Łączenie serwerów - Dyskusja

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika BA_PP187, 6 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. (L)egionista_1916_

    (L)egionista_1916_ Czeladnik forum

    Żadnych łączonych serwerów, zajmijcie się lepiej lagami i błędami w grze informatycy od siedmiu boleści ;)
     
  2. *PITER2979*

    *PITER2979* Ekspert forum

    popieram lag lagiem pogania blad bledem jeszcze bardziej i wszystko za plny czas sie ogarnac bo nie bedzie komu grac juz i tak ostro spadla ilosc graczy
     
  3. ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™

    ๖ۣۜJ-ϋ-η-ί-ø-я™ Wyjątkowy talent

    Fakt, muszą coś zrobić z lagami przed połączeniem bo idzie się wkurzyć na wojenkach.
     
  4. *WICHER*[PL-]

    *WICHER*[PL-] Okazjonalny autor

    Wojenka jest z 50 elita i gra chodzi co 4sec a wy serwery chcecie łączyć brawo
     
  5. _HUNTER_

    _HUNTER_ Okazjonalny autor

    jak mysla o polaczeniu serwerow to o lagach chyba tez pomysleli:rolleyes:
     
  6. _HUNTER_

    _HUNTER_ Okazjonalny autor

    Europe 2:
    Niemcy 3 283
    Niemcy 4 605
    Anglia 39
    Polska 1 58
    Polska 2 486
    Skandynawia 74

    mysle ze ta propozycja byla by ogarnieta,a polaczenie bedzie czy tego chcecie czy nie takze lepiej wybrac najlepsza opcje
     
    Ostatnie edytowanie: 11 grudnia 2019
  7. #DEMOLKA#

    #DEMOLKA# Czeladnik forum

    Po pierwsze zanim wezma sie za polaczenie serw niech naprawia Lagi w grze bo tak jak ktos napisal powyzej 50 elit jabym nawet zszedl do 30 i jest pograne o grubszych wojenkach mozna zapomniec wprowadzacie coruz cos nowego i plynnosc gry niestety pozostawia wiele do zyczenia bardzo duza zesza graczy grajaca nietylko w seafighta zainwestowala kase w kupno kompa by cos poprawic by sie chcialo grac wiecej pisalo wielu ze lacze inter tez duzo daje ale tak naprawde to wszystko wina BP bo nic nierobi by chcialo sie grac przez lagi wielu pamieta 10 lat do tylu i wojenki gdzie na mapie bylo okolo 200 elit przycinalo ale kazdy wiedzial dlaczego teraz 30 elit na jednej mapie i lepiej isc grac w Tanki
     
  8. RexusYo!

    RexusYo! Naśladowca mistrzów

    Lagi to według mnie temat numer jeden w tej chwili bo na wojenkach grac się nie da. Nawet super sprzęt nic nie pomaga...
     
  9. 007timon

    007timon Zaawansowany

    Ja się pytam jakie lagi wy macie ?? Gram na starym laptopie nie tak dobrym internecie i lagów nie ma praktycznie.
    Bardzo dobrze by zrobili jak połączą serwery bo co to teraz jest na Pl1 i Pl2 to zgroza, całe mapy przepływa się i nikogo nie ma,(po za automatami :D).
    Jestem za tym pomysłem, chociaż z niemieckiego i angielskiego forum wyczytałem że nie za bardzo chcą nas mieć ze sobą :D
     
  10. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Może na jedynkach nie ma lagów a wyżej to nawet jak sie samemu pływa co chwilę przycina a jak wiecej graczy jest na mapie to tragedia, a jak połacza serwery to na dobre podziękuję temu czemuś. Wróciłem tylko i wyłacznie z uwagi na sezony przynajmniej tam można coś było zdobyć a nie w tych żenujących ewentach i hh, mhh. To że jest mało graczy BP chyba nie powinno dziwić skoro graczy ma gdzieś i wszystko daje przez dział płatności i nic nie można zdobyć za walutę gry nikt nie chce być ciągle topiony bez szans na walkę grając normalnie, jaśnie BP stworzyło ogromne dysproporcjie przez dawanie wszystkiego przez dział płatności
     
  11. #DEMOLKA#

    #DEMOLKA# Czeladnik forum

    kolego ale zadam ci pytanie grasz na PL czy inny serw
     
  12. _HUNTER_

    _HUNTER_ Okazjonalny autor

    nieprawda jestem z anglika i duzo graczy chce polaczenia a ci co niechca poprostu sie boja polakow i ze im sie farmerka skonczy
     
  13. _HUNTER_

    _HUNTER_ Okazjonalny autor

    BRAVO wita demolke -lagi sa ale angielski serwer umiera i polaczenie jest potrzebne-najstarsza gildia na angliku z&k umiera i najlepsi gracze przestaja grac bo nic sie nie dzieje tylko 24/7 farmerka-ci co tylko patrza by farmic im pasuje-ale ci co lubia walke graja coraz mniej i w koncu koncza gre i nie tylko odemnie z bractwa,dajcie nam szanse pograc jeszcze troche bo ta gra dlugo juz chyba nie potrwa-wiecie przeciez ze zawsze co nowe jest ciekawe chociaz moze na krotko ale zawsze jakas zmiana[osobiscie gram w ta gre tylko by walczyc chociaz mam slabe konto podlug innych i dlamnie ta gra dalej niema sensu gdy wszyscy tylko farmia-prosze dajcie mi szanse i innym takim jak ja-a my damy wam moze troche dobrej walki bo niektorzy tu naprawde potrafia walczyc i chca sie sprawdzic z innymi takimi jak oni]-no chyba ze sie boicie umierajacego anglika-tak jak anglik i niemcy boi sie polakow
     
    Ostatnie edytowanie: 12 grudnia 2019
    KrYs1916 lubi to.
  14. ςzคгภץฬเςђєг[ยק]

    ςzคгภץฬเςђєг[ยק] Naśladowca mistrzów

    Europe 2:
    • Niemcy 3 283
    • Niemcy 4 605
    • Niemcy 1 38
    • Niemcy 2 148
    • Polska 1 58
    • Polska 2 486
    • Holandia 284
    • Anglia 39
    • dobra kiedy łączenie po nowym roku ? :D
     
  15. _HUNTER_

    _HUNTER_ Okazjonalny autor

    dla mnie od jutra :cool:
     
  16. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Jasne tylko BP zapomniało napisać że walutą działu płatności bedzie euro i nawet dzisiejsi przodownicy działu płatności bedą malutcy z takimi Niemcami, Anglią i Holandia i trochę ceny pójdą do góry,
    A takie łączenie nie rozwiązuje coraz mniejszej liczby graczy tylko znacząco jeszcze zwiększy rezygnację z gry, bo to nie jest żadne rozwiązanie łączenie serwerów tego czegoś czego nie można nazwać gra która polega na zdobywanie wszystkiego przez dział płatności
     
  17. C✮captain_qusto_ŦŖ™

    C✮captain_qusto_ŦŖ™ Forumowy żółtodziób

    no niestety z platmosciami to polacy nie maja szans-niemcy i turcy bija wszystkich
     
  18. -niezniszczalny99$-

    -niezniszczalny99$- Okazjonalny autor

    Jedynie Turcy maja o tyle fajnie ze w stosunku do zarobków naprawde maja tanie pakiety ale my jako Polacy wcale nie mamy jakoś gorzej jak Niemcy, nawet mamy troszke taniej, wiec polaczenie z Niemcami Anglia i Holandia jak najbardziej na TAK !!!
     
  19. DarkShark

    DarkShark Wyjątkowy talent

    Połączą i wtedy zacznie się płacz na co kogo stać bo ceny wyrównają ale do wiekszych a wiadomo że pl jest na szarym końcu i patrząc na to że nie można zdobyć większości rzeczy za walutę gry normalnie grając wielu podziekuje temu czemuś
     
  20. Watchmen

    Watchmen Forumowy żółtodziób

    Widzę że muszę tu wyjaśnić coś, gram na holandi a także na niemcy2, na holandii mam walutę polską bo pisałem do supportu żeby mi zmienili nie było problemu :) Na wyprzedażach czarnego piątku najtańszy pakiet odblokowujący nagrodę korsarza w euro był niecałe 10zł droższy niż na tym koncie co mam walutę polską także moim zdaniem przesadzasz kolego :) A czy wam na polskich serwach zmienią walutę na euro po połączeniu serwerów- wątpię raczej zostawią wam tak jak jest.

    Członkostwo Tnących Ostrzy u mnie kosztuje 40 zł w polskiej walucie,a w euro 47 zł także moim zdaniem przesadzacie i szukacie dziury w całym(nie chce tu nikogo krytykować czy obrażać po prostu tłumaczę jak jest naprawdę z cenami euro/zł):)
     
    Ostatnie edytowanie: 13 grudnia 2019
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.