magiczny kryształ

Temat na forum 'Problemy techniczne' rozpoczęty przez użytkownika †GiMi™[™±™], 27 kwietnia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    50 lvl zrobiony, misje na sloty też prócz ostatniej z 5 x abordaż pogromcy. A Magicznego kryształu odpalić nie mogę ? mam go w magazynie i nic poza tym.
     
  2. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Kryształ działa jak lampa dżina. Jeżeli portal jest otwarty to nie użyjesz kryształu.
     
  3. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    no dobrze, tylko gdzie go znajdę prócz magazynu? w gwiazdce tam gdzie lampa go nie mam
     
  4. †GiMi™[™±™]

    †GiMi™[™±™] Stały bywalec

    Widzę że brak odpowiedzi z ekipy. To może wam pomogę. Macie błąd w faq. magiczny kryształ nie jest oddzielnie z lampą tylko razem. odpalasz lampę i wtedy bierzesz co chcesz. i nie ma tam miraż II itd. tylko zbroja dzina czy tez opancerzenie dzina i koszt to 25 safanad. także beznadzieja, dodajecie coś, a nawet nie macie tego dobrze opisanego na forum :D
     
  5. BA_PP187

    BA_PP187 Board Administrator Team Seafight

    Dzięki za info.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.