Łamanie regulaminu oraz prawa

Temat na forum 'Uwagi na temat gry (skargi, opinie, pochwały)' rozpoczęty przez użytkownika ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™, 21 grudnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    Proszę o interwencję :
    CM_Kwiatuszek: czesc Wam wszystkim i każdemu z osobna ;D
    [...]
    CM_Kwiatuszek: 58/jednoreczny[up] 3-5
    CM_Kwiatuszek: 58/°•๖ۣۜMistyk•° ;***
    Pragnę nadmienić,iż ten gracz notorycznie używa nowych kont,po zablokowaniu kolejnego,po to by pisać głupoty na czacie. To łamanie regulaminu.nie mówiąc o prawie polskim które zabrania używania zwrotów nazistowskich,oraz wyrażania tych również poglądów....
     
  2. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Gracz został odpowiednio ukarany przez CM obecną na konsoli. Na przyszłość uwaga, iż prośby o weryfikację czatu zamieszcza się w wątku z odwołaniami od blokad czatu, a nie w opiniach o grze :)
     
  3. ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™

    ๖Ðaνγ♣JΦиεŞ™ Wielki mistrz forum

    to to ja wiem,że został odpowiednio ukarany,ale czy do końca?;> już któryś tydzień ciągle słyszę,że ktoś mówi,że,,on" znów pisze,że kolejne konto założył,ciągle otrzymuje bany na czat,a nikt nic z tym nie robi.... Nie da się czytać tych głupot na czacie.
     
  4. *WZL*

    *WZL* Moguł forum

    czatu wogole nie da sie czytac jakie brednie tam ludzie pisza, u mnie jest zawsze zamkniety;)
     
  5. ~Yokai~

    ~Yokai~ Forumowy żółtodziób

    Witam, gdzie mogę odwołać się od bana na czat na czas nieokreślony
    ?
     
  6. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Od bana na czat możesz odwołać się w tym dziale "Odwołania od blokad czatu".
     
  7. =TMW=[WMF]

    =TMW=[WMF] Młodszy ekspert

    zesz kurka za co??? i z nienacka??
     
  8. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Wyżej MOD podał link gdzie należy napisać odwołanie, jeżeli oczywiście się odwołujesz.
     
  9. =TMW=[WMF]

    =TMW=[WMF] Młodszy ekspert

    SCM_Spacja , link do odwołań na obecną chwilę mnie nie interesuje, chciałbym wiedzieć za co? poproszę o mój cytat za który zostałem ukarany, to nie jestchyba trudne tak? jest kara oki a wina ?
     
  10. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    W tym temacie odpowiedzi nie otrzymasz, proszę napisać w miejscu do tego odpowiednim.
     
  11. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Temat ten zamykam, ponieważ jego autor odpowiedź otrzymał.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.