Ładowanie mapki

Temat na forum 'Uwagi na temat gry (skargi, opinie, pochwały)' rozpoczęty przez użytkownika -Ghost[]Raider-, 6 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. -Ghost[]Raider-

    -Ghost[]Raider- Czeladnik forum

    Nw czy ktos ma problem ale od 1h czekam az wczyta mnie na mape za co ja place kurka wódka
     
  2. olkusz

    olkusz Forumowy żółtodziób

    Jest problem :(
     
  3. MSMOSSAD

    MSMOSSAD Okazjonalny autor

    o 15.21 zrobili restart i nadal nie można wejść na mapę morza.
     
  4. Erdien

    Erdien Naśladowca mistrzów

    Problem już nie występuje (od 20:30, a nawet i wcześniej), oto wyjaśnienie problemu:
    https://board-pl.seafight.com/threads/mapa-morza.63011/#post-446899
    w sensie prace konserwacyjne.
    Prace konserwacyjne służą do utworzenia kopii zapasowej bazy danych, w której znajdują się dane konta (nick, ilość walut, przedmioty...)
    w przypadku nieszczęśliwego wypadku w serwerowni na której znajdują się serwery tej gry (pożar, atak z powodu złamania zabezpieczeń itp...)
    Stan serwerów został by przywrócony łącznie z ostatnio zdobytymi przedmiotami.
    Możliwe, że podczas codziennych restartów jest tworzona kopia różnicowa/przyrostowa, a na ten moment zdecydowali się na kopię pełną.

    Nie wiem jak dokładnie przebiega konserwacja, to co o niej napisałem jest jedynie spekulacją.
     
  5. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Problem został rozwiązany, temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.