dobrze ze nick dopisales to sie nie dziwie ze ktos z tego aliansu nie chce wiecej graczy bo za duzo walki by bylo :D
     
  17. $MATI$

    $MATI$ Stały bywalec

    Panick piszesz o tym ze plywasz na bandzie i dobijasz graczy na denku wylpyn na środek i zobacz bo na bandzie napewo duzo osób będzie
     
    ڜFØĈŽКΛھ lubi to.
  18. Witam

    Witam Forumowy żółtodziób

    Połączenie serwerów brzmi jak pomysł na cięcie kosztów z uwagi na utrzymanie serwerów. Niestety działania bigpoint-u sprawiły, że firma postrzegana jest przez większość graczy jako maszynka do robienia $ na użytkownikach, co chyba nie trzeba zbytnio udowadniać (polecam zapoznać się z komentarzami pod każdym postem ogłoszonym na fanpage-u bp na fb). Nie chcę też negować pomysłu na łączenie serwerów. Myślę, że pomysł mógłby uzyskać aprobatę graczy jedynie gdyby pociągał za sobą nieudawaną naprawę lagów. Pozdrawiam
     
  19. $MATI$

    $MATI$ Stały bywalec

    Pozatym jak czytam niemieckie forum oni tez nie sa zbyt zadowoleni z połączenia do nich Polski ...
     
  20. jankos

    jankos Aktywny autor

    i co to zmieni _ NIC - jedynie dla mnie więcej botów -graczy do topienia a za tym idzie więcej PB . za dwa lata a może wsześniej będzie jeden serwer . bo ta gra ulega samodestukcji.
     
    Ostatnie edytowanie: 7 grudnia 2019
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.