Sugestie Lokalizacja potworów

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika zlotnik2, 20 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Witam, chciałbym zaproponować by do spisu zlokalizowanych potworów dodać także kry/wraki, a by nikomu kto robi test to nie przeszkadzało to można by zrobić zakładkę eventowe. Co o tym sądzicie?
     
  2. Pantzer

    Pantzer Naśladowca mistrzów

    Hmm robię testa, płynę , widzę krę.Czy ona mi przeszkadza???:confused: To równie dobrze ona ci pewnie przeszkadza w zwykłym pływaniu.I co może będziesz patrzył w spis żeby z daleka je omijać ???:eek:
    Sorry, fatalny pomysł a właściwie nie fatalny tylko bezsensowny.
    A może chodzi o coś odwrotnego, może ty nie chcesz ich omijać tylko chcesz łatwiej je zlokalizować żeby je bić?
    Jeśli tak to coś źle napisałeś.Tak tylko myślę.
    Pozdrawiam.
     
  3. zlotnik2

    zlotnik2 Stary wyjadacz

    Miałem na myśli pomoc w zlokalizowaniu kier/wraków, czasem na prawdę trudno jakąś znaleźć, a by nie przeszkadzało to tym co robią test pirata, można by dodać w zakładce lokalizacja potworów, zakładkę eventowe, tylko po to by było łatwiej zlokalizować interesującego nas "potwora".
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.