Licytacje

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika .Argolski., 22 grudnia 2013.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .Argolski.

    .Argolski. Forumowy żółtodziób

    Siema :) Ostatnio wpadłem na pomysł aby wprowadzic cos takiego jak Magiczna Skrzynia która była by do licytowania na placu targowym mogły by być w niej rózne rzeczy od prochu po kule i nie tylko co wy na to ?
     
  2. ~OLIMPIC~

    ~OLIMPIC~ Młodszy ekspert

    Hhmm ciekawy pomysł lecz moim zdaniem do dopracowania może nie do licytacji tylko do kupna bo jak wszyscy wiemy to teraz wylicytowanie czegoś graniczy z cudem więc myślę że bardziej do kupna za parę perełek oczywiście nie za drogo i jakieś ciekawe życzy żeby szło wyciągnąć mając szczęście może m.in.( Pokład mojo, Kryształowy dar tak na 3 dni) Tak więc mówię dobry pomysł :)ale do dopracowania oczywiście przez BP
     
  3. HulgansPL

    HulgansPL Okazjonalny autor

    to ja bym bardziej zamiast kupna preferował walke raz na dzien. Walka trwała by 1-2h i wygrany otrzymywał by taka paczuszkę :) i otwierał kiedy bedzie chciał :p
     
  4. SMOD_Lilith

    SMOD_Lilith Guest

    Przeniosłam temat do bardziej odpowiedniego działu:)
     
  5. SMOD_Mróz

    SMOD_Mróz Guest

    Brak aktywności i zainteresowania. Temat -zamykam.

    Myślę ze od takich bonusów są pergaminy, które dają perły, złoto, harpuny, skórki, proch, tarcze, itd.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.