Lvl

Temat na forum 'Dział młodego pirata (dla nowicjuszy)' rozpoczęty przez użytkownika Meke69, 9 października 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Meke69

    Meke69 Forumowy żółtodziób

    Cześć. Po 10 latach zacząłem znowu grac w seafight. Nie wiem o grze totalnie nic bo trochę już minęło. Jak zacząć co robić itd. Mam też jedno pytanie mam EP:337,7k/28,3k. Czm nie rośnie mi level ? Gram na europejski global
     
  2. Krzysztof453(Poland)

    Krzysztof453(Poland) Okazjonalny autor

    Punkty doświadczenie Twoje: 337k ( ilość, którą posiadasz)/ 28,3(ilość, która jest wymagana by zrobić test pirata na kolejny poziom).
     
  3. Meke69

    Meke69 Forumowy żółtodziób

    ale jak zrobic ten test pirata. Odpowiadaj z sensem na pytanie
     
  4. ηє×us

    ηє×us Czeladnik forum

  5. SCM_Spacja

    SCM_Spacja S-Moderator Team Seafight

    Robisz misje u zleceniodawców i ostatnia z danego lvlu daje wyższy poziom pirata. Kolega wyżej wrzucił link do misji, który jest bardzo pomocny.
     
  6. Meke69

    Meke69 Forumowy żółtodziób

    Dziękuję już ogarnąłem. A jest może jakiś dobry artykuł z tego roku który pomoże mi iść w dobrym kierunku. Bo robię w sumie to co w misjach a dalej nie wiem co i jak
     
  7. NORMa

    NORMa Okazjonalny autor

    Pierwsze talenty oraz kasztele, najważniejsza jest szybkostrzelność, później zwiększać stopniowo obrażenia zadawane armatami, zwiększać ilość armat na pokładzie, zrobić podstawowe pergaminy dla nagród takich jak dodatkowe dmg do armat oraz hp, następnie levele wbijać, robić sezony i zbierać armaty, bo one są tu kluczowe (zguby na początek i opłacalność wystarczą Ci poz 0.)

    Czyli początek : obchodzą Cię kryształy, perły
    Później : Perły, Korony, Yulongi,

    Ogólnie zasada prosta, grać eventy, bo dają teraz duże możliwości, zbierać skrzynie, kupować statki na eventach bo mają fajne kamyki (które zwiększają DMG, i unikanie szkód) warto być w bractwie co ma 10 wysp i na robienie zakupów wykupić choćby jednodniowy rabat - 25%, koszt 4 zł i czekać w Twoim przypadku na dni kaszteli.

    Z grubsza zarysowałem Ci najlepszy i najszybszy rozwój dla początkującego konta.

    Za niedługo powinien być event Halloween, bić statki z amunicji dyniowej, zawsze bardzo opłacalny jest ten event dla początkujących.

     
    Ostatnie edytowanie: 12 października 2021