Licznik korekty

Temat na forum 'Pomysły & Sugestie' rozpoczęty przez użytkownika QxVvVxQ, 23 września 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    Proponuję wstawić licznik pokazujący nam ilość czasu jaką możemy jeszcze grać na korekcie 0 ...
    Musi być to zaimplementowane w grze ... obliczanie tego ... więc proponuje tylko wprowadzić widzialną wizualizację tych obliczeń w postaci jakiegoś "licznika" :rolleyes:
     
  2. prymus4

    prymus4 Czeladnik forum

    mało ci lagów stoper se wł. :) wszystko co dodaja to daje jeszcze wieksze lagi ;)
     
    będzieplum lubi to.
  3. QxVvVxQ

    QxVvVxQ Zaawansowany

    No właśnie o to chodzi aby nie trzeba było stropera ...
    Po co to dodawać? znacznie uprzyjemni i uprości to grę ;)
    Lagi ? a co ma je powodować? Przecież tu chodzi o zwizualizowanie i tak zaimplementowanej w kodzie gry funkcji :rolleyes:

    Chociaż jak patrzę na sytuację jak może to wyglądać, to mi się obrazuje(bazując na poprzednich doświadczeniach):
    Gracze: -Tego nie da się spierdzielić
    Programiści BP: Poczymaj mi piwo
    :p:D
     
  4. ρσмρєℓιυѕɀ

    ρσмρєℓιυѕɀ Okazjonalny autor

    Skoro grasz długo to w prosty sposób możesz sam sobie zrobić licznik kiedy dostaniesz -10 % a kiedy z -10 wzrośnie Ci na -20.
    We własnym zakresie można to w prosty sposób zweryfikować... Już lepiej niech nie dodają za dużo, bo od tego przesytu brzuchy rosną.
     
  5. Kudlaty

    Kudlaty Młodszy ekspert

    Ja tez jestem za takim licznikiem czasem czlowiek gra caly dzien a tu wskakuje korekta i nie wiadomo kiedy to zlecialo mozna by to lepiej kontrolowac
     
  6. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Temat nieaktywny. Zamykam
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.