Laska Odnowy Behemotha

Temat na forum 'FAQ - Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika BA_Modlishka, 15 listopada 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. BA_Modlishka

    BA_Modlishka Guest

    Jak mogę zdobyć laskę odnowy Behemotha?

    Od czwartku 26 maja, 6.00 pm CET do soboty 28 maja, 6pm otrzymacie ten przedmiot przy zakupie minimum 30.000 pereł, pakietu kryształów lub pakietu oszczędnościowego.


    Jak długo przedmiot pozostanie na moim koncie?
    Jeżeli zakupisz na przykład pakiet za 10 euro to przedmiot otrzymasz na tydzień czasu. Wraz z pakietem za 49 euro przedmiot otrzymasz na dwa miesiące. Czytajcie uważnie opisy każdego pakietu aby znaleźć okres ich trwania. Im więcej pakietów kupicie tym dłużej laska odnowy pozostanie na Waszych kontach.

    Podczas specjalnych dni gdy można nabyć laskę Behemotha, czas na który jest nabywana jest zależny od wielkości poczynionych zakupów:
    10 € / 32,00 PLN = 1 tydzień
    25 € / 75,00 PLN = 4 tygodnie
    49 € / 149,00 PLN = 2 miesiące
    99 € / 299,00 PLN = 6 miesięcy

    Gdzie mogę znaleźć ten przedmiot?
    Przedmiot znajdziecie w menu przedmiotów na mapie morza.

    U0EBEMF.jpg

    Co mogę robić z tym przedmiotem?
    Możesz natychmiastowo naprawić swój statek do maksymalnej liczby posiadanych hitpoints. Warunkiem jest, że nie jesteś w danym momencie atakowany. Po użyciu laski odnowy musisz odczekać godzinę aby móc jej ponownie użyć.

    Kiedy mogę użyć laski odnowy a kiedy nie?
    Możesz użyć przedmiotu jeżeli jesteś atakowany przez przedmiot akcji lub wieże w wyspach bractw. Nie możesz skorzystać z laski odnowy jeżeli jesteś atakowany przez innego gracza lub NPC. Przedmiot nie może być używany na mapach bonusowych.​
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 11 maja 2017
    SMOD_Mróz lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.