Sugestie licznik czasu na grze

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika MISIO.GIT, 31 stycznia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. MISIO.GIT

    MISIO.GIT Wielki mistrz forum

    Moze by tak zrobic cos takiego
    [​IMG]
    informacja o czasie pobytu na grze i ile zrobic przerwy zeby bylo wiadomo kied mozna pograc dluzej by nie byc na minusie
     
  2. budziczekxd

    budziczekxd Okazjonalny autor

    Super pomysł!
     
  3. Emilpirat90

    Emilpirat90 Okazjonalny autor

    no tak info o czasie bardzo by pomoglo
     
  4. ForFun

    ForFun Forumowy żółtodziób

    bardzo dobry pomysł . Popieram
     
  5. 1a2s

    1a2s Mieszkaniec forum

    Jestem za
     
  6. UpNexT[A]

    UpNexT[A] Czeladnik forum

    Ja też jestem za... ale nie zapominajcie ze BP ma w czterech literach pomysły graczy ;) Nie raz się o tym już przekonaliśmy :)
     
  7. -žάβμјčá-

    -žάβμјčá- Młodszy ekspert

    Za jakiś czas będzie to dostępne pewnie w dziale płatności ,Jak i również jakieś opóźnienie do korekty żeby czas wolniej leciał
     
  8. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    MISIO jesteś wielki:) Super pomysł:)
     
  9. Jackaljacka

    Jackaljacka Mieszkaniec forum

    Obawiam się że możesz mieć rację:(
     
  10. gracz

    gracz Forumowy żółtodziób

    jednak konic końców zmienili zdanie i dali 1:1 te klucze zmiekli :D
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 lutego 2019
  11. $MATI$

    $MATI$ Stały bywalec

    jak najbardziej za
     
  12. Shokaku

    Shokaku Analityk forum

    No to byłoby pomocne ale obawiam się że ich mocno przestarzałem serwy tego nie wytrzymają :D:D:D
    Ponad to pewnego rodzaju licznik jest . Tylko z dokładnością do godziny :D:D:D ale orientacyjnie wystarczy .
     
  13. adax75

    adax75 Mistrz forum

    Nie do końca , zalogowałem się 19:48 i miałem te + 10% a o 20:25 mnie wywaliło a po powrocie na mapkę nie ma 10% , takie czary .Rzeczywiście uczciwie odliczają :rolleyes:
     
  14. budziczekxd

    budziczekxd Okazjonalny autor

    No więc co z tym pomysłem będzie? umrze jak zawsze?
     
  15. K*O*M*O*R*N*I*K

    K*O*M*O*R*N*I*K Forumowy żółtodziób

    o co chodzi z tymi minusami czasem gry po co to ja mam wolne to siedzie gram caly dzien a nawet w nocy to juz nie wolno grac zamiast przyciagac graczy to odpychaja to nie bilard tu trzeba poswiecic bardzo duzo czasu szczegolnie ze teraz z kazad jedna misja trzeba latac do bezpiecznego portu
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.