"List do św. Mikołaja" - dyskusje

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika MOD_WindWhisper, 7 grudnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.

  1. Ahoj piraci!​

    Za oknami coraz zimniej, a to znaczy, że święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Wczoraj był 6 grudnia, czyli dzień, obok którego obojętnie nie przejdą młodsi i starsi piraci - MIKOŁAJKI! Z tej okazji oraz w związku ze zbliżającymi się świętami chcemy przygotować was do nich i specjalnie dla was ogłaszamy kolejny konkurs pod nazwą: "List do św. Mikołaja".

    Jak się pewnie już domyślacie, konkurs polega na napisaniu oryginalnego listu do św. Mikołaja w formie rymowanego wiersza, a ponadto swoją tematyką musi dotyczyć również gry Seafight. Dla estetycznego urozmaicenia efektu listu można wpleść w niego motywy graficzne związane ze świętami.

    Poniżej przedstawiamy zasady, o których należy pamiętać przystępując do konkursu:
    • minimalna ilość wersów listu (wiersza) musi wynosić 8 wersów, a maksymalna 12 wersów.
    • każdy gracz może zgłosić maksymalnie jedną pracę. Zgłoszenie należy wysłać w temacie do tego przeznaczonym: https://board-pl.seafight.com/threads/list-do-sw-mikolaja-zgloszenia.53751/
    • wiersz powinien być wykonany samodzielnie, plagiaty będą dyskwalifikowane.
    • należy pamiętać, że wiersz musi wyrażać i określać naszą listę próśb do św. Mikołaja.
    • praca konkursowa wraz z podanym nickiem gracza, ID oraz serwerem musi zawierać się w jednym poście. Prace, które nie będą posiadać wymienionych danych gracza nie będą brane pod uwagę.
    • w konkursie nie mogą brać udziału członkowie ekipy oraz ich rodziny.
    • wiersz musi być rymowany.
    • mile widziany charakter humorystyczny wiersza, lecz nie jest on wymagany.
    • prace, które będą przejawiały w sobie nieetyczne i niemoralne treści będą automatycznie dyskwalifikowane, a ich autor ukarany zgodnie z regulaminem forum.
    • zwycięskie prace zostaną wytypowane przez ekipę.
    Niezastosowanie się do wyżej wymienionych zasad skutkuje dyskwalifikacją uczestnika!

    [​IMG] [​IMG][​IMG]

    Nagrody za wygraną w konkursie:

    1 miejsce: 100.000 amunicji lodowej + mapa bonusowa byka
    2 miejsce: 75.000 amunicji lodowej + mapa bonusowa byka
    3 miejsce: 50.000 amunicji lodowej + mapa bonusowa byka

    Konkurs trwa od 07.12.14 - 17.12.14


    Jeśli macie jakieś pytania, to kierujcie je w tym temacie. To jest wątek dyskusyjny.
     
    SMOD_Leonardo lubi to.
  2. MOD_Mikser

    MOD_Mikser Guest

    Z tym konkursem to strzał w dziesiątkę :D Niektóre pracę są naprawdę zacne, az się smieje do monitora :D
     
    MOD_Demoniczny lubi to.
  3. kacpereks

    kacpereks Młodszy ekspert

    mam nadzieję że wygram w końcu będę mieć kulki ale i tak mi to starczy na 1 dzień:)
     
  4. Nagrodą za każde miejsce jest również mapa bonusowa byka, za którą wygrywasz 35.000 pereł po ukończeniu całego pergaminu :)

    To prawda. Kreatywność graczy czasem nie zna granic (w pozytywnym sensie) :p
     
  5. Eh, ciężki to będzie wybór. ;)
     
  6. delek

    delek Naśladowca mistrzów

    ja juz pisze wiersz od paru dni hehe mam nadzieje ze cos bedzie
    ale chyba marny ze mnie poeta
     
  7. KPPmalpa2001

    KPPmalpa2001 Mieszkaniec forum

    jak ciężki :) ? Małpa wygra :D
     
  8. 09-09-2014PL

    09-09-2014PL Forumowy żółtodziób

    Wygra najlepszy ja to wiem :D
     
  9. delek

    delek Naśladowca mistrzów

    wygrywa ten który ma najwiecej "lajków "
     
  10. Nie.
     
  11. delek

    delek Naśladowca mistrzów

    to kto to ocenic ma ?
     
  12. Ekipa, jednak proszę nie kierować się tymi lajkami widniejącymi przy postach. :)
     
  13. delek

    delek Naśladowca mistrzów

    ekipa znaczy mod itp. to juz ocenili w postaci lajków
     
  14. Konkurs jeszcze nie zakończył się, to tylko lajki. ;)
    Zgłoszeń jeszcze przybędzie. :p

    Like przy poście nie oznacza tego, że dany członek ekipy na niego zagłosował.
     
  15. delek

    delek Naśladowca mistrzów

    dobrze. Ja własnie pisze wiersz, trudno jest wymyslic rymowanke która ma sens, wypisałem kilka smiesznych zwrotek ale nie idzie tego zespolic w jedna spojna całosc i bede musiał pousówac zwrotki ;/
     
  16. Czasami wena przychodzi znienacka. :p
     
  17. delek

    delek Naśladowca mistrzów

    juz mam skonczone wszystko, tylko nie potrafie wrzócic grafiki do postu, daje tam adres url i jakis bład jest, sciagnałem grafike na kompa obrobiłem w paincie do 4kb wagi wwrzuciłem na wrzucajfotka pl probowałem kilka linków które powstały i zaden nie działa
     
  18. Wrzuć może na inny serwer. Ja korzystam z tinypic.com
     
  19. delek

    delek Naśladowca mistrzów

    to samo wrzuce z tym błedem moze sam zniknie ;)
     
  20. Link musi być bezpośredni.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.