licznik admirałów

Temat na forum 'Uwagi na temat gry (skargi, opinie, pochwały)' rozpoczęty przez użytkownika largendo, 18 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. largendo

    largendo Zaawansowany

    ta gra nie jest jakaś super fajna; żeby z niej nie zrezygnować - dajcie licznik do pojawiania się kolejnych admirałów od rana próbuję przywołać do misji i nic - szanujmy swoje pieniądze i czas

    jest tu ktoś kto pilnuje nowych postów i odpowiedzi czy ta gra zdechła i można się pożegnać ?

    chce wiedzieć jak gram na kilu mapach do przywołania admirała sam czy 200 tyś kul elitarnych czy tam trzysta lub więcej i ile do misji potrzebuje do kolejnego admirała

    mod_widmo pozostała mi jedna opcja doląćzyć do turków może oni mi pomogą byłem u nich na discordzie lub do brazylijczyków lub do amerykanów ale oni ha ha nie mają nawet jednej wyspy na swoim serwerze' może do mvp robiłem z nimi grupowe i 1 mln pereł wpadło lub gdzie indziej byle nie z nieaktywnymi polakamim byde pewnie doom z wiceadmirałem serwera lub do brazyli do kamrata admirała latinos panzera

    Nie pisz proszę posta pod postem, wystarczy edytować temat. Jest to ostatnie ostrzeżenie.
    / MOD_Widmo
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 19 stycznia 2020
  2. MOD_Widmo

    MOD_Widmo Guest

    Gra została tak skonstruowana, że nie ma licznika admirałów.
     
  3. CM_Ozzy

    CM_Ozzy Guest

    No tak ,najlepiej na łatwiznę , ktoś ubije 300 npc a Ty wpadniesz i zwiniesz czyjąś robotę ,nie ma i mam nadzieję że nie będzie licznika
    pozdawiam
     
    BA_PP187 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.