Majtek kl.5 - Oszustwo.

Temat na forum 'Kącik użytkownika' rozpoczęty przez użytkownika xSilveRx, 7 maja 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. xSilveRx

    xSilveRx Czeladnik forum

    Ahoj Piraci!

    Problem z Majtkiem klasy 5 sprawił, że niektórzy gracze stracili go pomimo konta premium.

    Problem ten został już rozwiązany, a jako rekompensatę postanowiliśmy przyznać dla wszystkich graczy Majtka klasy 5. Osoby które posiadają konto premium otrzymają Majtka do czasu kiedy ich premium się skończy, natomiast osoby nie posiadające konta premium Majtka otrzymają na 1 dzień.

    Skrypt zostanie uruchomiony tak szybko jak to będzie tylko możliwe w tym lub w przyszłym tygodniu.

    Ekipa Seafight

    Zamieściłem ten wątek ponieważ chciałbym się dowiedzieć co z graczami co już posiadają majtka klasy 5? Moim zdaniem to nieudolność BP i ich słabych operatorów gry... nie umieli naprawić wiec dali wszystkim pozbywając się problemu !!
     
  2. scovery

    scovery Forumowy żółtodziób

    W takim wypadku Ci co posiadają majtka klasy 5 co dostaną???
    Znając Bp to nic ... Gracze domagajcie się zwrotu kasy:))
     
  3. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    U hu hu ... no to pojechali z grubej rury.
    Kolejna przewaga na morzu idzie do śmietnika.
     
  4. Jin_Kazama

    Jin_Kazama Mieszkaniec forum

    bardzo ciekawe tylko mam pytanie dlaczego gracze ktorych dany blad nie dotyczyl dostana tego majtka a gracze ktorych dany blad dotyczyl fige z makiem bo majtka i tak juz maja lepszym rozwiazaniem bylo by tu np 3 miesiace premki a zreszta to dostana tylko niemcy
     
  5. crossx1

    crossx1 Mieszkaniec forum

    To może skórki , pokłady i armaty VD też dadzą za darmo bo będzie jakiś błąd a gracze którzy kase wydają mają się na to patrzyć ? Wg mnie ten majtek powinien wrócić tylko do graczy którzy go mieli i tyle .
     
  6. .Piotr666*

    .Piotr666* Forumowy żółtodziób

    to wielkie oszustwo,i lekceważenie graczy którzy wpłacają realna kasę na to gre.jeśli mieli taki zamiar to kupienie tego majtka za kase powinno byc wyłączone z pół roku temu,i ogłoszony zamiar darowizny na forum a nie robienie z ludzi frajerów.ktos kto zaczyna grę może go kupić nawet dzisiaj.i jeszcze zamkneli temat brak słów
     
  7. THE_RALF

    THE_RALF Czeladnik forum

    Dokladnie tak jak pisza poprzednicy to wielki walek, ale nie wierze ze zostanie zrealizowany, to by byla kompromitacja wlodarzy gry i nie chodzi o to jak by zaraz zlosliwi mogli napisac ze nam graczom ktorzy wspomnianego majtka posiadaja zal tylek sciska, bo dla mnie to moga wszystkim dopisac, tylko o zwykla uczciwosc i sprawiedliwosc, bo skoro czesc graczy nie posiadajaca majtka ma go dostac za free to co dostana gracze ktorzy go posiadaja ? Wspomniany majtek kosztowal bodajze 115 zl , 10 armat voodoo w seafight plus bodajze 116 zł , wiec proponowal bym kompromisowe rozwiazanie aby wszyscy gracze posiadajacy majtka zwracali sie do BP o dopisanie 10 armat voodoo ( tak jak swojego czasu zwracalismy sie do BP o dopisanie mapki byka za lagi) , oczywiscie ten proceder mogli by wykorzystac rowniez gracze nie posiadajacy majtka (upiec 2 pieczenie na 1 ogniu :D ) wiec nalezalo by zaznaczy ze jezeli taka osoba zostala by namierzona to banik na konto za probe wyludzenia :D Co o tym sadza nasi szanowni BA , da rade cos takiego ogarnac ?

    zdrowka RR
     
    Ostatnie edytowanie: 8 maja 2014
  8. crossx1

    crossx1 Mieszkaniec forum

    Tak jak kolega wyżej napisał , BA czy CoM pisać wyżej na ten temat. Jak wynagradzać to wszystkich jednakowo a nie że Ci , którzy wydają kasę mają być poszkodowani. Dla osób , którzy mają majtka powinien być wybór pakietu w około tej samej cenie tzn. nowe skórki państw, pakiety VD lub jak ktos woli pokład . Także "wyższa" ekipo postarajcie się to załatwić a napewno w końcu gracze będą Wam wdzięczni :)
     
  9. KrwawySzmaragd-F00

    KrwawySzmaragd-F00 Forumowy żółtodziób

    I znowu problem z Majtkiem (poz.5)!!!! zakupiłem go jakieś 6 tygodni temu, posiadam premium do 2015.05 i ....dzisiaj już go nie ma....to jest chore!!!
     
  10. SMOD_Kiwi™

    SMOD_Kiwi™ Guest

    Napisz do supportu.
     
  11. =-Mati-=

    =-Mati-= Forumowy żółtodziób

    Jawne oszustwo, mam majtka klasy 5 od samego poczatku jak sie pojawil a teraz beda mieli go wszyscy za darmo ??? Proszę o zwrot pieniędzy
     
  12. Kaligula™

    Kaligula™ Czeladnik forum

    Najwiecej udzielaja sie tu gracze którzy potrzebują przewagi w grze za realna kase bo bez tego nie daja sobie rady :D jezeli jakas firma w ramach promocji czy rekompensaty rozdaje swoje produkty za darmo to wszyscy ktozy je kupili wczesniej maja dostac zwrot kasy ? :D
    gdzie jest jakiesz oszustwo i gdzie sa poszkodowani ? :D
    Najuczciwiej by bylo jakby kazde konto złapane na swiadomym uzywaniu buguw lub blendow bylo zerowane i takie konto nie moglo by puzniej dostawac zadnych rekompensat lub prezentow od bigpoint za problemy w grze , nagradzani by byli tylko uczciwi gracze :D walek to jest to ze tym ktorzy budowali konta na bugach i blendach nie zabrano osiognientych dzieki temu korzysci i to jest nieuczciwe wzgledem uczciwych graczy , glosujcie i zaluzcie taki temat niech sie bigpoint wykaze i zadba o uczciwa gre :D



    w darkorbit przy pierwszym złapaniu konto jest zerowane przy drugim kasowane w seafight tez tak powinno być

     
    SMOD_Mróz lubi to.
  13. Dopisanie wszystkim majtka klasy 5 to jawne oszustwo..!! Miesiąc temu wydałem 115zł na jego zakup a teraz co wszyscy go mają. Tym co kupili go za PLN należy sie rekompensata za poniesione straty. Nie interesuje mnie to że mają to wszyscy tylko to że my osoby które go kupiły zostaliśmy oszukani!! Niech BP zastanowi sie nad tą sprawą bo zostaną zasypani falą ticketów..
    Do modów etc nie brońcie ich bo sami sie tym ośmieszycie.
    Pozdro dla wszystkich oszukanych.!
     
  14. MOD_Walker

    MOD_Walker Guest

    Majtka dostali wszyscy ale nie wszyscy będą się nim długo cieszyć nie mając konta premium.
    Zgadzam się z wami, nie popisali się tym:) no ale taka była ich decyzja i może jeszcze coś z tym zrobią
     
  15. Walker. majtek był moją jedyną inwestycją w tą gre poważnych pieniędzy. mimo tego że nie wkładam kasy mam ponad 1000 dni konto premium. Takich graczy są setki ale tylko nieliczni zakupili majtka za pln. Ktoś tutaj dał dobry pomysł. Łatwo w ramach rekompensaty dopisać osobą które go kupiły pakiet voodoo za 116zł. Oni widzą kto go kupił a kto dostał. A jak nie podoba im sie pomysł z voodoo to niech dadzą laske behemota na dłuższy okres czasu (minimum kilka miesiecy).
    Pozdro
     
  16. MOD_Leniuch

    MOD_Leniuch Guest

    Na jakiekolwiek rekompensaty według mojej opinii nie mamy co liczyć. To nie jest pierwszy raz kiedy taka sytuacja ma miejsce - ale być może ten nasz "negatywny krzyk" jakoś dojdzie do uszy szefostwa BP i jakoś ta sprawa zostanie rozwiązana.

    A co do kwestii niezadowolenia graczy ... pewnie, że ludzie mają uzasadnione prawo do niezadowolenia i oburzenia. Ja sam czuję się poszkodowany przez tą sytuację. BP jako firma jest nastawiona na zysk, w większości gier sytuacja jest taka sama - chcesz mieć coś szybciej albo być lepszym kupujesz to za realną gotówkę. Rzeczy w dziale płatności mają na celu zwiększenie przewagi na morzu. Oczywiście zaraz się pojawi argument: "nie chcesz to nie kupuj, kto ci kazał?" ... nikt mi nie kazał, ale po to kupuje jakąś rzecz za realne pieniądze, żeby potem skorzystać z tego na morzu i utopić kogoś - to co kupuje ma mi dawać przewagę! Niestety tak jak zawsze pojawiają się tutaj 2 grupy osób: 1. zadowolona, są to gracze którzy na tym skorzystali, bo otrzymali majtka za darmo i 2 grupa gracze którzy na tym stracili. Ja osobiście należę do tej 2 grupy i jestem bardzo niezadowolony z takiego a nie innego obrotu spraw. W 100% popieram ludzi którym się to nie podoba i akuratnie według mnie w tej sytuacji mają rację! Ale cóż trzeba to zostawić za sobą i nieufnym wzrokiem patrzeć co czas przyniesie ...
     
  17. Chempion

    Chempion Okazjonalny autor

    To co tu ludzie piszą to aż głowa boli...
    Jasne kupiłem go za PLN, kto mi kazał? Nikt moja własna wola rozumiem, że BP coś daję za darmo to żadna nowość czasem tak bywa ale bez przesady, że posunęli się do takiego stopnia.
    Druga sprawa to rekompensata? Dla kogo? Mi zabrano majtka na około 20 godzin jakoś tego mocno nie odczułem - rekompensata? -FAJNIE ale co ja z niej mam? Nic poza tym, że 60 zł na majtka poszło w śmietnik...
     
  18. ★Flower★

    ★Flower★ Forumowy żółtodziób

    No,coś w zamian się należy,owszem nikt kupować nie kazał,ale skoro majtek był w dziale płatności,za realne pieniądze,nie powinno być tak,że przez jakieś błędy na grze,mają otrzymać go wszyscy za darmo. Gdyby to chodziło o kilka złoty. Ale uważam że te 115 zł to już sporo. I tak jak MOD_Leniuch pisał,po to gracze kupują coś za realne pieniądze by być ciut lepszym,lub posiadać coś co w jakimś stopniu ułatwi czy ulepszy im grę. A czy będzie jakakolwiek rekompensata? Wątpię... Możemy jedynie gratulować graczom którzy posiadają owego majtka za darmo i czekać na nowe ciekawe pomysły^^
     
  19. *Kubuś*Puchatek*

    *Kubuś*Puchatek* Czeladnik forum

    Mam premium do 2016 roku majtek 5 mi działa
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.