Lewiatan

Temat na forum 'Pytania ogólne' rozpoczęty przez użytkownika aarkadiuszz94, 12 sierpnia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. aarkadiuszz94

    aarkadiuszz94 Forumowy żółtodziób

    Jakie obrazenia zadaje lewiatan z mapy Behemotha?
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Każdy gracz otrzymuje różne obrażenia. Jest to zależne od opancerzenia statku.
     
  3. aarkadiuszz94

    aarkadiuszz94 Forumowy żółtodziób

    A zakladajac ze nie ma zadnego opancerzenia? Jakie sa obrazenia podstawowe ?
     
  4. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Musisz wejść i sprawdzić.
     
  5. aarkadiuszz94

    aarkadiuszz94 Forumowy żółtodziób

    Nie mam levelu i nie wiem czy warto robic, stad moje pytanie :)
     
  6. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    nie warto robić, bedziesz żałować
     
  7. aarkadiuszz94

    aarkadiuszz94 Forumowy żółtodziób

    Tak myślałem. Dzięki, można zamknąć
     
    »σяρ|Dσkeя lubi to.
  8. Jak najbardziej warto, nie wiem skąd kolega ma takie zdanie, ale zdecydowanie więcej zarobisz bijąc hrelle drakirów na 13-15 niż siedząc na słońcu zarabiając grosze. powyżej 20 lvla masz same benefity, tj. najemnicy wspólnoty, korony, za które możesz kupić kolejne sloty na armaty, od 26 poziomu mapa lwa, gdzie jak już rozwiniesz swoje konto będziesz mógł naprawdę dobrze zarobić. Moim zdaniem powinieneś jak najszybciej wbić 21 poziom i klepać hrelle, w ten sposób szybko skończysz podstawowe rzeczy tj. kasztele talenty, będziesz w stanie kupić zapas kulek oraz kluczyków. Sam byłem w tej samej sytuacji rok temu i postanowiłem zaryzykować i nie żałuję ;)
     
    adax75 i BA_PP187 lubią to.
  9. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    Może gdybyś użył mózgu, to pomyślałbyś o statku kolegi, znam go z widzenia na mapie i z salwą z pustaka ledwo 10k na 21 mapce dużo nie zrobi :)wprowadzasz w błąd graczy. Temat do zamknięcia
    A o hrellach może pomarzyć z takim unikiem

    Edit: Kolor czerwony jest zarezerwowany dla ekipy - BA_margarites
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 sierpnia 2020
  10. będzieplum

    będzieplum Aktywny autor

    ale ty glupi jestes im wyzej tym wyszsza salwa oczywiscie pchac lv jak najwyzej na sloneczku tylko boty siedza pewnie sam masz 45 lv
    a kamyki do uniku z eventu wyszarpie
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 15 sierpnia 2020
  11. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    CO CO CO? XDDDD ,,im wyzej tym wyszsza salwa " hahahaha
     
  12. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    Mam 15 lvl i widzę pana arkadiusza codziennie na słoneczku ;)
    Perełki idą tak o, jeżeli masz największą salwe z wszystkich graczy na nim :D
     
  13. BA_margarites

    BA_margarites Board Administrator Team Seafight

    Panowie, można doradzać, dyskutować, ale bez przepychanek. Tym razem tylko ostrzegam.
     
    »σяρ|Dσkeя lubi to.
  14. aarkadiuszz94

    aarkadiuszz94 Forumowy żółtodziób

    Mam 15 lvl i nie wiedziałem czy pchać się wyżej czy spróbować ulepszyć statek póki mogę pływać na słoneczku. Fakt, perły nie lecą tam tonami ale z moja salwa i unikiem to chyba lepsza opcja niż mapa Behemotha i hrelle które zbijają mnie w chwilę. Dzięki za podpowiedzi
     
    »σяρ|Dσkeя lubi to.
  15. adax75

    adax75 Mistrz forum

    Rób lvl nie słuchaj głupot o zarabianiu na słoneczku , szybko się przekonasz jak się wyżej zarabia . Sam robiłem ten błąd i niby zarabiałem na behe .I pamiętaj do jak dojdziesz do koron i lvl to już masz 20 miejsc na armaty
     
  16. będzieplum

    będzieplum Aktywny autor

    od 26 lv to co na slonku nabijasz w 10h na lwim wbijesz w 1.5h nie ma co sie na 15 poziomie zatrzymywac marnotractwo czasu z dobrym bractwem dzis bedziesz w stanie 21 lv wbic
     
  17. Kolego, spokojnie.
    Robiąc 16 lvl miałem zrobioną rampę na 8 i miecz kilowy, hrelle biły mnie po 38k, na 21 poziomie wraz z patrolem wspólnoty wartość ta spadła o połowę, to jest możliwe i nie wmawiaj, że nie. Jeżeli Ci to odpowiada to siedź na 15 poziomie nikt cię nie pcha dalej, ale jeżeli nie masz pojęcia o czymś to proszę nie wprowadzaj innych w błąd ;)
     
  18. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    Błagam ogarnijcie w końcu że on ma za słaby statek na te głupie hrelle itp XDD
     
  19. Zrozum, że z pomocą jest w stanie przejść w ciągu jednego dnia z 15 na 21 poziom i rozwijać swój statek 10 razy szybciej niż siedząc na słońcu. Po to poniekąd to jest by móc się rozwijać. Nawet jeżeli hrell będzie go bił po dużo więcej, to jednak ubije jednego hrella, za którego dostanie ~2k pereł, ubije go powiedzmy w minutę-dwie, 2k pereł to ok. 10 sunburstów. W 1-2 minuty, jak myślisz ile sunburstów ubije w ciągu 2 minut? To się tłumaczy samo za siebie. To prawda, będzie miał na początku ciężko, ale wraz z czasem rozwinie swój statek, zrobi kasztele, talenty założy najemników, z sezonu polecą armatki, co teraz jest ogromnym ułatwieniem i bardzo szybko będzie widać postęp, a tłumaczenie, że ma za słaby statek w tym wypadku jest po prostu głupie bo to tak jakbyś bał się wyjść na pvp z kimkolwiek bo boisz się, że jesteś za słaby.

    EDIT.
    Proszę powiedz ile dziennie jesteś w stanie wyciągnąć z farmienia na słońcu, postaram Ci się przedstawić wartość jaką ja byłem w stanie wyciągnąć z bicia hrelli tuż po wyjściu ze słońca jednego dnia i porównamy czy faktycznie jest sens zostawania tam.
     
    Ostatnie edytowanie: 15 sierpnia 2020
    BA_PP187 lubi to.
  20. »σяρ|Dσkeя

    »σяρ|Dσkeя Stały bywalec

    HAHAHAHAHHA
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.