Łączenie serwerów - Dyskusja

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 6 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Bo obawiają się problemów w komunikacji.
     
  2. $MATI$

    $MATI$ Stały bywalec

    Szczerze Ba u nas tez nie ma geniuszy jezycznych i mówię tu tez o sobie jeśli trzeba będzie sie dogadać to raczej bedzie translator :)
     
  3. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    Europe 2:
    • Niemcy 3 283
    • Niemcy 4 605
    • Niemcy 1 38
    • Niemcy 2 148
    • Polska 1 58
    • Polska 2 486
    Według mnie ten zestaw byłby idealny, nic więcej chyba nie trzeba.
     
    mruczus lubi to.
  4. ڜFØĈŽКΛھ

    ڜFØĈŽКΛھ Książę forum

    Nie wiem czy tak sie da, bo teraz niemcy 1 i 2 są z holandia, a niemcy 3 i 4 z anglią
     
  5. ★彡₭ƟĴƟ©Í₭ミ★

    ★彡₭ƟĴƟ©Í₭ミ★ Młodszy ekspert

    jestem przeciw gdyz lagi beda ciagle wiec ludzie bedą uciekac z sea i grac w czolgi :)
     
    GramFair lubi to.
  6. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    Oj tam jak niemcy podziały robili to nikt nic nie mówił to rudemu nie wolno.. ? :D
     
    GramFair i ڜFØĈŽКΛھ lubią to.
  7. _HUNTER_

    _HUNTER_ Okazjonalny autor

    napewno z anglikami bedzie mozna sie dogadac -ja sie dogaduje a angielskiego w szkole nie mialem z niemcami po angielsku a napewno wielu polakow po angielsku rozmawia i spokojnie sie dogada i nie zapomnijcie ze jest paru polakow tutaj,niemcy boja sie polakow poprostu dlatego niezbyt sa chetni na polaczenie, polacy dogadaja sie z anglikami a niemcy to beda jako przystawka-oni caly czas uwazaja sie za lepszych bo maja kase no i pomozecie zalatwic mi tych nazistow z pwy-ktorzy patrza z pogarda na polakow i uwaza ja sie za lepszych-takich tu nie brakuje,ogolnie niemcy to porazka-nie mowie ze wszyscy sa zli,ale trzeba im utrzec nosa a polak potrafi
     
    Ostatnie edytowanie: 7 grudnia 2019
  8. ραиιȻ

    ραиιȻ Forumowy żółtodziób

    To mozna w prosty sposob rozwiazac.
    Opcja 1.
    Czat danego serwera pozostaje i moderacja tez, jezyk bez zmian, piszesz tylko ze 'swoimi'. W drugim oknie czata(np. obok szukanie bractwa) tzw. global, pisza wszyscy, jezyk obowiazuje Angielski dla wszystkich, moderacja tez w tym jezyku

    Opcja 2.
    Czat jest jeden dla wszystkich, jezyk dozwolony w zaleznosci od umiejscowienia konta na danym serw. (Polski dla kont z id na 58/486). Dozwolony jezyk Angielski w celu komunikacji z z graczami innych narodowosci, moderacja zostaje z danego serwera i moderuje swoj jezyk.
    Druga opcja mogla by nieco jednak wprowadzic zamieszania, przynajmniej na poczatku.
     
    mruczus lubi to.
  9. _HUNTER_

    _HUNTER_ Okazjonalny autor

    u nas anglia ma swoj czat a niemcy swoj-nie ukrywam ze chcialbym miec wglad na polski czat tak samo pewnie polacy na angielski
     
  10. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Domyślam się, ze bedzie tak jak na serwerach globalnych, każda narodowość ma swój czat, ale do grupy czy szeptać możesz do wszystkich - ale to tylko moje przypuszczenie.
    Podzielę się z Tobą moim doświadczeniem z serwera globalnego, gdzie gra mnóstwo narodowości: wszyscy używamy angielskiego.
     
  11. Eintönig

    Eintönig Forumowy żółtodziób

    Gram na niemcach 2 i holandii od 2013, mówisz że ciężko się dogadać będzię ? ja nigdy nie miałem problemu dogadania się czy to z niemieckimi kolegami z gildii czy holendrami każdy zna angielski, ja który znam angielski przeciętnie nigdy nie miałem problemu :)
     
  12. _HUNTER_

    _HUNTER_ Okazjonalny autor

    mysle ze moje doswiadczenie jest troszke wieksze na anglii-tak staramy sie rozmawiac po angielsku
     
  13. _HUNTER_

    _HUNTER_ Okazjonalny autor

    popieram i ciesze sie ze polacy tez na niemcy2 mam tam kumpla wuudi Ɲ¤S;p
     
  14. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Teraz trzeba zabrać głos i przedstawić propozycje bo w przyszłości ktoś zadecyduje za nas jeżeli pozostaniemy obojętni.
     
  15. _HUNTER_

    _HUNTER_ Okazjonalny autor

    Europe 2:
    • Niemcy 3 283
    • Niemcy 4 605
    • Niemcy 1 38
    • Niemcy 2 148
    • Polska 1 58
    • Polska 2 486
    • Holandia 284
    • Anglia 39
    dla mnie super-ja sie ciesze z polaczenia i od dawna walcze o polaczenie
     
    mruczus lubi to.
  16. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    W żadnym wypadku nie powinno sie laczyc żadnych serwerów nie po to kazdy wybieral serwer zeby miec teraz mieszanke, ale i tak BP jak zawsze zrobi po swojemu nie słuchając się graczy,
    Tylko i wyłącznie przez działania BP jest teraz mało graczy skoro rzeczy decydujące o walce są tylko dostępne za kasę i jest ogromna przepaść miedzy graczami, grając w gre każdy chce mieć jakąś szansę a nie być miesem dla kupujących pakiety.
    Jasnie BP zapomniało jak wyglądał stary dobry SF gdzie wszystko można było zdobyć za walutę gry a nie jak teraz wiekszość tylko przez dział płatności, w starego SF z przyjemnością się grało a to co teraz jest to sie grą nie da nazwać nawet w ewenty porządnych armat nie można zdobyć wszystko w dziale płatności jedna wielka zenada
     
    Ostatnie edytowanie: 9 grudnia 2019
  17. jeffrey*

    jeffrey* Forumowy żółtodziób

    całkowicie sie zgadzam, łączenie serwów to chwilowe rozwiązanie. Mieliśmy już jedną taką akcje i jak widać działa to przez pare miesięcy i znowu powraca ten sam problem - coraz mniej graczy. Chyba ,ze chcą upchac graczy razem , sprzedac pare pakietów wiecej bo potrzeba lepsze konta do walki i koniec gry w grudniu 2020 XD
    Zeby pare lat temu , kiedy było bardzo duzo graczy , został wprowadzony system sezonowy gdzie mozna zdobyc dobre armaty , sytuacja mogłaby wyglądac zupełnie inaczej. Ktos gra regularnie - moze wyfarmic aramty lvl0, ktos chce płacic moze kupic np lvl1.
    Gra byłaby bardziej wyrównana, mnóstwo graczy by zostało a tak łączenie serów? 4 mega serwy na jak długo? póżniej 1 mega czy koniec gry?
    Wyrównajcie troche gre między tymi co płacą a tymi co nie kupują kazdego pakietu to napewno wiecej graczy bedzie walczyc a gra bedzie bardziej atrakcyjna dla kazdego i napewno sporo graczy wróci do gry.
     
  18. _HUNTER_

    _HUNTER_ Okazjonalny autor

    zrobcie polaczenie i oszczedzcie nam czasu
     
  19. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Do 19 grudnia czekamy na Wasze propozycje, które później prześlemy do producenta gry.
     
  20. -Johny_Bravo-

    -Johny_Bravo- Mieszkaniec forum

    Proponuję na początek przenieść serwer polski na jakiś normalny bo to jakie są lagi zwłaszcza na wojennych gdzie jest dużo elit na jednej mapie to jest porażka klikasz strzał i leci po 5-10 sekundach nie da się totalnie grać bo jak połączą serwery to siedziba im wybuchnie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.